prvi pregled zobk (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


analizapola -> prvi pregled zobk (21.2.2005 11:06:44)

Zelo sem se veselila prvega pregleda zobk naše 10 m :duda::roza:. Pričakovala sem sproščen pogovor, prijaznega, nežnega zdravnika...
Bila pa je prava mora. Zdravnik je na hitro zamrmral kaj je namen pregleda in kar na hitro opravil z zadevo. Punčko sem po njegovih navodila prijela za roke, on pa agresivno s paličko v usta.
Brez da bi rekel kakšno spodbudno besedico, da bi jo vsaj pogledal, kaj šele, da bi se kaj pohecal.
In seveda naša :duda::roza: v jok.
Nisem je mogla potolažiti, jokala je še vso pot do doma. (drugače je zelo vesel in dobrovoljen otrok, in skoraj nikoli ne joka).
Upam, da ji ta obisk ne pustil posledic in se bo bala zobarjev.
Trdno sem odločena, da tega zobarja nikoli ne bo več videla.

Ali poznate kakšno prijetno zbozdravnico, ki dela s srcem in dobro voljo.

Bile smo v ZD Moste pri dr. MOKORELU. - GROZA




kofetek2010 -> prvi pregled zobk (21.2.2005 11:10:27)

Mi hodimo v MIŠKOZOB, Zobna ordinacija za otroke, dr. Polona Pielick, Šmartinska 10, Lj tel:01/ 4330554
del.čas: ponedeljek in torek: 12:30-19:00, sreda, četrtek in petek: 07:00-13:30

Je prijazna in zna z otroci.

lp
jana73




Anonimen -> prvi pregled zobk (21.2.2005 11:17:06)

Nič se sekirat saj je še dosti drugih, bolj prijaznih zobozdravnikov...Tudi midve sva bile pred 4 meseci v istem ZD na pregledu zobkov, vendar ne pri dr. Mokorolu, temveč pri zobozdravnici x, isti "shit", na hitro pogledala, pripomnila, da ponoči ni več dobro dojit, zaradi zobkov, ker je mleko presladko...bla..bla... Sem jo povprašala, kako je z ravnanjem zobkov, ker ima naša spodnji enkici malce pod kotom, pa je rekla, da to ni ne problem, ne potreba po ravnanju...in ne boš verjela pogledam še njo - zdravnico ...in zobe je imela "kot bi jih s fračo nastrelal"..Hudo - sem si mislila, saj ti si pa res lahko samo zobozdravnica za otroke, ker starejši res ne bi imeli zgleda.... Sva bili pred kratkim pri znanki zobozdravnici, ki je bila včasih otroška zobozdravnica v ZD Polje in ima sedaj privatno ordinacijo za odrasle, čeprav se že kar nekaj časa trudi, da bi dobila koncesijo za najmlajše...in je bila zgodba povsem drugačna...




bini -> prvi pregled zobk (21.2.2005 13:35:08)

ej jana a ima ta zdravnica ordinacijo na koncesijo al je privat? pa kolk prej je treba otroka naročit, da pride na vrsto?
hvala! lp9nebesa




lin -> prvi pregled zobk (21.2.2005 14:36:01)

Mi smo meli pregled pri 6 mes,ker je Lin takrat mela že 4 zobke!
Zobarca zelo prijazna,najprej smo se malo spoznali pol smo se vsedli na stolček,pa je Lin dala igračke pa tisto železno žličko,katero je Lin seveda takoj dala v usta ona pa je to izkoristla in dala še svojo žlico v usta da je lepo pogledala!
Pol pa še posvet glede čiščenja zobkov.
Ful mi je blo všeč ker je mela zobarca tako hecno majico belo gor pa odtisi rok različnih barv katero je pomoje sama nardila in je bla Lin zato tolko bolj zanimiva!
Jaz bi menjala zobarco ker se mi zdi ful pomembno prvi stiki z zobarjem.
jaz sem mela v otroštvu slabo izkušnjo in grem raje še enkrat rodit kot k zobarju:)-:)-




lin -> prvi pregled zobk (21.2.2005 14:38:08)

Glede zobkov narazen(enkic-zgornjih)sem jaz našo povrašala pa je rekla da večinoma imajo vsi narazen in da to nepomeni da bo mela tudi stalne narazen in da ko zrastejo vsi zobki jih malo stisnejo skupi.




Anonimen -> prvi pregled zobk (21.2.2005 14:47:10)

Lin, ali ima vaša Lin tudi zgornji enkici malce narazen in koliko? Naša tudi, samo sem jo imela tudi jaz to :hudicek: diademo...




lin -> prvi pregled zobk (21.2.2005 14:49:54)

Ma meni se zdi da šekar čeprav je rekla da zobarca da ne,dej bomdala eno sliko v album brez gesla ker misli da se na enio sliki ful dobro vidi!




lin -> prvi pregled zobk (21.2.2005 14:56:00)

miša99 slikica je že gor pa si poglej pa komentiraj kaj ti misliš!




kofetek2010 -> prvi pregled zobk (21.2.2005 14:58:00)

bini - na koncesijo, je šolska zdravnica

lin - za mlečne je fajn, da so narazen, ker imajo potem stalni več prostora, naš ima med stalnima enkicama še malo prostora, pa je zobarca rekla, da ni panike, ker bodo še trojke potisnile enkice skupaj

na http://www.zzzs.si/ je na levi strani Izvajalci zdravstvenih storitev, potem Seznam izvajalcev, potem izbereš območno enoto in tako naprej... so vsi izvajalci zdravstvenih storitev in vse informacije o čakalnih dobah, naslovi, telefonske

lp
jana73




bini -> prvi pregled zobk (21.2.2005 15:10:56)

ful hvala!!! :bravo: bom jutr klicala :)




Stran: [1]