odklanjanje mleka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


arijana.. -> odklanjanje mleka (21.2.2005 7:24:04)

Pozdravljene!
Naša šest mesecev stara pupika je prejšnji teden imela vnetje ušeskov in dobila Hiconcil. Že prej ni jedla ne vem koliko, zdaj pa se mi zdi da živi od zraka. Dojko absolutno odklanja, ko si stisnem ji uspe popiti okoli 70 ml. Skratka mleka čez cel dan ne spije več kot 450 ml. Za sadje in zelenjavo tudi ni preveč navdušena, zadnje tri dni ji dajem Fruchtzwerge in to je edino kar poje.
Zanima me, če mislite, da je to posledica bolezni in bo bolje, ko bo čisto ozdravela.
lp. ::sloncek:




tilka -> odklanjanje mleka (21.2.2005 10:59:20)

Točno tako je bilo pri meni po istem antibiotiku.
Moja je odklanjala dojko natančno tri dni (od sobote zvečer do torka zvečer). Tudi čaja ni pila in vse kar sem uspela spraviti v njo je bilo kašica iz jabolka in banane (dopoldne in popoldne). Mleko sem si morala izbrizgavati, ker sem mislila, da bom počila. Potem sem ji to mleko dala tudi po žlički. Točno po treh dneh pa se je začela zopet dojiti in sva en teden jedle kot utrgane.
Ko sem to omenila zdravnici, je rekla, da antibiotik pač tudi tako deluje....
Ne skrbi. Vse bo v redu.




Blink1 -> odklanjanje mleka (21.2.2005 11:05:52)

Hja...antibiotiki se poznaju na apetitu. Na sploh imaš slabši tek...To pa se pri dojenčkih močno pozna...Moja je tako zelo malo jedla:hudicek: potem pa je bilo vse Ok, ko je nehala z antibiotiki




Stran: [1]