|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varovalo za posteljo
5.6.2008 22:34:45   
* Mateja *
čau! Znaima me , če ga kateri od vaših otrok ima in kako se obnese! Kje ste ga kupili in kok ste dali? Ga ima morda kdo za prodati? Ker sem ga včeraj gledala v BC in je čez 40 evrov, kar se mi zdi pa preveč, ker ga pač rabi trenutno, dokler se ne navadi, da nima rešetk na postelci.

Hvala vam!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varovalo za posteljo
5.6.2008 22:47:49   
Tempera
Moji ga imajo na tavelikih posteljah, smo pa dali narest mizarju (pa smo dal velik več kot 40€user posted image )... Glede na to, da se kar premetavajo ponoči, se pa super obnese ...
Sem jih tudi gledala v BC, pa imajo čudnauser posted image  ... za pod jogi ... takega sploh ne mores namontirat na običajno posteljo....

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varovalo za posteljo
5.6.2008 22:54:33   
Naja31
Mi imamo dva. Meni je to super. Brez varoval bi sigurno vsako noč padel s postelje.
Se pa res postavijo pod jogi, tako da mora otrok imeti tako posteljo brez roba, če me razumeš.
Kupila v BC.


< Sporočilo je popravil Naja31 -- 5.6.2008 22:55:02 >

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varovalo za posteljo
5.6.2008 23:00:13   
tinatona
Hej!

Meni je super. Sem ga dobila na posodo... So pa tam od 25€ naprej. 40€ je samo od Tomy - ker ima gor Medvedka Pooh-ja narisanega.

Jaz ga imam na navadni postelji in je zataknjen pod jogi, pa porinjen pod okvir - tako da ga čist normalno uporabljaš na navadni postelji. Ne vem zakaj ga ne bi mogel.

Sicer pa imaš tukaj, tukaj, tukaj in tukaj linke iz BC. Tukaj in tukaj  pa od Pikapolonice.

LP Tina

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varovalo za posteljo
5.6.2008 23:07:04   
gruška
Mi smo tud gledal v BC, pa nam je povedala prodajalka, da se na navadno posteljo ne da montirat, ker ima rob (stranico)... smo probali v trgovini, pa res ni šlo... user posted image
To je za postelje, kjer "jogi vidiš"...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varovalo za posteljo
5.6.2008 23:07:55   
Lunc_a
Mi imamo zakonsko posteljo,ki se dvigne zgornji del,a paše potem kakšno varovalo gor user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varovalo za posteljo
6.6.2008 7:47:45   
vesna.com

user posted image
Jaz mam tega, gre pod jogi in za rob brez problema, ker so te pregibi zlo majhni.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varovalo za posteljo
6.6.2008 8:00:12   
mojca75
Mi imamo enakega kot Vesna in je super, naša 2 letnica se poja po celi postelji in si ne predstavljam da bi spala brez.
je vredno denarja.

Aja in naša postelja ima rob in se prav dobro zatakne spodaj in pod jogi! Priporočam.

In vzela sem tistega 1,2m ker je postelja 190cm in da je skoraj po celi dolžini, le na spodnjem robu je prostor dazleze gor.

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 6.6.2008 8:01:37 >


_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varovalo za posteljo
6.6.2008 8:48:12   
tananejka
Moj mož ga je naredil sam. Kupil je leseno desko in jo pritrdil na posteljo. Se obnese že 4. leta pa še lepo je.

Pa še zelo poceni jeuser posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varovalo za posteljo
6.6.2008 10:02:16   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Mi imamo dva. Meni je to super. Brez varoval bi sigurno vsako noč padel s postelje.
Se pa res postavijo pod jogi, tako da mora otrok imeti tako posteljo brez roba, če me razumeš.
Kupila v BC.



Mi imamo posteljo z robom pa tudi ni problema. Podoben je temu http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170717.

Nakup se izplača. To je nepokvarljiva zadeva in uporabna še pa še. Tudi prodat je ni težko.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varovalo za posteljo
7.6.2008 15:40:00   
tinkatonka
aja pogledaš lahko tudi v mojem albumu.

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varovalo za posteljo
7.6.2008 23:14:43   
* Mateja *
Hvala, smo rešili zadevo. nam je nono zrihtal varovalo in ga prišraufal. pa še zastonj je bilo.user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varovalo za posteljo
7.6.2012 6:58:43   
caramel
Ima morda katera Malm posteljo (iz Ikeje) in nanjo montirano varovalo? Ker tisto iz Ikeje verjetno ne paše gor - je samo do debeline stranice 2,5 cm. Pa se mi zdi, da sta stranski letvi na postelji širši...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: varovalo za posteljo
7.6.2012 10:25:21   
livia
Mi imamo dva, iz Babx centra, mislim, da je Safeguard, tak zložljiv.
Z nami gre na vse dopuste, čeprav ga po mojem sploh ne rabita več. Stari sta 6 in 4.
Meni je fajn, ker tudi kovter drži na postelji, da dol ne zleze.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?