|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POP TV
6.6.2008 14:24:11   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

4. Danes se mi ravno ljubi na dolgo in široko razpravljati, zato mi lahko vržeš še kakšno kost, jo bom z veseljem oglodala.



ma ne se mi ne da, grem domov, naj bo po tvoje ok.

Juhuhu, zmagala user posted image user posted image



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: POP TV
6.6.2008 14:27:04   
BAMBINA_
Ups, za tegale slednjega smeškota se pa opravičujem. Saj veš, tiskarski škrat in to...

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: POP TV
6.6.2008 14:28:02   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

4. Danes se mi ravno ljubi na dolgo in široko razpravljati, zato mi lahko vržeš še kakšno kost, jo bom z veseljem oglodala.



ma ne se mi ne da, grem domov, naj bo po tvoje ok.

Juhuhu, zmagala user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: POP TV
6.6.2008 22:25:03   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: .ču

JA sm poslala IN kaJ POJ!?
Kr zgražejte se,pluvejte,bruhejte...počnite kr hočte...prov glih mau me boli....
Povedala sm kaj me moti in to je to...NAGLAS....poglejte sebe kolkrat pluvate čist brezvezne zadeve npr. avatar, ki se vam zdi nagnusenuser posted image da ne naštevam naprej.....
Sicer pa vidm, da se tle gor ni čist nč spremenil...me že en cajt ni blo pa je isto sranje kot v "starih" cajtih....ena sama gonja....pa sej ne more bit drgač. tolk bab na kupu še nkol ni blo dobr - ne rečejo zastonjuser posted image .....



PA ŠE SI TU, AL KAJ? meni če kakšna stvar ne paše, pač ne gledam.....ti se pa maltratiraš punca....pa toliko brezvezne jeze je v tebi....user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: POP TV
6.6.2008 22:29:11   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Meni je v oddaji moteči element Uroš Slak, ne sivolasi gospod.user posted image



Meni tudi.



Enako.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: POP TV
8.6.2008 10:12:53   
.ču
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: .ču

JA sm poslala IN kaJ POJ!?
Kr zgražejte se,pluvejte,bruhejte...počnite kr hočte...prov glih mau me boli....
Povedala sm kaj me moti in to je to...NAGLAS....poglejte sebe kolkrat pluvate čist brezvezne zadeve npr. avatar, ki se vam zdi nagnusenuser posted image da ne naštevam naprej.....
Sicer pa vidm, da se tle gor ni čist nč spremenil...me že en cajt ni blo pa je isto sranje kot v "starih" cajtih....ena sama gonja....pa sej ne more bit drgač. tolk bab na kupu še nkol ni blo dobr - ne rečejo zastonjuser posted image .....



PA ŠE SI TU, AL KAJ? meni če kakšna stvar ne paše, pač ne gledam.....ti se pa maltratiraš punca....pa toliko brezvezne jeze je v tebi....user posted image




Glej...tud mal se ne maltretiram in ne jezim, naj te ne skrbi zame!

In pa ja, še sm tu...in vestno in skrbno prebiram, kako naj se zamislim nad sabo, da mi že ni več pomoči in take podobne štose o nestrpnosti in ne vem še čem....
Tisti, ki me poznajo vejo kakšna sem in prov mal mi visi dol za neke virtualne opazke, ki jih nekatere izražateuser posted image .....
Pa naj ne zveni zdej tole kot opravičilo, vendar če bi tud sama zasledila članek v Vikendu o tem gospodu, da je z nekim namenom vedno prisoten tam, mi mogoče ne bi bil toliko moteč...
Sicer pa ja, gledam oddajo, ker mi je zanimiva in včasih se iz nje da celo kaj naučiti....in če imam (mislim da zaradi dela, ki ga opravljam) fotografski spomin in opazim oz. opazujem tud ljudi-publiko v tem ne vidim nič slabega....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: POP TV
8.6.2008 10:37:08   
karamela
Jaz tega gospoda še opazila nisem. Kadar gledam trenja jih bolj poslušam kot gledam, ker zraven likam, zlagam al pa kaj drugega zraven delam...  Me ne moti nič.




(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: POP TV
8.6.2008 11:42:46   
amaya
.ču: če bi že na začetku tako lepo obrazložila, kot si sedaj, bi mi prišparala en kup jajc user posted image . Jaz nisem tu, da bi koga kritizirala in se z njim kregala, ampak kar je preveč je preveč....Lahko to vzameš z lepa ali pa zgrda....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: POP TV
8.6.2008 12:01:19   
.ču
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

.ču: če bi že na začetku tako lepo obrazložila, kot si sedaj, bi mi prišparala en kup jajc user posted image . Jaz nisem tu, da bi koga kritizirala in se z njim kregala, ampak kar je preveč je preveč....Lahko to vzameš z lepa ali pa zgrda....


Boš pa pač pri naslednji potici bl po "gorenjsk" z jajciuser posted image ...če si jih zdej na tem naslovu tolk potrošla....
v tem primeru pa prevzamem krivdouser posted image ....če bo potica narazn letela....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: POP TV
8.6.2008 12:08:05   
amaya
ma ne maram potice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....sem bolj za tiramisuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: POP TV
8.6.2008 12:50:37   
CIPRESA
Mene ne moti publika v trenjih ampak sama oddaja Trenja. Glede na to da je tema POP TV bom vseeno napisala svoje mnenje. Že velikokrat sem mislila odpret sama to temo ali jim pisat glede njihovih oddaj , pa se vsakič ugriznem v jezik in preklopim na kaj drugega.
Oddaja Trenja po mojem mnenju dela razprtije, spodbuja nesoglasja in kreganje in zavira reševanje tistega za kar naj bi v prvi vrsti bila- da rešuje probleme. V vsaki oddaji se g. Slak dobesedno na svoj prefinjen način dela norca z ljudi, jih v sekundnem času sprašuje za odgovore, še predno povejo do konca se obeša na besede in jih "podjebava"............meni gre na kozlanje tak način. Na bruhanje mi je šlo ko se je govorilo o najstnikih, o revežih ki so jim poplave odnesle dom,.....in  namesto da bi jih g.Slak spodbujal k tem da najdejo ustrezno rešitev za te ljudi, je njegov prvi stavek vedno "zakaj pa tega niste že prej naredili", in potem sledi val obtožb in vsega kar ne doprinese k nobenemu reševanju problemov. Oddaja Trenja so zame najslabši vzgled za vse, tudi najstnike, saj edino kar vidijo je metanje polen pod noge, kdo bo koga in kdo je prvi.........

Drugo so POP TV-jevi novinarji, ki se dobesedno obesijo nate ko greš mimo (sem doživela na lastni koži) in ko se ustaviš in končno poveš nekaj (ker te itak presenetijo), potem zvečer dobiš pod nos servirano pri poročilih totalno drugače kot si mislil. 10X obrnjene besede in še njihov nesramni komentar.........groza. Pri kateremkoli škandalu so vedno prvi in nikoli ne povejo prav ali tistega kar nas res zanima. Ko je gospe pogorela hiša so prišli vprašat kako se sedaj počuti user posted image . Njihovo delo je poigravanje z čustvi drugih, nobenih akcij, nobene pomoči, nič. Tudi poročila so totalno enostransko politično obarvana, kritiziranja malo morje, da ne govorim o A KANALU in njihovem SVETU al kaj že (ki je isto sranje).

Uglavnem sem izrabla priložnost da jih malo popluvam in povem da mene ne motijo ljudje v nobeni oddaji, dokler ne izrabljajo drugih v svoje lastne nemoralne in brezvestne namene.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: POP TV
8.6.2008 13:31:35   
.ču
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ma ne maram potice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....sem bolj za tiramisuuser posted image user posted image user posted image user posted image



Joooojuser posted image tle pa zna nastat hud problem!!! Tiramisu brez jajcuser posted image user posted image ....ne obstaja sploh....oz. = kot oddaja Trenja brez tistga gospodauser posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: POP TV
8.6.2008 13:42:58   
.ču
...in tko smo spet na začetkuuser posted image oz. se vrtimo v začaranem kroguuser posted image ...a ne?

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: POP TV
8.6.2008 13:54:27   
amaya
e ja.....čakaj.....tudi jagodno kupo s smetano imam rada.....pa ni jajc user posted image user posted image user posted image

Cipresa: jaz se pa fullll strinjam s tabo. Najbolj bedna poročila so prav Svet na KANALu A...jao meni....novinar naj bi bil pristranski, ne pa da kar neke svoje komentarje meče. To leti predvsem na tistega fantiča, ki sploh ne vem kako se kliče. Tisti, ki je s pomočjo neke bedarije na radiu prišel na TV in celo Viktorja pobral user posted image Jah, to je pa naša SLO....user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: POP TV
9.6.2008 0:38:39   
karmy
v 99% ko so v uredništvu dobili tvoj email, so se zelo zelo pošteno nasmejali ter ga zbrisali. Namreč kolikor je meni znana zakonodaja, ima človek prosto gibanje in se lahko vsede na kamero ( figure of speech ) če mu paše ... odstranili bi ga le iz kadra če bi motil goste ali pa voditelja, ker pa nobenega ni motil, si jih pač spravla v zelo glasen smeh... vsaj nekajuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: POP TV
9.6.2008 6:43:36   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

e ja.....čakaj.....tudi jagodno kupo s smetano imam rada.....pa ni jajc user posted image user posted image user posted image

Cipresa: jaz se pa fullll strinjam s tabo. Najbolj bedna poročila so prav Svet na KANALu A...jao meni....novinar naj bi bil pristranski, ne pa da kar neke svoje komentarje meče. To leti predvsem na tistega fantiča, ki sploh ne vem kako se kliče. Tisti, ki je s pomočjo neke bedarije na radiu prišel na TV in celo Viktorja pobral user posted image Jah, to je pa naša SLO....user posted image



A misliš mogoče Marka Portča? Mislim, da je prav on bolj sposoben od marsikaterega voditelja/ice, ki je kako drugače prišel/a na TV. Če vam ni tega za gledat, pač vzamite v roke stvarco, ki se ji reče daljinec in stisnite gumbek, mogoče se bo kaj druga našlo za vas. Kaj pa naj pol gledamo SLO1 ali SLO 2 mogoče, ki je resnično za kozlat? user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: POP TV
9.6.2008 6:58:16   
srki
Meni gre pa čedalje bolj več novinarjev na živce, ker povejo oz. prikažejo samo eno plat zgodbe, nikoli obeh. In vedno povejo samo tistio, kar je najbolj "grozno".


O Trenjih imama pa nekako podobno mnenje, kot Cipresa.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: POP TV
9.6.2008 7:34:13   
amaya
ma Klarita, se ti zdi, da pretiravam? Točno se vidi v kateri stranki je user posted image user posted image user posted image user posted image ....ja sej ne gledam Sveta, ker me živci primejo...kot je Srki povedala: vsaka medalja ima dve strani...pa ko dobi gosta v oddajo, ga niti do besede ne pusti,ampak mu jih v usta polaga in si svojo zgodbo dela.
Ne debatiramo o tem kdo je najlepši voditelj, amapk govorimo o novinarjih....on pa to žal ni!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: POP TV
9.6.2008 7:41:24   
srki
Ja, tako kot se vidi za Voduška.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 94
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Voziček za tek
Melanie_

Prosim za malce pomoči. Z možem sva aktivna in razmišljava o nakupu vozička za tek in ker nimava izkušenj naprošava vas (upava, da jih imate vi) da nama pomagate kateri je najboljši.

Thule GLIDE2 (0%)

Thule URBAN GLIDE 2 (0%)

Baby Jogger SUMMIT X3 (0%)

Cybex Avi Sport (100%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!