Kakec (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> Kakec (20.2.2005 19:37:30)

Zanima me, a ste ve opazile kakšne spremembe pri kakcih vaših :duda:, ko ste začele z uvajanjem goste hrane? Pri nas se pokaka le še enkrat na dan, ali pa še to ne in to ful gosto, pa zdaj ene par dni čisto malo:zmeden:. Zdaj pa ne vem-a dobi premalo hrane ali kje se mu je zdaj vse to ustavilo:zmeden2::zmeden2::zmeden2:? Mu pa dam za piti čaj, pa ga spije gotovo vsaj kakšnih 200 ml čez dan.




total -> Kakec (20.2.2005 19:43:25)

Enako je pri nama,kakec je gostejši,trdejši in včasih čist mal pokaka.Ampak to je od goste hrane,dokler se ne navadi.

Lp:rozica:




Seven* -> Kakec (20.2.2005 19:51:40)

Pa fuuuul smrdiiiiiii!!! Bljaaaaaak... :)-:)-:)-:)-




Mojca P. -> Kakec (20.2.2005 20:21:37)

Vedno poskrbi, da bo dobil dovolj tekocine, pa bo lepse kakal. Pa korencka ne prevec naenkrat, ker cist zapre ( v bolnici ga uporabljajo kadar ima dojencek drisko).
Da bos pa vedela, kdaj kakec ni ok: ce so veliki kosci noter, ce so bobki, ce ne kaka cel teden. Potem najbrz: poje prevec nove hrane naenkrat, kar obremeni njegov prebavni sistem ali pa popije premalo tekocine.
Veliko resis s cajem (kumina, janez, kamilica)-daj mu po 30 ml parkrat na dan:
Pri nas deluje, vsak dan lepo kaka.
LP:rozica::rozica:




D@isy -> Kakec (20.2.2005 20:42:28)

Isto sem hotela vprašat.
Mi smo začeli z gosto hrano pred desetimi dnevi (Hana je zdaj stara skoraj 6 mesecev). Dajam ji jabolko s korenčkom ali banano. Ko je bila samo dojena, je kakala samo enkrat na teden ali na tri dni. Zdaj kaka dvakrat ali trikrat na dan, kakec je gostejši.




Titty -> Kakec (21.2.2005 10:11:40)

Pri nas je tudi kriza - uvajamo gosto hrano že dva tedna in kakat gre točno 1x na teden :zmeden: Ne vem več kaj naj mu naredim,saj čajčkov ne pije preveč rad,morda samo kako žličko tu in tam, ga pa še polno dojim...ne vem več, danes je že 8.dan ki nič ne kaka...ima katera tudi zame kak predlog?




Stran: [1]