|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sosedje
5.6.2008 0:23:43   
Anonimen
saj si ne želiš poslušati zgodbic o mojih sosedih verjemi....no naj ti namignem user posted image  ja in tudi na sodišču smo se že srečali user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sosedje
5.6.2008 7:21:12   
spps
jaz nimam problemov s sosedi v bloku,niti ne poznam vsehuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sosedje
5.6.2008 7:27:42   
pajčolanka
vsi so zakon. vsi se držimo mal bl zase-beri brigamo zase, ampak če pa bi šel na kavo lahko greš vsakemu boš vedno dobrodošel, če rabiš kj ti bo vsak pomagu. se spomnim je ta prvi sosed leto al dve nazaj se lotu živo mejo obrezvat, pa jo je še kar na naši strani. pol je eno al dve pivi pri nas spil pa smo bli obojni zadovoljni.
smo si pa z vsemi v žlahti, z enimi bolj enimi manj. jih ne menjam.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sosedje
5.6.2008 8:18:33   
puncica
Men gredo tud sosedovi otroc na živce, ker se povsod po našem dvorišču sprehajajo (nimamo ograje), ko smo kupili nov peskovnik in dali noter pesek sta sosedova punca in fant vse pesek ven čez terasno zmetala direkt na tulipane od lastnice bajte user posted image S kolesom se vozijo okol in okol bajte in se je že zgodil da smo imel vse avte porisane, ker so vijugal med avtomobili ampak ne ne niso bili oni, pa čeprav smo imel priče. Njihov pes ni nikol privezan se sprehaja po vasi prosto po prešerno in nam vse okol poščije in poserje, mačku poje vso hrano in mu spije vso vodo. Moj preljubi možek se pa še vedno smeji in jim leze v rit, da kao se ne more kregat, ker pol ga bodo pa grdo gledal in zamerli, jaz pa rdeča ko kuhan rak zraven user posted image

Sosedov mulc ima celo parkiriše okol bajte, ker kao avto prodaja, se vozi po visoki travi pa mu kmet nič ne reče, parkira te svoje avtomobile povsod, jih popravlja, kurbla, speljuje,.... skratka cela štala ampak nič ne mormo rečt ker je od mojga moža bratranc in bo spet zamerauser posted image

Ena družina ima doma kmetijo, imajo 8 otrok in valda se otroc vozijo s traktorjem, no otroc vozijo traktor, ker jim je oče umrl in kako ta starejš (16 let) pripiči tam iza ovinka, samo čakam kdaj bo katerga povozl in mi pol avta odnesel, ni bilo druge kot da smo naredl priorično malo ograjco, da mi ni treba skrbet kdaj bo moj otrok po traktorskimi kolesi.

Ko bomo imel svojo bajto bomo obvezno naredil ograjo pa če se še tako čudno sliši. Sem v 5 letih pogruntala da si v naši vasi pač čudn če imaš svojo lastnino ograjeno in si čudn če komu kaj rečeš, drugi ti pa lahko po glavi serjejo grrrrrrr................

< Sporočilo je popravil puncica -- 5.6.2008 8:22:31 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sosedje
5.6.2008 8:21:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Ko bomo imel svojo bajto bomo obvezno naredil ograjo pa če se še tako čudno sliši. Sem v 5 letih pogruntala da si v naši vasi pač čudn če imaš svojo lastnino ograjeno grrrrrrr................



Samo se mi zdi, da bi taki otroci tudi ograjo preplezali oz. da jim ni čisto nič tuje. user posted image  Ne vem no, jaz sem, kar se tega tiče, čsito drugače vzgojena, mi kot otroci nismo nikoli hodili po tujih hišah, Volga ni dovolila, prav tako sosedje niso k nam v HIŠO, smo se pa lahko zunaj igrali ves dan. Ampak smo se znali tudi igrati, ti današnji otroci pa nič, samo da se škoda dela user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sosedje
5.6.2008 8:22:37   
srki
user posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sosedje
5.6.2008 8:24:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image


Kaj je pa s tabo?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sosedje
5.6.2008 8:27:11   
deja27
jaz imam pa same stare,čez 60 letuser posted image ena je kot vreme,včasih moraš pazit,da te slučajno ne opizdi,včasih te niti ne pogleda,včasih bi se pa po ure in ure pogovarjala,njenga moža pa sploh ne poznam,se drži sam zase.ena,pride vsak dan mimo,da mal pojamra,kako ji je težko in kaj bom kuhala,sicer,pa več ali manj mojo taščo dobi,da lahko jaz user posted image .ena pa je po cele dneve skoz v bajti,pride ven rožice zalit,to je pa to.res imam mir,za enkrat in upam,da bo tako ostalouser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 8:27:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 8:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sosedje
5.6.2008 8:42:45   
Jančika_
Mi smo v bloku; večinoma so sosedje prilično simpatični, imamo pa nekaj primerkov, ki so...hja, ne bom rekla naglasuser posted image . V našem vhodu ena redno jezdi metlo, druga pa se že od leta 1886 ni umila, pa svojega psa tudi ne. Na parkirišču imamo tudi razne veselice s sosedi iz drugih vhodov. Do nedavnega mi je to dvigovalo dekl, zdaj pa si samo rečem, HB, da mi tega ne bo treba več dolgo gledat. No, sosedje, ki živijo nad in pod nami, pa tisti, s katerimi si delimo steno, so pa res zelo fajn. Če bi stanovali nad ali pod onim babšetom z metlo, bi se po moje že davno odselili, ali pa bi kdo komu kaj naredil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sosedje
5.6.2008 8:56:37   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image


Kaj je pa s tabo?


Aja, ko je na začetku vprašala, ali so user posted image  ali user posted image , pa sem prilimala samo smajlija. Hudički niso, v nebesih še ne (ta smajli mi bolj za na drugo stran sveta deluje), sem pa tega dala.

Jasno, al oblačno?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sosedje
5.6.2008 8:58:07   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

jaz imam pa same stare,čez 60 letuser posted image  


Jaz tudi, en bo drugo leto 70, žena bo kmal 60, druga soseda je tud čez 60, pa grem vedno k njim na klopco sedet in klepetat. Pol pa še njihovi otroci pa vnučki pridejo, pa je še bolj fajn. meni prav paše taka družba. Bolj, kot kakšna afna zafnanasta pri 20 letih.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sosedje
5.6.2008 8:59:54   
zvesta
A vam kaj pove, da se naši ulici reče drugače Ulica upokojencev?

Drugače smo pa v razmeroma dobrih odnosih. Sicer ne hodimo drug drugemu na kavo, ampak pozdravljamo pa se. Pa če bi blo treba komu pomagat, bi tudi šli. Še tista soseda, ki nam je par let delala sive lase, se je sedaj po moževi smrti za 100% spremenila in je sladka kot sam vrag.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sosedje
5.6.2008 9:06:53   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo se mi zdi, da bi taki otroci tudi ograjo preplezali oz. da jim ni čisto nič tuje. Ne vem no, jaz sem, kar se tega tiče, čsito drugače vzgojena, mi kot otroci nismo nikoli hodili po tujih hišah, Volga ni dovolila, prav tako sosedje niso k nam v HIŠO, smo se pa lahko zunaj igrali ves dan. Ampak smo se znali tudi igrati, ti današnji otroci pa nič, samo da se škoda dela


Volga, pa uvedi še ti to pravilo. Ko ste v stanovanju, ni obiskov, zunaj pa se naj igrajo. Tudi staršem lahko rečeš, da se bosta otoka igrala zunaj, ker ne moreš pazit na oba, medtem ko pospravljaš, kuhaš....

Mi se imamo s sosedi prav fajnuser posted image . Tudi na kavo gremo drug drugemu, sploh sedaj ko je toplo in smo zunaj. Pozimi pa se bolj redko vidimo.  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sosedje
5.6.2008 9:07:35   
mika
A vam kaj pove, da se naši ulici reče drugače Ulica upokojencev?


user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sosedje
5.6.2008 9:12:24   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: mika

A vam kaj pove, da se naši ulici reče drugače Ulica upokojencev?


user posted image


No, saj odkar se je moj k meni preselil in imava sina, je malo padla povprečna starost ulice. Prej sva pa bila samo midva z bratom pod 50 let.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sosedje
5.6.2008 9:13:17   
srki
Mika, po mojem je fora v tem, da smo se mi zunaj znali igrati in se znali zaigrati, sami, brez da bi nas kdo sploh nadziral, da smo marsikaj zanimivega doživljali, medtem ko danes tega ni, mogoče tudi zato, ker so drugačni cajti. Na deželi mogoče še, v mestu pa ne.

Zdaj so pa pač drugačni časi, preveč obveznosti in vsega, zdaj otroci hodijo na razne plavalne tečaje in kaj jaz vem kaj še vse, prej pa smo imeli celo popoldne zase.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sosedje
5.6.2008 9:22:38   
mika
Mika, po mojem je fora v tem, da smo se mi zunaj znali igrati in se znali zaigrati, sami, brez da bi nas kdo sploh nadziral, da smo marsikaj zanimivega doživljali, medtem ko danes tega ni, mogoče tudi zato, ker so drugačni cajti. Na deželi mogoče še, v mestu pa ne.


To je res.
Ampak sosedov fantek je pri nas, ko smo mi zunaj in naša pri njih, ko so oni zunaj. In jaz ponudim sosedi, da naj pride k nam, ona pa meni. Smo mejni sosedje in imamo vmes vrata, da lahko gremo drug k drugemu, sploh tamala dva. Niti meni niti sosedi, pa ni padlo na pamet, da bi kr tako pošiljale otroke, brez da bi se dogovorili. Če njen sin pride k nam, ko smo zunaj, mu rečem, da naj mamici in atiju pove, kje je in da je lahko pri nas, če onadva dovolita. Enako je s sosedine strani, s tem da je naša mlajša in še ni tako pogumna, da bi kar sama šla.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: sosedje
5.6.2008 9:25:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo se mi zdi, da bi taki otroci tudi ograjo preplezali oz. da jim ni čisto nič tuje. Ne vem no, jaz sem, kar se tega tiče, čsito drugače vzgojena, mi kot otroci nismo nikoli hodili po tujih hišah, Volga ni dovolila, prav tako sosedje niso k nam v HIŠO, smo se pa lahko zunaj igrali ves dan. Ampak smo se znali tudi igrati, ti današnji otroci pa nič, samo da se škoda dela


Volga, pa uvedi še ti to pravilo. Ko ste v stanovanju, ni obiskov, zunaj pa se naj igrajo. Tudi staršem lahko rečeš, da se bosta otoka igrala zunaj, ker ne moreš pazit na oba, medtem ko pospravljaš, kuhaš....

Mi se imamo s sosedi prav fajnuser posted image . Tudi na kavo gremo drug drugemu, sploh sedaj ko je toplo in smo zunaj. Pozimi pa se bolj redko vidimo.  


Pa saj fora je v tem,. da mali sam pride, pozvoni in potem vpraša, če gre naš lahko k njemu. Četudi bi bili noter. pa meni tudi ni, da naš po tujih hišah hodi. res ne vem n, nekako se bo treba pogovoro, me je kar strah.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: sosedje
5.6.2008 9:30:53   
jackie*
Mi živimo v bloku in so vsi sosedje vredu (na distanci in prijazni). Imamo pa eno žensko, ki igra "direktorico" našega bloka in se tudi nosi tako, pa vse vidi in sliši ... in je enkrat mojemu možu rekla, da mene pa ona ne mara, ker se ne znam držati pravil tako kot vsi drugi ljudje user posted image  Moj mož ja samo pobuljil...
Najbolj smešno pa je, da meni pa nič ne reče. Ko se srečava, jo jaz nalašč že od daleč gledam naravnost v oči, potem jo pa še ful na glas pozdravim, ona pa samo nekaj zamomlja nazaj in prec pogleda stran ... prav vidi se, da ji je nerodnouser posted image  Čudo od ženske!

Ampak se ne sekiram. Vsak ima svoje fore... naj živi v svojem svetu user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: sosedje
5.6.2008 9:47:25   
mika
Pa saj fora je v tem,. da mali sam pride, pozvoni in potem vpraša, če gre naš lahko k njemu. Četudi bi bili noter. pa meni tudi ni, da naš po tujih hišah hodi. res ne vem n, nekako se bo treba pogovoro, me je kar strah


Kako se pa tvoj sin počuti ob njem?
Sosedu bi rekla, da ne more zaradi tega pa tega

Eh,  vem da je teško

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: sosedje
5.6.2008 9:48:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa saj fora je v tem,. da mali sam pride, pozvoni in potem vpraša, če gre naš lahko k njemu. Četudi bi bili noter. pa meni tudi ni, da naš po tujih hišah hodi. res ne vem n, nekako se bo treba pogovoro, me je kar strah


Kako se pa tvoj sin počuti ob njem?
Sosedu bi rekla, da ne more zaradi tega pa tega

Eh,  vem da je teško


Ravno v temi vidim rešitev, ker se mi zdi, da se naš ob njemu malo dolgočasi, no, vsaj kadar je oni pri nas vidim, da se ne igrata, ker se oni pač ne igra tako, kot bi se naš. Tudi play station ga recimo zamoti manj kot dve minuti,. Nič od niča. To bi bilo najbolje, da se ga naš naveliča in enkrat on sam reče, da ne gre k njemu ali kaj takega.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: sosedje
5.6.2008 9:55:06   
Anonimen
Več ali manj so v bloku stare ženičke in družine.  So zelo prijazni. Naš štuk je pa katastrofa. V enem stanovanju jih je mnde miljon, s tem da tastar vsak teden pijan razbija po stopnišču, s čikom se sprehaja po bloku, enkrat je celo v moje stanovanje stopu brez zvonenja in s čikom v gobcuuser posted image . Pa s tem da misli da je stopnišče smetišče in vse tja meče. Ni nč čudnega da zjutrej v konzervo od tune vstanešuser posted image  Sosedje nasprot nas so kul, mislm ženska je faca, sam mal naglas se kregajouser posted image . Tamaladva sta pa grozna. Pluvata iz balkona, mečeta sadje na avte(glavna cesta mimo).... Imamo pa tud eno novo družino, jst videvam sam dedca, ki me vsak mesec prosjači za denar ker nimajo in jst tepec k se mi smili mu dajemuser posted image .
V sosednjem bloku so pa eni norci za moje pojme. Tamaladva mečeta žoge v avte, z loparji po avtih tolčeta, z kamenčki streljata sosedove muce in kužkauser posted image .....in sve prejšn tedn šle z sosedo do staršev k to je pa res že višek. No, na konc sve jih skor še midve dobile, pa svi čist prijazno pozvonile pa povedale kaj pač njihovi otroci počnejouser posted image . No šola za naslednjič, bomo pač direkt policijo klical. Sicer pa pri takih starših glih ne moreš pričakovat normalno vzgojenih otrokuser posted image .

Jaz v glavnem nisem za v blok živet, k mi gredo več al manj vsi na jetra.

(odgovor članu jackie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: sosedje
5.6.2008 10:26:44   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa saj fora je v tem,. da mali sam pride, pozvoni in potem vpraša, če gre naš lahko k njemu. Četudi bi bili noter. pa meni tudi ni, da naš po tujih hišah hodi. res ne vem n, nekako se bo treba pogovoro, me je kar strah


Kako se pa tvoj sin počuti ob njem?
Sosedu bi rekla, da ne more zaradi tega pa tega

Eh,  vem da je teško


Ravno v temi vidim rešitev, ker se mi zdi, da se naš ob njemu malo dolgočasi, no, vsaj kadar je oni pri nas vidim, da se ne igrata, ker se oni pač ne igra tako, kot bi se naš. Tudi play station ga recimo zamoti manj kot dve minuti,. Nič od niča. To bi bilo najbolje, da se ga naš naveliča in enkrat on sam reče, da ne gre k njemu ali kaj takega.


Veš kaj volga bi jaz naredila se vsedla s sinom in ga direkt vprašala če mu je tale prijateljček všeč in če mu je všeč da pride k njemu na obisk al pa on gre tja in če bi rekel da mu ni glih všeč, kar predvidevam da bo, pa mu povej, da ni nič narobe če nekga odkloni, no v tem smislu neki, sicer še nismo tako daleč mamo manjše otroke, ampak jaz bi verjetno neki na ta način naredila. če bi pa rekel da mu je všeč da se takole srečujeta in sta skupaj bi se pa probala s starši pogovorit na miern način, pa sej vsak normaln človek razume, da ne moreš kr drugih otrok pazit in da moraš še kej doma postorit.

Mislim če se ne zna/more/noče zaigrat ja kaj hudiča ti pa pol počne po bajti a kr za tabo hodi al kaj user posted image Mah tile otroc, sam računalniki so jih, gruntam da bi dal računalnik stran, že zdej preveč risank gledata gor, pa sta še tako mala, kaj šele bo, ko vidim nečaka od mojga kako samo za računalnikom čepi in ko ima prepoved al pa npr. elektrike zmanjka je pa kot izgubljen v bajti. Ne vem no.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!