otroški ortoped (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> otroški ortoped (4.6.2008 13:19:53)

Ali pozna kdo dobrega otroškega ortopeda. Seveda lahko tudi samoplačniško.

Hvala




Soncnica Sandra *** -> RE: otroški ortoped (4.6.2008 14:21:42)

Midve ga imava v ponedeljek v Ljubljani na polikliniki. Ti lahko takrat povem kako bom zadovoljna.




Anonimen -> RE: otroški ortoped (4.6.2008 14:24:13)

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Midve ga imava v ponedeljek v Ljubljani na polikliniki. Ti lahko takrat povem kako bom zadovoljna.


a gresta samoplacnisko? sporoci ce lahko, ja.




POLAND -> RE: otroški ortoped (4.6.2008 14:44:57)

Mi hodimo v Ljubljano,v torek gremo spet(dr.Blaž Mavčič)je mlajši,prijazen,moti me samo to,da gamoraš ful sam spraševat,če hočeš,da ti je kaj jasno.Ker kontrole niso pogoste je čist OK.




brigitaa -> RE: otroški ortoped (4.6.2008 16:01:22)

pr nas som imeli primarija dr:Beabler Boštjan, dela na ortopedski otroški, sam ni samoplačniški, je pa uredu možakar, je dobr zrihtu prekratko nogo moje hčere[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




anju -> RE: otroški ortoped (4.6.2008 17:45:26)


primarija dr:Beabler Boštjan, dela na ortopedski otroški

tegale sem prejšnji teden tudi sama spoznala. sicer ni operiral mojega sina. ne le ogromno pohval od njegovih pacient(k)ov, tudi izgleda tak mož, da je dober kot kruh[sm=bravo.gif]




POLAND -> RE: otroški ortoped (6.6.2008 9:58:43)

Ta je res super,mi smo se z njim dogovorili za pregled,potem je pa bil žal službeno odsoten,ko smo bili mi naročeni,upam da nas bo on pregledal naslednji teden.




Soncnica Sandra *** -> RE: otroški ortoped (6.6.2008 10:08:15)

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Midve ga imava v ponedeljek v Ljubljani na polikliniki. Ti lahko takrat povem kako bom zadovoljna.


a gresta samoplacnisko? sporoci ce lahko, ja.


Oj!
Najprej se opravičujem, ker ti tako pozno odgovarjam, ampak sem bila bolj malo na netu zadnje dni.
 
Drugače pa ne greva samoplačniško, ampak imava napotnico. Čakali pa sva ravno mesec dni. No ti v ponedeljek sporočim kako je bilo in pri kom sva bile, velja?




Lianna -> RE: otroški ortoped (6.6.2008 21:34:29)

IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

pr nas som imeli primarija dr:Beabler Boštjan, dela na ortopedski otroški, sam ni samoplačniški, je pa uredu možakar, je dobr zrihtu prekratko nogo moje hčere[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]


Tudi jaz ti ga toplo priporočam. Hodim k njemu že skoraj 10 let. Fantastičen dr.




Stran: [1]