Učiteljice, profesorice- sociologija! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Tejči -> Učiteljice, profesorice- sociologija! (3.6.2008 22:46:22)

Ojla,

napisati moram dva eseja, in sicer:

1. Prikažite in analizirajte strukturo, delovanje in pomen primarnih in sekundarnih družbenih skupin. V odgovor vključite tudi konkretne primere.

2. Človekove pravice

Ta prvi esej sem našla na internetu, a ga je napisala moja  profesorca..ne morem se niti prav zgledovati po njem, ker potem bom tako napisala isto.

Če mi lahko katera pomaga in ima kakšen primer tega, mi naj lepo prosim javi!!!

Hvala in lep pozdrav, Tea




nejcko -> RE: Učiteljice, profesorice- sociologija! (3.6.2008 22:51:53)

Jah, kakšno vrsto pomoči pa potrebuješ? A da ti nekdo napiše esej, ali rabiš literaraturo ali kaj?
Jaz bi ti načeloma esej lahko napisala, ampak je to brez veze. Lahko pa ga sama napišeš, mi ga pošlješ, pa ti ga vsebinsko koregiram (pa še lektoriram).

Pa ta drugi esej - a to naj bi pisala o čl. paravicah na splošno? Ker tega je namreč za celo dr. dizertacijo, kaj šele za esej[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Tejči -> RE: Učiteljice, profesorice- sociologija! (3.6.2008 23:16:03)

V bistvu sem za prvi esej si že poiskala literaturo in ga imam že nekako v glavi kako bo zgledal.
Ta drugi esej pa bi moral biti glede na knjigo Prebežniki kdo ste, ki je pa zaenkrat res nimam časa prebrati in če slučajno poznaš to knjigo, bi te res lepo prosila, če lahko napišeš. Pa prosim če mi pošlješ tvoj e-mail, pa ko bom imela prvi esej napisan, ti ga pošljem. Najbrž bo to enkrat proti koncu drugega tedna, ker sedaj se moram učiti za 2 druga izpita, ki jih imam v začetku drugega tedna. Se ti pa zahvaljujem za ponujeno pomoč..malo je takšnih! Hvala ti!!!




nejcko -> RE: Učiteljice, profesorice- sociologija! (3.6.2008 23:34:38)

Knjige Prebežniki, kdo ste ne poznam, bom pa malo prečekirala v knjižnici,
ko boš imela esej napisan, mi ga pošlji (mail ti sporočim na zs), pa ti bom pregledala.
Te stvari so mi futer za dušo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], zato mi ni težko.

Lp




Stran: [1]