|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ga katera uporablja?
3.6.2008 10:44:55   
Anonimen
Pozdravljene, mene pa zanima, če katera uporablja tole zadevico za kopanje

user posted image

Razmišljam če bi bilo to pametno kupituser posted image user posted image
Pojma nimam, pa prosim za kakšne pametne odgovore, da se bom lažje odločila.

Je pa problem v tem,da moja user posted image  v banici že tako hudo škropi, da jaz po obredu kopanja zgledam, kot da sem se tuširala oblečenauser posted image  ,pa še poplavo mi narediuser posted image

(tole zadevico bi pa postavila v tuš kabino)

Hvala v naprej, za vaša mnenja
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 10:50:17   
Jančika_
Mi smo tole imeli pri tamalem (smo si sposodili), uporabljati smo začeli, ko je že lepo sedel, nekje pri pol leta, se mi zdi. Obnese se fajn, ampak smo morali kmalu pospraviti, ker je začel dva meseca kasneje vstajati in plezati ven. Je bilo pa super, da se je lahko kopal skupaj s starejšim bratcem v veliki bani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 10:51:36   
žarnica
Mi ta stolček uporabljamo od 6.meseca in je super. Tamala lepo sedi notri,čofota. JE fajn,ker lahko kopam obe hčerki naenkrat.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 10:52:32   
kristinaj
jaz je nimam....

našo dam v banjico, ki jo dam v banjo in ona lepo noter sedi in čofota, zdej mi je pa začela že ven tako, da jo sedaj, stara je 14m jo zvečer pred ali po večerji stuširam in pripravim za spanje.... sem kupila za banjo na dno nedrsečo podlago in to je to....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 10:53:43   
Anonimen
Jaz prodam po polovični ceni, če želiš. Malo rabljen še v škatli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 11:00:44   
lelaval
mene pa zanima, če katera uporablja tole zadevico za kopanje

Ne, pri nobenem

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 11:01:21   
Anonimen
Bojana26, imaš ZS.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 11:03:44   
Anonimen
Prav lepa hvala za vaša mnenja.

Mislim, da ga bom nabavila, da bomo skupaj čofotali

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 11:13:28   
Solero
Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 11:45:38   
Nika v službi
Ja, tudi mi smo imeli neko tako varianto, smo dobili sposojeno, saj je bila v uporabi le nekaj mesecev.

Ni slabo, priporočam.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 12:08:53   
Naja30
Mi smo tudi imeli fliperja. Super zadeva je! Ko je bila tamala za v banjico že prevelika, v veliki banji pa še ni sama sedela, se je super obnesel, da mi je ni bilo treba držati. Tamala je pa tudi uživala notri.
Jaz ga verjetno ne bi kupila, ker nisem vedla kako dobra zadeva je. Sem ga dobila v dar in sem res vesela, ker mi je olajšal delo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 13:43:57   
ksenija12
odlična stvar!
uporabljamo ga že pri ta drugem!
mi imamo tega kot je na sliki, sm pa vidla včeraj eno različico fliperja v leclerku za 7 evrov

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 13:57:03   
Anonimen
Tega od leclerca sem tudi jaz vidla v katalogu, pa se mi zdi manj simpatičen in varn od tega iz Baby centra(fliper).

Ker pa te zadeve najbolj ne poznam pa prosim tudi za mnenje glede te cenejše variante.

Hvala

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ga katera uporablja?
3.6.2008 19:56:40   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Teja27
Ker pa te zadeve najbolj ne poznam pa prosim tudi za mnenje glede te cenejše variante.

Pri nas smo imeli sposojenega takega, kot je na sliki, prijateljica pa ima tistega iz Leclerca - čisto nobene razlike ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?