|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poletni čevlji
2.6.2008 8:39:56   
Naja30
Kakšne poletne čeveljčke ste kupile za svoje malčke?
Naša je stara 18m. Zdaj ima ene cicibanove fajn opankice, take športne, ampak bi ji rada kupila nekaj bolj "zračnega" in lahkega, da na boso nogo ne bo preveč švicala. Pomislila sem na krokse ali kaj podobnega.
Pa tudi za ciciban sem slišala, da ima nekaj podobnega, samo ne najdem teme, kjer se je o tem govorilo.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 8:43:29   
CatJa
Naš ima krokse in sandale.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 8:44:49   
Shorty_
Naša ima sandalčke z opetnikom ampak so spredaj odprte. Pa ene tanke supergiceuser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 8:44:50   
Naja30
Zanima me tudi, KJE ste nabavile sandalce?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 8:45:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Zanima me tudi, KJE ste nabavile sandalce?



v trgovinah z otroško obutvijo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 8:46:23   
Shorty_
Jaz sem jih v Jello pa ene sem gledala v geox samo niso imeli tok malih (19 številko)user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 9:00:48   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Zanima me tudi, KJE ste nabavile sandalce?



v trgovinah z otroško obutvijo.


Aha, to se mi je mal šajnal, ja. Hvala za pojasnilo. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 9:11:28   
Maleal
Mi smo za tavečjega nabavli ene sandalčke v massu-spredaj zaprte,druge pa v cicibanu,so spredaj in zadaj odprti,na trakce,v massu so prišli 35 v cicibanu pa 40€,za tamalo pa balerinke in sandalčke spredaj in zadaj odprte oboje v cicibanu.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 9:20:30   
srki
Kupovala sem mu sandalčke, najprej spredaj zaprte, ne čisto, je bilo na obeh straneh malo "luknje"user posted image , kasneje pa odprte, sem imela slab občutek, da titi majhni prsti ven štrilijo, pa da pade, pa si jih obrajsa. Čudne misli pačuser posted image .

Ponavadi jih kupujem v Massu.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 9:21:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kupovala sem mu sandalčke, najprej spredaj zaprte, ne čisto, je bilo na obeh straneh malo "luknje"user posted image , kasneje pa odprte, sem imela slab občutek, da titi majhni prsti ven štrilijo, pa da pade, pa si jih obrajsa. Čudne misli pačuser posted image .

Ponavadi jih kupujem v Massu.


A zdaj pa jih ne več? Bos hodi?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 10:54:30   
Mišni
Včasih so bili v Massu fajn sandali Fisher price za take majhne. Res lahki, zračlni in mehki. Ne vem, če jih imajo še.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 10:58:30   
ally1
Jaz sem naletela na ugodne sandalčke v Bati CP v Lj. Luštni modri z nekimi slikcami gor le 20€ (ker je bilo neko znižanje).

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 12:29:51   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kupovala sem mu sandalčke, najprej spredaj zaprte, ne čisto, je bilo na obeh straneh malo "luknje"user posted image , kasneje pa odprte, sem imela slab občutek, da titi majhni prsti ven štrilijo, pa da pade, pa si jih obrajsa. Čudne misli pačuser posted image .

Ponavadi jih kupujem v Massu.


Niso tako čudne tvoje misli user posted image  Baje je bolje, da so spredaj zaprti, drugače nogica bolj drsi.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 12:31:05   
Strawberrie Cherrie
Mi imamo ene crocse, ene poletne nikove sandale iz platna, pa ene tevine sandale na trakce. crocsi so itak zakon user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poletni čevlji
2.6.2008 20:59:30   
mayci
Jaz sem mu kupila najprej ene bolj zaprte (v Massu), potem Crocse (v trgovini Crocs v Supernovi na Rudniku), pa še Teva sandale model Hurricane-na trakce (v eni trgovinici v Kamniku).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poletni čevlji
6.6.2008 22:23:06   
pravljica
tevice user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poletni čevlji
6.6.2008 23:43:32   
Naja30
No, na koncu smo vzeli  dvoje v massu - ene čisto odprte fisher price, ene pa od mass firme take napol gumijaste in fajn zračne. Super!

Hvala vsem za odgovore!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poletni čevlji
7.6.2008 0:41:38   
blak
Pa koliko smo se mi namučili s sandali letos. Našemu se noga ogromno poti in ima noge vedno tople, zato iščem vedno sandale, ki so v celoti usnjeni. Lani sem hotela biti pametna in sem mu za druge sandale kupila ene v Lidlu, češ da so usnjeni. Jaz ne vem, kako usnje je to bilo, a ko je v avtu sedel za mano in nogice stegoval naprej, sem skoraj umrlauser posted image . Božec! Pristali so v smeteh!

Letos sem iskala odprte sandale, torej prstki zunaj, dva paska spredaj in en pasek zadaj. Obup! Povsod (res, da na obali nimamo ravno bogate izbire) le zaprti sandali ali pa taki, ki imajo le podplat usnjen, paske pa "umetne". Končno sem jih dobila v Trstu, za 24€, od  firme Melania, mehki kot puteruser posted image . Aja, iskala pa sem št.23.

Tako da imamo zdaj na zalogi: dvojne usnjene (ene je podedoval od bratranca), adidaske za na plažo, falše krokse in ene plastik fantastik sandalčke za okrog hiše.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poletni čevlji
7.6.2008 20:45:05   
frufru
V jello smo kupili adidasove kukr tevice, ki so tudi za v vodo, čeprav zelo rad bos hodi. Pa ene sandale iz usnja, da jih lahko nosi tudi na boso nogo.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poletni čevlji
9.6.2008 7:33:03   
honey
Dokler je imel manjšo nogico, sem mu kupovala v Massu od Fisher Pricea tiste samo na paščke. In to že od malega, ker so se mi zdeli enkratni. Zdaj moram iti spet malo čekirat, če imajo "večje" št. - 26 - tudi. Ker imamo zdaj trenutno samo sandalčke, ki so spredaj zaprti. Itak je pa najraje bos user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?