|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Bugaboo Bee
2.6.2008 15:01:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

nopa....twingec je moj ljubček...pa še topless je user posted image



Ja sej štekam.....legenzici pa opazovanje zvezd pa touser posted image

Sam grd je pa še zmeruser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček Bugaboo Bee
2.6.2008 17:26:42   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Stoke je lep oz. ravnoprav odpuljen.
Twingo je pa tud grduser posted image

mam oboje user posted image user posted image user posted image


rija, midve imava pa kar nekaj skupnega. Twingiča sem sicer jaz iz čist praktičnih razlogov prodala, je pa zakon user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček Bugaboo Bee
2.6.2008 21:31:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Stoke je lep oz. ravnoprav odpuljen.
Twingo je pa tud grduser posted image

mam oboje user posted image user posted image user posted image


rija, midve imava pa kar nekaj skupnega. Twingiča sem sicer jaz iz čist praktičnih razlogov prodala, je pa zakon user posted image


user posted image  saj, tudi moj mož hoče tvingiča prodati user posted image user posted image user posted image  ker kao ni dovolj varen user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 2.6.2008 21:32:15 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček Bugaboo Bee
4.6.2008 19:48:57   
uraplan
Imamo Bee-ja že dva meseca in sem zelo zadovoljna z njim. Je lahek, upravljaš ga lahko z eno roko, ima veliko praktičnih, uporabnih funkcij (dolga strehica ki lahko služi kot senčnik, trak na ročaju, hitro se zloži in sestavi z enim potegom in še  in še bi lahko naštevala - če bo koga zanimalo). Tudi jaz ko sem ga videla, sem si rekla, tega vozička pa ne, ampak me je potem mož prepričal ko je preučil vse njegove uporabne funkcije. Res ga toplo priporočam, jaz sem super zadovoljna in ga ne menjam za nič drugega. Tudi prijateljice z dojenčki in drugimi vozički so ga preizkusile in jim je všeč. Res je edino na pogled nekoliko ozek, vendar pa sem za preizkus v športni del posedla našega štiriletnika, ki je normalno sedel vanj. Tako da... Se pa mora seveda vsak sam odločiti. Poleg tega je meni na pogled prav simpatičen (ko se ga malo navadišuser posted image ).

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček Bugaboo Bee
9.6.2008 11:19:10   
trdozimc
No, evo mene s počitnic.

Hvala za vse komentarje o lepoti in grdoti user posted image user posted image user posted image !

Sem imela Twingota - zakon avto, če mi ga ena nerodna babnica ne bi razbila, bi se najbrž še vedno vozila z njim! user posted image

Vozička še nisem kupila. Meni je tudi zelo drag, ampak saj so marsikatere stvari, pa jih vseeno kupimo za naše malčke, ne user posted image  - no, ali pa malo tudi zase user posted image .
Meni se tudi zdi voziček zelo uporaben (sploh npr. proti Quiniyu tamalemu, ki se niti naslon ne da zregulirat, pa je vseeno drag in moderen), res pa ga bom šla najprej pogledat in preizkusit.

Res hvala pa vsem za podatke o uporabnosti user posted image

(odgovor članu uraplan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček Bugaboo Bee
9.6.2008 12:16:32   
barika
Uraplan,a lahko kakšno slikico pripopaš gor, da vidimo, kako to izgleda...iz prve rokeuser posted image user posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček Bugaboo Bee
9.6.2008 12:42:41   
trdozimc
Barika, imaš na prvi strani link.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček Bugaboo Bee
9.6.2008 14:30:37   
barika
ja, ja sam jst bi to rada vidla tak "neuradno" ne na njihovi strani.user posted image user posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček Bugaboo Bee
9.6.2008 15:10:33   
trdozimc
ja, ja, to pa je dobra ideja.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček Bugaboo Bee
11.6.2008 11:13:18   
mihi33
Čao punce,

JAZ GA MAM, RUMENEGA IN JE ZAKON!!!!!!

Kupila sva ga hčerki takoj ko je prišel ven (v začetku leta), takrat še ni imela 1 leto....
Skratka ne morem prehvalit vozička. Je zelo lahek, zelo dobro vodljiv, skoraj ga ne rabiš privzdignit ko greš na pločnik, saj ima super vzmetenje. Res je, da sem bila sprva skeptična glede teda, da je na videz malo ozek, a tiste "perutke" se razširijo oz. se lahko snamejo. Moja sedaj 16 mesečnica zelo uživa kadar smo na potepu. Streha je zelo praktična, saj je zelo globoka, kar pride prav v vetrovnih dneh, pa tudi kot senčnik...sicer pa grem jutro v BUŠI po sončno strehico user posted image user posted image user posted image  komaj čakamuser posted image user posted image user posted image .
Dežniček kot senčnik je itak super, saj ima spodaj srebrno folijo, ki dodatno zadrži sončne žarke, zelo lahko ga namestiš - na klik, ter ga spet snameš in namestiš na drugo stran.

V zimskem času smo imeli tudi vrečo za noge, ki je izredno topla, saj je iz flisa(notranji del) in je tako otroku zelo toplo ker je tudi po hrbtišču vozička, spredaj pa se da zavet dol, oz. ko otrok spi, ga lahko pokriješ kar do vratu.

Imam tudi torbico za stvari, v katero zložiš vse kar potrebuješ, pa še izoblikovane žepe ima za flaše, v katerih je termo izolacija.

Da ne govorim o tem, kako hitro se zloži, s pritiskom na gumb, razpreš ga pa samo tako, da ga potegneš narazen pa fertig.

SKRATKA vem da je drag, a vreden vsega denarja. Jaz bi ga kupila ponovno.

VSEM GA TOPLO PRIPOROČAM, VERJEMITE, BOSTE ZELOOOOOOOOOOOOOOOOOO ZADOVOLJNE,

M. 

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček Bugaboo Bee
14.7.2008 10:47:56   
brest
Tudi mi ga imamo in je THE BEST!! Naša 2,5 letnica ga obožuje, sedaj pa čakamo še na novega člana.  Voziček je lahek, vodljiv, funkcionalen, edino lep prav gotovo ni, vendar se ga navadiš. Imeli Buzza, Zappa in ga ne zamenjamo za nič!!!

Edino ali katera ve kako je z Wheeled boardom, kateri paše?



Skratka zakon!!! 

(odgovor članu mihi33)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voziček Bugaboo Bee
15.7.2008 9:26:54   
brest
Ravno včeraj kupila Buggy board od Lascala in paše 100%!!!user posted image  

(odgovor članu brest)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voziček Bugaboo Bee
15.7.2008 12:48:04   
trdozimc
user posted image

(odgovor članu brest)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Voziček Bugaboo Bee
15.7.2008 15:01:16   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A to je misljen kot marela?

Vsec mi je tako tako, za marelo pa absolutno predrag.



user posted image

meni pa ni všeč.......


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Voziček Bugaboo Bee
18.7.2008 13:57:36   
Pikica26
Tudi sama se odločam za ta voziček, vendar sem še malo skeptična. Prosim če mi lahko tiste, ki ga imate pojasnite par stvari ...
Kako se obnese pri novorojenčku, ali je primeren za uporabo takoj že prve mesece?
Ali se da športni del zamenjati s košaro?
Katera lupinica pride v poštev?
Koliko so vas stali še vsi dodatki, ki jih rabite pri vozičku?

Zelo vam bom hvaležna za vse informacije.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Voziček Bugaboo Bee
13.11.2008 12:39:01   
pikic@
V debati o vozičku Bugaboo Bee je zadnje sporočilo ostalo brez odgovorov na zastavljena vprašanja.

Ker tudi sama razmišljam o nakupu tega vozička, me zanima, če je sedaj že mogoče dobiti iskane odgovore od kakšne uporabnice, saj se mi zastavljajo podobna vprašanja.

Zanima me predvsem kako uporaben je pri novorojenčku in majhnem otročku. Se obnese?
Pa še to: večina otroških vozičkov ima ob sprednjem delu sedeža ročaj (kot neko varovalno ročko in oporo za katero se otroček drži-upam, da veste kaj mislim). Bee tega nima. Predstavlja to kakšno pomanjkljivost?

(odgovor članu Pikica26)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Voziček Bugaboo Bee
19.11.2008 17:31:22   
Pikica26
Pikic@, jaz sem se potem odločila za ta voziček.
Naša dojenčica je stara 7 tednov in za dojenčka se bugaboo bee čisto obnese. Voziček se da v ležeči položaj, imam zimsko vrečo, tako da košara res ni potrebna. Voziček je zelo okreten in lahek ter enostaven za zložit. Ker ima majhna kolesa, je res primeren samo za asfalt in nikakor ne za makadam ali podoben teren, ker preveč trese.
Kar se tiče ročaja spredaj, ti še ne morem odgovoriti. Ima pa pasove, da lahko otroka pripneš, če misliš glede varnosti.

(odgovor članu pikic@)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?