Kako uspešno kupček podret? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


babylove -> Kako uspešno kupček podret? (18.2.2005 20:44:27)

Na ramo, pa tapkat po hrbtu?
Kako dolgo pa je treba vztrajat?

Nama včasih uspe, včasih pa ne. Imam občutek, da je to bolj od njega odvisno kot od mojega 'tapkanja'.





Anonimen -> Kako uspešno kupček podret? (18.2.2005 20:50:34)

če rata rata če ne pa ne. ni treba nč extra silt. mal ga daš na ramo pa mal treplaš če ne gre bo mogoče mal polil al pa kasneje podrl kupček. pri tako majhnih to še ni čist ko bi rekla..telešček to še nemore čist ok narest k še ni dobr vse razvit. pol s starostjo pa to rata čist mimogrede. sploh k so več v pokončnem položaju potem kupčka podrejo čisto mimogrede.

lp, lara




Magi* -> Kako uspešno kupček podret? (18.2.2005 21:20:54)

nam pa od začetka nikakor ni šlo, zdaj ga pa tudi v spanju takoj podremo:bravo::zmeden:

če nam pa kdaj ne rata, pa pač ne rata...




KIRA -> Kako uspešno kupček podret? (18.2.2005 21:31:56)

tud do pol ure, trkat ni nujno, tud sama nardi, včasih jo je treba vmes mal dol dat, pa pol spet na ramo - na rami najhitrej nardi. pa če je zmatrana, mam dobre šanse da še zaspi takoj. 9nebesa




Mateja17 -> Kako uspešno kupček podret? (18.2.2005 22:01:28)

Nam je pomagalo to, da smo jo za kakšnih pet minut položili v ležeč položaj in nato dvignili. Skoraj vedno se je našel še kak kupček. Včasih je zajokala še tudi po 2 urah in sem si kar mislila kaj je narobe, saj prej ni podrla veliko kupčkov.

Upam, da sem kaj pomagala.

lp,
Mateja




Pikca -> Kako uspešno kupček podret? (18.2.2005 23:39:45)

Moja zelo hitro podre kupček, če jo dam "kravce past". Pa tudi tako, kot je napisala Mateja, deluje.
Lp, Pikca




BONI* -> Kako uspešno kupček podret? (19.2.2005 10:04:36)

Hojla! Pri nas na začetku nikakor nismo znali podreti kupčka, sedaj pa to veliko bolj uspešno izvahjamo, čeprav včasih še vedno ne uspe. Mislim, da tu ni toliko fore v tem, kako daš ti otroka na ramo, ampak v otroku, kako je on to sposoben narediti. Rabi trening in starejši ko je, bolj obvlada. Jaz npr. še danes ne znam rignt, pa sem stara ko zemlja :)-
Smo pa pogruntali podobno kot Mateja, da moraš :duda: najprej nekaj časa pustiti v ležečem položaju, da se mu hrana uleže in zrak sam nekoliko gor dvigne, potem pa ga dvigniti in podirati kupčke. Tako tudi veliko manj poliva.
Iz iskušenj pa ti lahko povem še to, da vsaj pri nas tapkanje po tazadnji nič ne pomaga.
Pa še to. Kupček lahko :duda: podre še tudi 2 uri po hranjenju, tako mimo grede, ko ga ti malo okoli nosiš- jaz pravim, da je tega pa iz pete potegnil :)-

Lp, Boni




pikapoka27 -> Kako uspešno kupček podret? (19.2.2005 10:23:59)

Naša pupika že od rojstva (sedaj ima 2 meseca) ni znala podreti kupčka. Glede na to, da na srečo ne poznamo krčev, se s tem ne ukvarjamo več.




Stran: [1]