|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temenca
24.5.2008 12:01:09   
novopecena
kako se jih znebiti?



_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: temenca
24.5.2008 12:20:41   
*ribica*
v lekarni kupi kremo od mustele, nam je zelo pomagala

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: temenca
24.5.2008 12:22:59   
pavlyna
mi smo samo vsak dan 2x namazali glavico z oljem (nardili kapico) in potem po nekje 1h fajn sčesali z unmi mehkimi gostimi glavniki,k majo ščetine in smo se jih hitro znebili---v roku 3h tednov. (nismo pa meli neko hudo obliko)

lp

(odgovor članu *ribica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: temenca
24.5.2008 12:43:18   
aliska
jst mojga 2 krat na teden namažen z oljem preden se gre kopat..in jih hvala bogu še ni mel..drgač pa namž z oljen in fiksiraj s kapico pol pa to speruser posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: temenca
24.5.2008 12:48:04   
anny1
Hallo, jaz sem najprej umila z robčkom, potlej pa z mandljevim oljem mal počakala(30min) in skrtačla-počesala (10min), jo skopala-ponovila to 3* in je blo ok, morem pa povedat da stari ni imela tko hudih temenc-sam en flekec, mlajša pa celo glavo je blo kar grozno. Sam smo se jih rešiliuser posted image .lp  

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: temenca
24.5.2008 12:59:49   
ULLA K
IZVIRNO SPOROČILO: *ribica*

v lekarni kupi kremo od mustele, nam je zelo pomagala


se strnjam

(odgovor članu *ribica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: temenca
24.5.2008 13:33:02   
KT
Pena od mustele - naneseš na lasišče - pustiš 1 minuto - spereš - in po dveh, treh dneh niti duha niti sluha o temencih user posted image

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: temenca
24.5.2008 21:08:16   
klarisima
Mi smo najprej čez noč nanesli kremo proti temencam od Mustele in drugi dan sprali s šamponom, isto od Mustele. Potem sem fajn sčesala, vse skupaj sem naredila mogoče 3-4x v 2. tednih in o temencah ne duha ne sluha user posted image user posted image
Mustela je user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: temenca
24.5.2008 21:58:48   
tančk
Jaz sem mela šampon in kremo od Mustele in ni pomagalo nič. Potem sem namazala ene 3x z Bepanthen mazilom ter razčesala in ne duha ne sluha več o temencah.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: temenca
24.5.2008 22:02:39   
kati kati
reči prdiatru naj ti napiše recept za LOCOIDON CRELO-to je super stvar-pa še zastonj je-samo je samo na recept!
lp


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: temenca
24.5.2008 22:40:02   
livia
S peno od Mustele

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: temenca
25.5.2008 7:28:26   
karmy85
Mi smo uporabljali šampon od Mustele za temenca.Nanesla na lasišče,sem pustila 1 minuto,pol ko sem to sprala,sem jo še fajn razčesala.Postopek smo ponovili še 2 dneva in temenc ni bilo več.user posted image
Mustela je zakon.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: temenca
25.5.2008 8:01:21   
aleži
Mustela je res zakon šampon. Pri prvi nosečnosti sploh nisem vedla zanjo in sem uporabljala kot so rekli v MŠ mandljevo olje, katero ni pomagalo nič.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




jutranja tabletka
nimavezee

ali je pomembno s cim sem spila jutranjo tabletko..spila sem jo s kokakolo pise pa da je treba z vodo..vse tablet3 pijem s sokom oz.s vim podobnim zato nisem bila pozorna..hvala za odg.

ni problema (76%)

je problem (24%)


Število vseh glasov: 128

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!