Darilo (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


liam -> Darilo (23.5.2008 12:55:58)

Ojla punce!
Rabim eno pomoč oz. nasvet. Drugi mesec bom krstna botrca, pa nimam nobene pametne ideje kaj naj kupim. A mi lahko malo svetujete, kaj kupit, kaj se sploh kupi v ta namen...
Hvala




Naja30 -> RE: Darilo (23.5.2008 13:00:39)

Malo pobrskaj po forumu Poroka, krst...




FLASK_A -> RE: Darilo (23.5.2008 13:04:53)

Jaz sem moji krščenki kupila tole




brigitaa -> RE: Darilo (23.5.2008 13:06:14)

Ja kupujemo kaj zlatega, kakšna verižica, zapestnica, uhančke(če je punčka) ali pa evre v kuverti...kaj takega da ima dlogotrajno vrednost oz. spomin




bučkabb -> RE: Darilo (23.5.2008 13:13:20)

ponavadi je boter kupil obleko za detece in pol za darilo zlatnino, ponavadi verižico i vgraviranim obeskom, da ma otrok pol spomin celo življenje.

jaz sem bla tud botra pred 5 leti in sem isto naredla, sem pupiki kupla tako ful cart oblekico, v kateri smo jo nesk k krstu, pa krsno svečo v istem stilu oz. barvi zraven. za darilo pa sem ji kupila verižico, na obesek pa sem dala vgravirat njeno ime in datum krsta.





cmokec -> RE: Darilo (23.5.2008 13:14:44)

Jaz sem bila letos botra, pa sem kupila stolček za hranjenje. Ker dvomim, da bo otrok imel isti okus za zlatnino, kot jaz. Dobro doarilo je tudi avtosedež, ko otrok preraste lupinico. Če je otrok večji, pa ne vem. Najbolje, da vprašaš mamico.




jackie* -> RE: Darilo (23.5.2008 13:35:40)

Vprašaj starše, kaj še rabijo za otročka.
Jsz sem mu kupila stajico (so mi starši rekli, da bi si jo želeli), zraven pa sem kupila še zlato verižico z obeskom.

LP




travica -> RE: Darilo (23.5.2008 13:39:57)

lahko tudi zlatnik (zlato zadnje čase ful pridobiva na vrednosti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image])




bibolina -> RE: Darilo (23.5.2008 14:51:10)

ja zlatnik je zelo lepo darilo, primerno za vse  dogodke (poročno darilo, krst, birma)..

jaz sem mojemu krščencu lani kupila zapestnico, nanjo pa dala vgravirati njegovo ime in datum krsta.. je preklopna, tako da jo bo lahko še kasneje nosil:)




gojska -> RE: Darilo (23.5.2008 14:52:56)

zame je edino pravo darilo za krst zlata verižica. Sama jo še zdaj nosim in po mojem je že talisman.




Stran: [1]