|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žurke v Bar Fly- u
24.5.2008 0:42:31   
Anonimen

Jaaaa, super ste se tole spomnal user posted image . Ej, že dolgo se ničesar z nekim velikim navdušenjem ne spominjam in obremenjujem za nazaj, ker kar je blo je blo. Samo, tole mi je pa priklicalo kar lepe spomine in me ogrelo user posted image . Tudi jaz sem bila ena izmed pogostih oz. kar rednih obiskovalk. Vsaj en večer v vikendu sem bila tam, po šoli pa tja nismo zahajali oz. sem bila tam po šoli menda 2x. Mi smo še bili eni izmed tistih, ki smo šli po šoli ob petkih za Savinjo "pivčkat" user posted image ali pa nekaj punc je bilo bolj zagretih za juice-vodko, pa seveda bambusi so bili v "trendu" user posted image . Ampak smo bili še generaciaj tistih "ta kulturnih", ko nismo puščali za sabo svinjarije, kot to vidimo pri mulariji danes. Ja, ja,.....kje so tisti lepi časi....Pa kje so kakšni taki lokali, da bi se lahko tudi 30+ letnik malo pod incognito odklopil, kaj konkretnega spil.......Pa user posted image sem tam spoznala, čeprav so bili v igri takrat drugi pobi user posted image user posted image , ker mlajšega pa ne bom mela nikoli - kako že gre tisto o zarečenem kruhu ...user posted image  user posted image  user posted image .....
Fly user posted image je bil res zakon user posted image . Pa če si bil cel user posted image , user posted image , user posted image , user posted image , user posted image ,...  si bil tam čist brez kompleksa in nepogrešljiv........Lepi časi , ja.....

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Žurke v Bar Fly- u
24.5.2008 0:57:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja82

Takrat so najbolj vrtel : za eno samo črtico si me imel ...nanana pa the prodegy
[/quote

......pa najbolj imam v spominu "...Fridaaaaa, je bila moja kraljica, Frida, Frida, Frida,.......... a ja sam bio njezin kralj....." od Psihomodopopa;
pa seveda moje Aerosmithe so dost vrtel, itd.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Žurke v Bar Fly- u
24.5.2008 8:50:44   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: katias

Ja, to so res bili časi. Saj zdaj sploh ne veš kam bi šel žurat. Sploh 30 letniki, da ne bi zgledal starine. Če pa še katero zanima, kater je bil on črni iz Flya. To je Gregorn, ki zdaj nekaj menedžira bendom, pa hodi z Vesno Milekovo, ki je noseča al pa je že rodila, na vem...


točno! gregorn je bil. Sam meni je bil on huuuuuuuuuud za pogledat, ampak je bil malo počasne pameti. A da z milekovo hodi? fak... ne gre mi skupaj user posted image

  user posted image user posted image Točno ja, Gregorn je bil, pa kaj nismo bili tam vsi bolj počasne pameti?Če že zarad drugega ne zaradi refoška in vodke na 1001 načinuser posted image

Kaj bi dala danes za eno tako žurko in take štiklce, kot so se tam vrtel.
Pa I fell good,pa Kdo je tebe praslovan plavati učil, pa .....
Jaz sem tam preživela celo eno novo leto, smo ga 4 babe rezervirale in potem sploh nismo imele mize, pa men se zdi da tistega narezka tud ne, pa itak nobeden ni bil lačen, samo žejniuser posted image .Pa Lovšin je mel špil, kaj več se pa že ne spomnim, mam črne luknje vmesuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Žurke v Bar Fly- u
24.5.2008 10:33:44   
skuštrana
Koncerti v Flaju so bili pa najboljši, ker je ravno prav majhen za takšno intimno atmosfero..Meni je najbolj ostal v spominu Magnificov, pa ne vem zakaj..user posted image Pa sem bila menda na vseh, ampak ta mi je bil naj naj...

Ja, pa muzika, ki se je tam vrtela je bila res the bestuser posted image , si se lahko naplesal in naplesal...Men je bila super od Tine Turner Rolling down the riveruser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!