|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 9:46:41   
muška
Tema od caffe me je spomnila na nekaj. Imam leasing. Kolikor vem, so mi, ko sem avto prevzela, dali ključ s katerim vozim in ima gor knofe za centralno in pa servisni ključ-čisto obični ključ.  Drugega rezervnega nimam -nisem dobila.

Moj mož pa me hoče dobesedno "prisilit", da sem drugi rezervni ključ (se pravi isti kot prvi) izgubila. Pa ga nisem!!!!

A je možno, da ima tisti drugi ključ leasing? Jaz mu dopovedujem, da je ključ pri njih in da ko izplačam avto ga dobim, on pa svojo goni dalje, da ne, da sem ga izgubila user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 9:52:09   
felicia
najboljš da pokličeš sam kolikor vem (iz lastnih izkušenj- imamo prodajo vozil) damo oba ključa kupcu oz. osebi ki bo avto vozila. Tako da je najbolje da kar pokličeš leasing hišo in vprašaš.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 10:03:14   
mala maja
Imamo že tretji avto na lesazing pa smo vedno dobil oba kjučauser posted image  tko, da si ga na žalost verjetno res izgubila.
pri kateri hiši pa imaš leasing. Hypo in LB vem da dobi lastnik oba ključa, če vzameš kredit tud dobiš oba ključa.user posted image

Bi pa jaz vseeno preverila, če ne zaradi drugega zaradi tvoje varnosti. Poglej če ti avtomobil ukradejo, zavarovalnica hoče da jim pokažeš oba ključa, šele takrat dobiš denar nazaj. In če se izkaže da ima res en ključ leasing si lahko mirna, če pa se izkaže da si ga izgubla pauser posted image  boš morala na žalsot kar nekaj stvari uredit, med njimi sicer tudi dobit rezevrni kjuč. Nekateri avtomobili dobijo novo ifro blokade motroja, nekatreim pa menjajo ključavnice. To ti bodo pa znali povedati samo an servisu.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 10:05:02   
Anonimen
ja, ključ ima sigurno leasing - sicer to ni običajna praksa, ampak ključ zadržijo zato, da v primeru, da ne bi mogla odplačat leasinga ti avto zasežejo in če imajo ključ je verjetno to precej lažji postopek kot po pravni (in pravilni) poti. Pomojem.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 10:07:54   
muška
joj zdaj pa res več ne vem user posted image  . Lesing imam Debis oz. zdaj so Daimler. Ja najbolje bo, da jih pokličem pa vprašam. Sicer pa hvalabogu ravno za božička izplačam avto in če ne prej bom takrat zvedla kaj je s temi ključi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 10:17:31   
Lu
Tako je. Odvisno od leasing hiše. Eni dajo oba ključa, drugi enega zadržijo. Jih pa kar pokliči, ne bo nič narobe user posted image Da moža pomiriš user posted image in sebe seveda.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 10:43:01   
sončnica24
Ko smo mi imeli leasing preko NKBM smo imela oba ključa sedaj ko pa imamo leasing prego Micre pa je ati dobil samo en ključ, drugi je ostal njim in so rekli da ga dobi ko bo leasing odplačan, da pa si lahko sam še enega naredi če želi. Tako da je zgleda odvisno od leasinga.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 11:04:13   
kofetek2010
pokličeš na Debis ali pa pogledaš kaj v pogodbi piše... dileme bo takoj konc user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 17:38:26   
jajula
en frend je mel avto na lizing, pa je rezervni ključ lizing hiša zadržala

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 19:31:56   
maartinca
Jaz delam na leasing hiši Summit in pri nas je odvisno od bonitete stranke, če je stranka na meji potem zadržimo rezervni ključ vendar v pogodbo vnesemo klavzulo, da je iz pogodbe razvidno da je pri nas v hrambi ... jaz bi preverila ker vem pa da je to v tujini običajno, da en ključ zadrži leasing do izteka financiranja ...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 19:41:48   
lefairyon
mi smo dobili oba ključa pa mamo na leasing..
je pa ena znanka mela tudi na leasing pa ni plačala v roku in so ji avto odpeljali, ker je dobila samo en ključ...tako da odvisno res od avtohiše...


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu maartinca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 19:42:42   
Anonimen
Odvisno od leasinga.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko imaš leasing - ključi?
22.5.2008 21:21:32   
klarisima
Jaz sem imela LB leasing in so si oni vzeli rezervni ključ, v pogodbi tega niso napisali je pa mi rekel tip, ki mi je delal papirje in ko sem leasing odplačala, kluča niso našli user posted image

Mislim, da je odvisno od tegfa kje imaš leasing najboljše pa se je prepričat tako, da pokličeš in vprašaš. Pa v pogodbi poglej kaj piše user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?