|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 10:34:25   
Mišni
A bi bila katera tako prijazna in mi napisala, v katerem križišču, če prideš iz smeri Ljubelja, se že zavije levo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 10:42:04   
Spark
Ni pri Sparu, ampak se mi zdi da je potem naslednje križišče.  Mislim, da je tam tabla Klagenfurt postavljena user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 11:26:52   
Mišni
A ni Spar (to je tisti večćji Interspa, a ne, k katerega smo včasih vsi hodili) že bolj naprej? Če misliš tistega? No, saj  ne vem, smo sem mislila, da je treba že prej zavit.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 11:29:44   
Rožica I
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1363018

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 11:32:49   
Katey
Midva greva v petek in ti lahko čist točno povem, ko pridem nazajuser posted image , če ti ni prpozno.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 12:31:14   
Anonimen
glej, k boš pršla v celovec,greš na prumu semoforiziranmu križišču na levo, sej piše viktring, pol se pa tm peleš mim ene avto hiše, in čez kkšn dobr kilometer je za desno tabla za addidas outlet.

p.s. en mali špar je pa že prej, preden prideš v center, tk je tut en semafor, ki te nej ne zbega, ti se sm table viktring driž.user posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 12:44:05   
Anonimen
Tako kot je rekla Tancy - ko prides do Celovca, imas v prvem semaforiziranem kriziscu tablo za Viktring - levo. Eno kirzisce naprej je pa pošta in McDonald's in tam naprej tudi en Spar pa Kik pa kaj vem kaj se. Mi smo prisli po tej strani, ker sem se ravnala po navodilih od SC, ki pride iz druge smeri.

Ja, pa ne prevec pricakovat, ker lahko da ne bo nic pametnega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 13:26:42   
Mišni
O.K., hvala, punce. Torej v prvem semafotiziranem križćišču grem za Viktring. Super.

Ribica, a si bila pred kratkim tam? Pa ni nič bilo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
21.5.2008 13:40:14   
Anonimen
Ja, bili smo aprila, na zacetku. Pa smo kupili samo tamalmu en cist obicen pulover, brez kapuce, 12€ v akciji. Cenejse so pac superge (sam njemu niso ble prav), za tamale so po 20€. Kar sem jaz zase gledala, ni bilo nic posebnega, pa vse normalna cena, nic "outletovska", rezn superge. Baje je tko, da kokr naletis - lahko je ful, lahko ni pa nic. 

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se pride do Adidas autleta v Celovcu?
22.5.2008 10:03:50   
Mišni
A tako. Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!