|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje
20.5.2008 18:55:52   
tropical
Kako imate pokrite čez noč vaše otročke. Z dekco  ali so v spalni vreči.

Mnenje tud tistih, ki imate vaše otročke stare 10 , 11 mesecev.

user posted image

< Sporočilo je popravil tropical -- 20.5.2008 18:57:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje
20.5.2008 19:09:58   
*lenc@*
Naša se sama odkrije, oblečena je pa v bodi in pižamo iz bombaža. in brez vreče, kovtra...očitno ji je tako ql k če jo pokrijem se odkrije takoj.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje
20.5.2008 21:01:21   
madasa
našauser posted image  2,5 m  je v body d. rokav in žametni pajac s kr. rokavi. pokrivala pa sem jo še do včeraj s kovterčkom, no ponoči ko pa sem videla da imamo v stanovanju 24 stopinj pa sem jo pokrila samo z rjuho. (čeprav je lepo spala od 21 do 5 zjutraj in ni švicala)
lp

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje
20.5.2008 21:33:15   
Naja30
Naša je bila pri 10-11m v spalni vreči. Bila je jesen. Zdaj je stara 18m in je bila do nedavnega še v vreči, ampak te dni ni več, ker ji je že prevroče.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje
20.5.2008 21:33:31   
TONČI.
Naša se sama odkrije, oblečena je pa v bodi in pižamo iz bombaža. in brez vreče, kovtra...očitno ji je tako ql k če jo pokrijem se odkrije takoj.


Enako pri nas. Samo da sta fanta

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje
21.5.2008 8:06:54   
kristinaj
naša ima 13 a ni razlike s tistim od 10, 11.... oblečem jo v dolg bodi, bombažne hlačke, brez nogavičk... kakšno urco pred spanjem ji prezračim sobo, ko gre spat jo ne pokrivam enih 15-30 min odvisno koliko je topla, potem jo do pasu pokrijem z eno tanko bombažno dekico in čez čas jo grem pogledat da vidim ali ji je toplo ali ne.... če ji ni jo pokrijem s tenko odejico, če pa je toplo jo pustim s tanko odejico pokrito....čez noč imam spalnična vrata odprta in v sosednji spalnici odprto okno na stežaj celo noč.....

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje
21.5.2008 9:35:01   
ThinkPink
Pokrita je z odejico, kakor mi. Oblečena je v bombažno pižamico, kakor mi.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje
21.5.2008 10:28:27   
*kinnie*
Pokrit je toliko kot jaz, z eno odejo....

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Letni časi.
Admin

V katerem letnem času je bil rojen vaš otrok?

Poletje. (38%)

Jesen. (12%)

Zima. (25%)

Pomlad. (25%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!