|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nega in 3 mesečniki
20.5.2008 14:37:28   
maja&m
Punce, kako pogosto umivat-kopate svoje 3 mesečnike?Vsak dan,vsake 2 dni....Jaz jo na 2 dni,pa ima drugi dan pod vratom "tak frišno".Kako se ve spopadate s svežo kožo?Saj jo veliko luftamo,samo pod vratom je tako težko,ko ima taaaakšen podbradek,da je joj.Je mala "bajsika".
No pa še drug problem-soor.Od česa nastane?A se dobi krema tudi brez recepta?Mislim na daktarin,a je še kakšna druga krema?

Hvala in lp

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nega in 3 mesečniki
20.5.2008 14:55:25   
lotty4
Rdečico maži z bepantenom. Večkrat na dan obriši z mlačno vodo, osuši in potem namaži. Mi smo se soora znebili kar z bebi palčkami za ušesa in žličko. Z jezička smo postrgali z žličko, po nebu pa z bebi palčko. Ko pa bo to prešlo na ritko pa rabiš daktarin+ hladilno kremo.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nega in 3 mesečniki
20.5.2008 15:09:58   
kristinaj
jaz sem našo, ko je imela 3m kopala vsak dan, ker je bilo poletje in zelooo toplo. sedaj jo pa 2-3 na teden, bi jo večkrat a mi enostavno zmanjka časa. prideva pozno domov, je še kaj za narediti in to je to... sedaj ko sem jo ostrigla in ima kratke lase ji tudi te 2x tedensko umijem, ker so s fenom hitro suhe, prej smo pa sušili in sušili in potili zraven...stari smo 13m....

pod vratom jo pa večkrat dnevno z mokro in nato s suho cunjo obriši..... po potrebi pa s kakšno kremo namaži... lahko kar s tisto za rito.....

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nega in 3 mesečniki
20.5.2008 16:04:46   
ursalara
Mi smo stari 4 mesece in pol pa se umivamo na vsake 2 dni težavice pod vratom pa rešujemo z bepantenom.
Če se pojavi soor se dobi v lekarni daktarin oralni gel brez recepta!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nega in 3 mesečniki
20.5.2008 16:12:35   
mml
Jaz Matica kopam vsak večer, pa ne zato, ker bi bil tako hudo umazan, ampak kot del rutine pred spanjem.
Na srečo večjih težav s pordelo kožo nima. Sem pa prepričana, da Bepanthen pomaga.
Daktarin oralni gel dobiš pa tudi brez recepta v lekarni

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nega in 3 mesečniki
20.5.2008 21:50:06   
Tende
Gubice pod vratom smo mi reševali z navadnim otroškim pudrom. Večkrat na dan sem jih umila, fino posušila in potem nasula pudra, da se je kadilo. Vse se je fino posušilo, ampak sem to delala redno kar nekaj časa, kreme so pomagale, ampak posušile pa niso...

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nega in 3 mesečniki
20.5.2008 22:06:56   
racman2
Naša je stara 4 mes in jo 1x na teden skopam v banjici z milom, drugače pa vsak dan v čebričku. Jaz ji pod vratom namažem z riboderminom,

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nega in 3 mesečniki
20.5.2008 22:28:44   
bambi.t
Jaz jo tudi kopam vsak dan. Drugače pa sem pod brado na vratu mazala z Bepantenom, pa ni posušilo in se je drgnilo, tako da se je enkrat naredila celo ranica. Zato sem začela pudrati z otroškim pudrom in to res pomaga, samo umiti in osušiti je treba prej.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nega in 3 mesečniki
21.5.2008 10:29:26   
maja&m
punce super ste.100x hvala

lp

maja

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




pogreb
Lelly28 RR

Ali so vaši otroci šli na pogreb bližnjega sorodnika (babice,dedki,strici,...)?

da (86%)

ne (14%)


Število vseh glasov: 7

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!