|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 21:59:06   
tinka-pepa
cela družina je pri psihijatru, ker mož nosi nogavice in oblekce....seveda pa pol more otrok tudi, .....

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 21:59:22   
Blejka26
nikar ne pokaži da te je kaj vrglo iz tira..pol te bodo še bolj napadale..vsak ima svoje mnenje..eni ga znajo izražat na lep način drugi na neprijeten..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 22:02:57   
ZmajTolovaj
vsak ima svoje mnenje

To je čisto res. Ampak - saj bi lahko pričakovala kak neprijeten odziv s tako temo, GARANT ti bo kdo kaj takega napisal. Glede enih las raje potoži nekomu, ki te osebno pozna in se mu ne bo zdelo čudno, tule pa ... se bo mnogim zdelo brezveze. In ti bodo tudi povedali.
Meni se ne zdi taka tragedija, ker lasje spet zrastejo, pa človek se tudi navadi svega i svašta. Drugič pa frizerko pravočasno ustavi, pa bo.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 22:03:35   
abc100
Če boste pogledale njen album, boste vidle, da je njen sinko fleten fantiček z zelo lušno frizurco. 

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 22:07:26   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pustila mu je dolge lase, ker je imel pač blond in skodrane.
Za začetek so mamo poslali k psihologu.


user posted image user posted image

Pa najbrž ne samo zaradi las. Moj ta starejši je tudi imel laske skoraj do ramen (po celem, ne kot bundesligauser posted image -spredaj kratke zadaj dolge), približno take, kot jih ima BAGI-jin sinko v njenem avatarju, torej blodn, skodran. In to dokler jih je hotel. Ko je prvič rekel, da ga ostrižemo tako, kot sosedovega Franclja, smo to naredili. Star pa je bil 4 leta.

Aja, pa čopke po glavi sem mu enkrat naredila, za fotko, za spomin....user posted image

Očitno neizpolnjena želja po punčki...user posted image

Te pa razumem, ker ko so mojega ta mlajšega ostrigli, pa ni bil dogolas(takrat sem bila že ozdravljena-hvala psihologom), in to z mašinco, ker si je firzerka napačno nastavek "naštelala", mi je bilo tudi grozno, ker mi je deloval tako tuj.

Aja, pa ata mojih otrok je tudi precej dolgolas(tako kot sine, kot sem opisala), kdo pa mora v tem primeru k psihologu?user posted image

< Sporočilo je popravil Marogica -- 19.5.2008 22:08:41 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 22:08:43   
tinka-pepa
Hvala....
ampak sem se odločila da nima smisla več tukaj sodelovat.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 22:21:42   
lelaval
Ker je najstarejša kravžlasta, sem v 2. user posted image  rekla, da če bo sin in skodran, bom mu pustila dolge lase. Ker pa je hči imela ful slabe laske, sva se s frizerko dogovorili, da jo pobrije, ampak po sinovem 1. RD (da bo na slikah lep user posted image ). Potem pa se mi je pobrit zdel tako luškan, da je od takrat skozi pobrit.
Če imajo fanki lepe laske, jaz ne vidim nič slabega, če imajo dolge - BW tudi moj user posted image  ima dolge lase, opažam pa, da si sošolci od hčere puščajo dolge lase (10, 11 letniki) - in mi je tudi to všeč.

Sicer pa je moja najmlajša vseskozi oblečena punčkasto (roza, z bleščicami, kiklcami), ima uhančke - pri laseh je pač malo "bolj boga", pa mi že od rojstva vsi govorijo:"fajntek je, ne?" user posted image   Kdo pa v tem primeru potrebuje psihiatra?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 22:29:22   
tajtaja
Moj sinek Taj je tudi tak lubec z blond dolgimi lasmi. In ga tudi nočem dati postričt, edino š**** sem mu zadnjič malo skrajšala.
Pa me tudi vsi gnjavijo, zakaj ga ne postrižem. Nam je tak všeč in njega ne motijo, torejuser posted image .
Njegova dvojčica pa ima dolge rjave lase in kot sta skupaj sta kot viki krema-rjavo belouser posted image .
Pravo loubecauser posted image user posted image user posted image .
Pa me mnenje nekaterih predhodnic sploh ne zanimajo in tudi ne ganejo.
Tebe pa razume, ker bi bila jaz tudi prizadeta, če bi mu mimo moje volje nekdo skrajšal laske.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pri frizerju
19.5.2008 22:43:36   
lex
Naš je mel čupco do ramen (tolk da ni šlo čopka naredit), pa je bil ko cuker in pravi mali zapeljivec. Potem pa je prišla grda babi in ga postrigla. On cel srečen, mami pa v jok. Pa se navadiš. Mu pa spet pusti rast. Mogoče so bili tolk scepljeni, da se jih ni dalo rešit,....... Upam, da ji nisi plačala, ker jaz sem moji mami povedala, da je bila malo preveč hitra s škarjami. No vsaj poleti mu ne bo vroče v glavo tako kot lani. saj bodo zrasli, pa navadila se ga boš tudiuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 1:04:13   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: tinka-pepa

.......Ja sej že hodi k psifijatru....aja pa pozabla sem napisat da ga oblačim v roza oblekce....pa čopke nosi na vsaki strani kot pikanogavička, pa barbike ima


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka, pa kje ti hodiš?

men so pa všeč fantki z dolgimi lasmi. v hčerinem vrtcu je en luškan fantek, z   dajšimi razkuštranimi lastmi in mu fuuul paše. prijateljica je tudi svojemu sinu pustila malo daljše lase in je pravi cuker.
kakšne frizurce pa si ve predstavljate, a mogoče tiste 'bundesliga' al nekaj podobnegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 6:57:47   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

men tud ni všeč če ma fantek dolge lase..žal..pa tud repki so mi brez veze..



A če jih imajo pa veliki fantje, je pa fajn?

Meni so eni prav lušni z malo daljšimi lasmi, tak, kot je npr. Črtomir od Raho. Kaj več ne.

Če je pa kar strigla in strigla, zakaj pa je niste ustavili?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 7:01:44   
srki
Ne sekiraj se, tinka-pepa, važno, da se čez transvestite ne sme pljuvat, ker smo kao nestrpni pol. Ker to je normalno, da si moški želi postat ženska, to, da ima fantek dolge lase, je pa res višek no (saj razumeš, kaj hočem rečt). 

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 7:03:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ne sekiraj se, tinka-pepa, važno, da se čez transvestite ne sme pljuvat, ker smo kao nestrpni pol. Ker to je normalno, da si moški želi postat ženska, to, da ima fantek dolge lase, je pa res višek no (saj razumeš, kaj hočem rečt). 


jaz ne razumem, srki user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 7:14:03   
srki
Ja da eni res delajo tragedijo, če ima fantek dolge lase, kako je pa to bedno, ko je pa tema o transvestitih, je trepa pa samo lepo pisat. ....mah, brez veze no, saj še sama ne razume. Samo nekateir komentarji so pa res tako hudi, ne vem no res, al se sme še kaj potožit pa vprašat, ker je vse napisano, razen odgovorov in kakšne lepe besede. Pa saj ne rabijo biti smajliji, ki se objemajo pa ploskajo, pač, samo prijazna beseda.

Pa saj veš, da ljudje smo različni, pa ene prizadene pisanje v grobem stilu, ene ne.

Pa ne leti zdaj nič nateuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 7:36:26   
Blejka26
pri odraslih moških me pa še posebej moti..samo to je stvar vsakega posameznika..kako pa bi bilo če bi bilo vsem všeč enako..vsi na svetu bi hodili z enakimi frizurami,cunjami..ddd

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 7:39:07   
srki
Itak, da je prav tako, da je enim to všeč, drugim drugo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 8:53:08   
mika
pri odraslih moških me pa še posebej moti


men je pa všečuser posted image . res mi pa ni všeč pleša, zadaj pa čop.
men so nasplošno dolgi lasje všeč, če so urejeni. pa ni važno ali je fantek ali punčka, moški ali ženska.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pri frizerju
20.5.2008 10:24:44   
valči
Joj,joj babike,ko se zaradi čupice prepirate.Vsaki je nakaj všeč in če so tinki-pepi daljši na sinku všeč ni to katastrofa.Ne se sekirat,bodo zrasli drugi.Kmalu.

Meni osebno so zelo všeč daljši,ne predolgi na fantku,tako malo čez vrat,pa skuštrana frizura.Sinu sem včasih hotela pustit dalše,pa frizerka ni vedela,kako,pa ga je vedno postrigla.Sicer pa imam dve hčerkici,ki bosta lahko imeli dolge,po želji.
Vglavnem,hotela sem napisat,da so mi všeč dolgi,ne predolgi pri fantkih.Tako nagajivi so videt.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




TAŠČA
nataly33

Ali se razumete s taščo?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!