|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 10:21:48   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ja je kr zoprno to božanje otroka ja. Sej mu lahko kdo kej naredi ali pa kako bolezen faše.
Dej no, pa to je čist normalna reakcija, da si vsak zaželi malo pobožat tak nedolžen in angelski obrazek, pa še nos mal bližje prinest, ker dojenčki takooooooooooo lepo dišijouser posted image
Podpis.
Saj bi še kaj dodala, pa raje ne bom.


se strinjam vendar jaz vedno vprašam če lahko pobožamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 10:44:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Zara enako...hahahauser posted image user posted image user posted image

Kakšen kompleks pa imam ga. psihoterapevtka Frutka ? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 10:45:11   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

tudi jaz bom pri 2 kupila podgano :=)))))


Pri 16 pa pittbulla in kalašnikovko, a ne user posted image ?


Si napisal to, kar sem že jaz včeraj mislila, pa sem se zadržala, da ne bi komu preveč živcev narahljala. user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 11:08:31   
želva
Sem se ful narežala, ampak vseen...
Jaz z bacili, pa to nimam problemov. edino, če greva v vrtec, ne pustim, da jo otroci božajo, ker imajo smrkle do brade. Na živce mi gredo le tisti, ki jih že 5 let nisem vidla oz. se sam pozdravljamo, pol so pa kar naenkrat moji najboljš prjatli, pa jih zanima vse o user posted image , pa božat, pa ne vem še kaj.Takim se pa ognem na kilometer, če se da.Pa še tukaj bolj zaradi mene, k se mi ne da, kot zaradi otroka.Naša je trpežna, če se le da se jo hitro znebim za par minutk da oddahnem, kar naj jo cartajo.

Mah, pr nas jo vsi nekaj vlačijo po rokah, pa od nobenga ne zahtevam, da si mora roke umit, boo že preživela.
Aja, al moram pa psu naročit, da si gre gobec prej splaknit, preden jo po rokcah pošnofa in poslini.user posted image
Bi pa lahko komplicirala, saj sva bile že pri 1. mesecu na pediatrični, ker je fasala rotavirus, je bila 3 dni na infuzijo priklopjena, cela prešpikana, ker je bila tok izsušena. Sam pol bi pa res skafander rabla, Volga a maš kej za posodit?

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 11:24:49   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ja je kr zoprno to božanje otroka ja. Sej mu lahko kdo kej naredi ali pa kako bolezen faše.
Dej no, pa to je čist normalna reakcija, da si vsak zaželi malo pobožat tak nedolžen in angelski obrazek, pa še nos mal bližje prinest, ker dojenčki takooooooooooo lepo dišijouser posted image
Podpis.
Saj bi še kaj dodala, pa raje ne bom.


se strinjam vendar jaz vedno vprašam če lahko pobožamuser posted image

Jaz tudi,roko na srce ,eni pa še vedno  "malo" pretirvajouser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 11:58:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: želva

Sam pol bi pa res skafander rabla, Volga a maš kej za posodit?



joj, ne, nimam, moj otrok še vedno v vitrini s skafandrom na glavi stoji. Že šesto leto. Se je kar navadil tako. in mi tudi. Je mir doma.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 12:09:59   
lemavrica
Domačim pustim da ga vlačijo okoli, itak sam začne godrnjat ko mu je dost. S tujci pa nimam izkušenj da bi rinli v voziček, ga pogledajo ampak božajo pa ne. S psi nimam problemov če vem da so čisti in razglisteni, ne maram pa da kak umazan neurejen pes rine vanj.

Frutka kera bolana izjava, ja ponavadi se mamice primerjajo z svojimi user posted image  v lepoti.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 12:19:17   
emaa
Kateri problemi, če ima dvojčke je to veliiiiko slabše. Ko so majhni te na vsak meter kdo zahvati. 

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 12:43:40   
tins
Bogi vaši otroci user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 12:44:26   
Eva*
Meni grejo tudi na **** taki, ki kar rinejo v otroka. Na srečo je naša taka, da se sploh ne posmejiče ji oseba ni všeč, pol so pa zgubil zanimanje user posted image .

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 12:52:31   
želva
Eh, Volga je že prepozn, moja že smrka in kašlja, si ni sem maske kupila,ker sem bila prehlajena.Zdej pa kar v kup krehava

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 13:00:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Eni pa res težko živite na tem svetu, kajne?


Ja, bi se kar strinjala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 13:01:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Eni pa res težko živite na tem svetu, kajne?


Ja, bi se kar strinjala.

Tudi jaz, tudi jaz user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 13:04:58   
frutka_
Zara, mislila sem enako za tvoj napisan post...ne za kompleks. Da je naenkrat nastalo "sunčano sa naoblacima"user posted image , ko sem prebrala. Pravzaprav nisem mogla verjeti kako lahko nekdo komplicira. Ampak 100ljudi 100čudi.
Pa tudi sicer je bil komplex mišljen v hecnem tonu. Smešno mi je, da nekdo raje dojenčka dol pokrije kot ga pokaže. OMG!user posted image
Pa ne mislim, da ga MORA VSAK pošlatat ampak če sem dobro prebrala, mamico moti, da odrasli pogledajo v voziček in si celo drznejo prijemati njene igračke. To se mi ne zdi nobeno poseganje v osebni prostor.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 13:54:49   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



joj, ne, nimam, moj otrok še vedno v vitrini s skafandrom na glavi stoji. Že šesto leto. Se je kar navadil tako. in mi tudi. Je mir doma.
A lohk pridem gledat?user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 13:56:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: želva

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



joj, ne, nimam, moj otrok še vedno v vitrini s skafandrom na glavi stoji. Že šesto leto. Se je kar navadil tako. in mi tudi. Je mir doma.
A lohk pridem gledat?user posted image



Ne bo pustila. Ker boš grabila po otroku. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 14:12:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: želva

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



joj, ne, nimam, moj otrok še vedno v vitrini s skafandrom na glavi stoji. Že šesto leto. Se je kar navadil tako. in mi tudi. Je mir doma.
A lohk pridem gledat?user posted image



Ne bo pustila. Ker boš grabila po otroku. user posted image


A ne, se ne da, je taka prav debela šipa na vitrini, pa ključ obrnem, pa je.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 15:06:08   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Zara, mislila sem enako za tvoj napisan post...ne za kompleks. Da je naenkrat nastalo "sunčano sa naoblacima"user posted image , ko sem prebrala.

Aja, sem že mislila, da se bom morala zagovarjat. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Grrrrr...
20.5.2008 19:58:54   
klarisima
mpak če sem dobro prebrala, mamico moti, da odrasli pogledajo v voziček in si celo drznejo prijemati njene igračke. To se mi ne zdi nobeno poseganje v osebni prostor.
IZVIRNO SPOROČILO: frutka


Narobe prebrala, žal user posted image
Moti me, da mi jo tikajo ljudje, ki jih poznaš tako s ceste, bolj na videz in ko te zagledajo z vozičkom "oh, kaj pa imamo tukaj..." in te bale user posted image
Potem pa se vtikajo še v kakšne igrače naj ima in še jih po možnosti tikajo in komentirajo. To me razkuri.
Drugače pa je pri nas ogromno lupčkanja, ker si enostavno ne moremo pomagat in še sedaj smo v fazi, ko gre vse v usta pa ne delam nekih ohoho problemov.
Je pa res, da bi jo najraje v vitrini imela, ko pa je takooo sladka user posted image

Vsak po svoje, a ne user posted image
Sem pa ji danes še eno velikooo plišasto želvo kupla za v voziček user posted image tako da Tina ni več edini bodyguard. Komentarji, ki so sledili....raje ne napišem. Sta pa enkraten par user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali podpirate stavko JU
MC09

Podpirate stavko javni uslužbencev 18.4.?

da, delam v gospodarstvu (24%)

ne, delam v gospodarstvu (38%)

da, sem JU (28%)

ne, sem JU (10%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!