|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rori dirkalnik - risanka
19.5.2008 14:59:58   
honey
Naš ima zdaj manijo čez vikend, da gleda Rorija - tisto formulco. In je bil včeraj ves nesrečen, ker smo ga prespali user posted image . Ali mogoče kdo ve, se da dobit kje DVD-je z Rorijem ali je samo po TV? Ker je res navdušen nad njim. Mene pa tudi že glava boli od Mojstra Mihata user posted image . Ja, pa rabila bi sinhronizirano risanko, seveda.

Včasih si mislim, da je bilo kar v redu, ko smo imeli videorekorder, si lahko vse to posnel s TV-ja. No, saj vem, zdaj bi tudi lahko, ampak nimamo DVD-rekorderja. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rori dirkalnik - risanka
1.9.2008 13:30:42   
Li Ann
Mi smo pa že kupili 3. DVD user posted image
na DVD je 5 epizod!!!
najrajši pa pojemo karaoke pesmicouser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rori dirkalnik - risanka
1.9.2008 16:23:14   
tabi
LiAnn smem vprašat kje ste kupili Rorija DVD ker jst ga še nikjer nisem našlauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Li Ann)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rori dirkalnik - risanka
2.11.2009 9:09:48   
metaraketa
v baby centru imajo rorija. vsaj mi smo ga tam kupili.

lepo gledanje:)

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rori dirkalnik - risanka
2.11.2009 10:32:37   
endrina
Jaz sem zadnjič te dvd videla tudi na pošti.
A nimaš nikogar, da bi ti jih presnel?

(odgovor članu metaraketa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rori dirkalnik - risanka
2.11.2009 10:38:23   
valerija77
Jaz imam presnete 4 dvd-je Rorija, ker je naš tud čist nor nanj. Sem ga pa iz Partisa potegnala dol

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rori dirkalnik - risanka
2.11.2009 13:46:08   
Metuljček Cekinček
Rorija imajo pa res povsod. Jaz sem ga videla že v Intersparu, Mercatorju, Baby centru, Direndaju.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?