Samsonite kovčki v mercatorju (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


brina 1 -> Samsonite kovčki v mercatorju (18.5.2008 20:00:12)

Zanima me , če je že kdo kupil Samsonite kovčke na Mercatorjeve nalepke, ki naj bi bili 40 % ceneje ? Kakšne so vaše izkušnje ?




Seven* -> RE: Samsonite kovčki v mercatorju (18.5.2008 20:05:32)

Jaz imam službeno torbo Samsonite, ki sem jo dobila pred časom. Glede na to, da jo odprem dnevno vsaj 10x (narava dela) in je popolnoma nespremenjena, lahko rečem, da je Samsonite vreden vsakega evra, četudi je nemarno drag. Zadeve so res kvalitetne. Tudi za potovanja imam njihov kufer, ki smo ga dobili kot službeno darilo. Super zadeve...




debeluška -> RE: Samsonite kovčki v mercatorju (18.5.2008 20:45:26)

Jaz sem ga kupila mi je zelo vredu. Imajo ga v rdeči in črni barvi. Garancija je pa 10 let.


lp 




Anonimen -> RE: Samsonite kovčki v mercatorju (18.5.2008 20:50:50)

S Samsonitom imam same dobre izkusnje. Zelo dobra kvaliteta za povprecen denar. Teh v Mercatorju pa ne poznam, ampak ce je S., ne bi smelo biti odstopanj.




Andra -> RE: Samsonite kovčki v mercatorju (19.5.2008 9:26:12)

Jaz sem dobila za rojstni dan od moža samsonite torbico in jo nosila iz dneva v dan, a se hudiča ni niti malo ogulila. Pop**** sem, ker sem se je enostavno naveličala, jo vrgla stran in si kupila novo. Ja, sedaj se mi pa toži po Samsonite torbici....
Imamo pa tudi kufer, ki gre povsod z nami, ta je pa že precej bogi, ker vsi dobro vemo kaj vse delajo z njimi na letališčih.




smrka -> RE: Samsonite kovčki v mercatorju (19.5.2008 12:15:56)

Jest imam samsonit kovcek tist "plasticni za letalo" in je super, nedavno je pa moja mami kupila adriani samsonit kovcek in mali ruzacek v obliki pikapolonice, zelo smo zadovoljni z njim. Ima garancijo na sive in zadrgo 2 leta!!!! Jest menim da so OK!




Stran: [1]