Nejescnost in bruhanje :( (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dory -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 13:44:53)

Iz faze nejescnosti smo presli v bruhanje...da je mali kaj pojedel smo dosegli s konstantno animacijo,igro in vsem mogocim...zdej pa ze nekaj dni opazam,da sicer pri hranjenju,ce se zamoti usta odpira in je,kar me je zacelo zelo veseliti..a kaj jo po obroku zbruha vse kar je pojedel :(...zdej sem pa resnicno v skrbeh za svojga soncka...




Tiki -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 13:50:33)

Ojoj :( saj ti nimam kaj pametnega za napisat, vem pa da ti ni lahko. Ali ima še kakšne druge znake - povišano temperaturo, drisko, slabo razpoloženje... ?




African queen -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 13:54:21)

Oj,
Teja, mogoče pa je Maj bolan??Držim pestke za vaju!!
:rozica::rozica::rozica:zate in poljubčki za Maja!!




dory -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 13:56:17)

Vrocine nima,tecen je pa itaq veliko,tko da ni prave razlike,kot takrat,ko smo se jedli...bom pa zdele v uradnih urah za telefonske pogovore poklicala pediatrinjo pa vprasala kaj je za narest...ker tkole ne more it vec naprej...res ne:(




African queen -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 13:58:42)

Teja,
Kar pokliči,res ni normalno,da otrok bruha...pa sporoči,kaj ti bo rekla!!
Drži se!!!




Maxica -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 14:05:25)

Držim pesti za vaju-da bi Maj čimprej spet normalno jedel, pa da ni kaj bolan.
Srečno!:sloncek:




Tiki -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 14:06:42)

Res bo najbolš, da pokličeš...
Pa upam, da bo šlo čim prej na bolje.

Lp




sonček2* -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 14:36:30)

Teja upam, da je to sam ena slaba prehodna faza, pa da bo hitr minila in bo vse okej




puri -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 14:44:59)

Jaz tut upam, da se bo kmal obrnilo na bolje,.....to, da bruha, pa le vprašaj!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




Anonimen -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 15:17:26)

No, zdaj veš, da res ne more jest, če noče. Res je tako, kot pravi Joe, da bi vsak, preden bi od lakote umrl, še nekaj malega pojedel ali nekaj v tem smislu.
Lahko pa, da ima Maj kakšen virus, saj teli rota virusi so tudi v akciji.




frutka_ -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 17:19:38)

Teja upam, da sta v redu in da je to ena faza. Morda je enostavno Maj otrok ki potrebuje izredo malo hrane. Jaz sem imela v vrtcu enega fantka, ki resnično nič ni jedel...nič za zajtrk, nč za kosilo, niti malice...pa je bil zelo zdrav, imel je dobro kri...ne vem od česa je živel, ampak očitno ni potreboval veliko.

Morda pa je kaj na tem, da so vsi Maji slabi jedci...moja prijateljica ima tudi fantka po imeni Maj pa slabo papca...hihihi!




Anonimen -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 18:14:07)

O ti božec. Po mojem da ga ni za silit s hrano. Poglej, da je vse skupaj še slabše :zmeden:

No ampak vseeno pokliči. Maju pa ljubčke čez krompirjevo njivo pošilja Ana :love:




dory -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 18:21:51)

Evo bla pr pediatrinji...tkole je,kri ima dobro in tud vrocine nima...jo pa zelo skrbi tale nejescnost in za povrhu se bruhanje...lahko da se v njem pase en virus,zato moram bit naslednje dni zlo pozorna in ga tud nc silit s hrano...ce bo kej pojedu cez dan prav,ce ne bo pac ne bo:zmeden:...najkasneje cez dva tedna se morava pokazat...ce pa res ne bo nic jedel pa prej...

Tko da dones je bil dan cisto brez hrane..kar popapca zbruha..bomo vidli kako bo jutro...hvala za vase tople besede..


papa,teja




Anonimen -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 18:28:09)

Naš je v "dneh brez apetita" jedel samo corn flakes pa navaden jogurt čez polit.

Uf, kako bi z veseljem sprejela tole Majevo neješčnost za ene par tednov pa za ene par kil dol.




Tiki -> Nejescnost in bruhanje :( (16.2.2005 18:45:53)

Držita se, pa naj vsaj pije dosti, da ne dehidrira. Saj verjetno še ni tako hudo, a le za info, če otroček postane neobičajno miren in veliko spi, je to eden od znakov dehidracije in je treba kar k zdravniku.

:rozica:

Tiki







dory -> Nejescnost in bruhanje :( (17.2.2005 7:19:51)

Hvala tiki za info...zdej bom se bolj pozorna..

Hja albinca tud meni ne bi skodovala Majeva nejescnost...bi mi prslo prav za par kil..tko bom mogla pa na aerobiko skakat :(




Anonimen -> Nejescnost in bruhanje :( (17.2.2005 8:15:04)

Teja.!

Mogoče ti bo moja zgodba kaj pomagala, ali pa te vsaj potolažila. Moj mali - še prejšnji teden sem pisala o tem - ni hotel nič jesti. Samo dojil bi se.

Toda mali mi je dal kajlo, ko smo šli v soboto k moji tašči na obisk (PA GLIH TAM!!!:hudicek::hudicek::grrr:). Babica mu je na vsak način želela dat govejo juho, pa sem ji rekla, da itak nič ne je in da se želi samo dojit. Vseeno sem poskusla, češ, da ti pokažem, jaz kot mama najbolje poznam svojega otroka. In kaj mali naredi? Že pri prvi žlici odpre usta in dela zraven: mmmmmmmmmmmmm. In potem sploh ni hotel nehat odpirat ust. Mene je skoraj kap, tašči pa se je tako zelo fajn zdelo!!! Valda, njen vnukec ima rad njeno govejo juhico, to kar pa pripravi mama, je pa blek. Ponudili smo mu tudi goveje meso in korenček. Mislim, da še kaj boljšega ni niti probal, tako je goltal vse skupaj.

Tudi doma je naslednji dan jedel, kot da mu nikoli prej še nisem dala za jest. Zato, Teja., mislim, da bo tudi Maj kmalu skozi to fazo. Če pa se v njem kuha viroza, pa jo bo kmalu prebolel. In seveda - potem začel jest brez animacije.

Vse najlepše vama želim!




Stran: [1]