|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 21:51:37   
picola1
Jst (oz. midva) tudi ne likam ničesar, razen morda kdaj kako moževo srajco ali mojo majčko, če je preveč zmečkana. To je sedaj, ko imamo sušilca. Prej pa tudi nisem kaj dosti več...Morda kdaj kake kavbojke al pa kake boljše hlače, ampak samo če je blo treba kam it, kjer je 'treba' bit mal lepš oblečen...Za vsak dan mi pa na misel ne pride. Za otroka sem pa zlikala oblekice samo prvič, potem pa več ne.
Raje preživim čas z družino, zato se kar zgrozim, ko mi sodelavka pripoveduje (ima tri otroke), da lika VSE (tudi nogavice in spodnje perilo). S tem, da njen mož dela zelo malo gospodinjskih opravil. Ne vem, no...Kar je preveč je pa res preveč...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 9:24:23   
łiłi
jaz likam cisto vse in mi sploh ni problem likat.mogoce se slisi cudno ampak ful rada likam.no ko smo ze pri hisnih opravilih sem ful pospravljlka,ful rada pospravljam stanovanje,moj me vcasih kr nap.... ker mam skos krpo v roki.edina stvar ki je ki je ne maram je brisanje posodeuser posted image .drugace pa uzivam v pospravljanuuser posted image

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 12:15:50   
picola1
Sej je kul, če rad pospravljaš...Ampak še vseeno ne razumem čisto najbolje, kako raje pospravljaš, kot pa si s partnerjem, otroci in prijatelji? Jst sem čez dan z njimi, grem na sprehod, malo skuham, se igram z hčerko, grem h komu na obisk, ko pa imam kaj časa zase, malo berem, se malo sproščam, grem na internet in ko je nujno, tudi pospravljam... ali pa pospravi mož (sicer vsak dan zvečer pospraviva na hitro, ko gre mala spat, potem pa sva ponavadi skupaj-se pogovarjava, crkljava, kdaj pa kdaj kak film pogledava in kako knjigo bereva, se igrava kako igro itd.). In da mi ob vsem tem ostane še čas za likanje vsega, non stop pospravljanje...Ne, hvala...user posted image user posted image

Amapk...vsak po svoje, ane...user posted image

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 12:21:13   
Naja30
picola, sej če likaš se še vedno lahko ukvarjaš z otrokom. Men se npr. ne da likat zvečer, ko tamala že spi, ampak si postavim desko podnevi, zraven pa se pogovarjam s tamalo, pojeva... Pa tud z možem se lahko pogovarjam. Preživeti čas z družino ne pomeni samo to, da greš nekam.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 12:58:16   
łiłi
pospravlajm ko imam cas za to.itk da mi je otrok na prvem mestu a ko zaspi takrat pospravim in polikam.likam sicer zvecer ko otrok zaspi.pospravit pa moram ,kdo pa mi bo.

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 13:31:55   
arsha
Mi na kraj pameti ne pade, da bi lepe (pa tudi grde) dneve zapravljala za likanje user posted image

Zlikam kvečjemu zase kakšno srajčko, krilo in to je to... Ko sem mela partnerja, mi je on barval lase v zameno za to, da sem mu zlikala tiste 2-3 srajce. Fair enough.

Za dojenčka ne mislim likati ničesar, pa tudi ne kupovati cot, ki bodo nucale likanje. Ko bo otrok večji, se bo pa itak nauču likat svoje cote, kot sem se jaz ;) In mama je mela prav ;)

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 13:40:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

picola, sej če likaš se še vedno lahko ukvarjaš z otrokom. Men se npr. ne da likat zvečer, ko tamala že spi, ampak si postavim desko podnevi, zraven pa se pogovarjam s tamalo, pojeva... Pa tud z možem se lahko pogovarjam. Preživeti čas z družino ne pomeni samo to, da greš nekam.


Res je!

Likam pa tako kot Naja3, čez dan. user posted image


(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 15:16:16   
picola1
Do neke mere res...Ampak nisem imela v mislih tolk likanja, kot pa to, da jo še mož nakuri včasih, ker skos po bajti leta s cunjo...user posted image kako češ cele dneve pospravljat, pucat in likat in se hkrati kvalitetno (!!!) ukvarjat z otrokom in partnerjem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ah to LIKANJE!!!
16.5.2008 16:02:56   
wing
Če pa cel dan skačeš okrog po obiskih pa se kao veliko ali dovolj, ops kvalitetno ukvarjaš z otrokom in partnerjem, ali kako? Po moje bolj težko, razen, da blebetaš cel časuser posted image  No, pa saj je to tudi nekaj. Vsak po svoje pač.

Jaz imam sušilca, pa kljub temu tudi likam, tudi tetra plenice. Se sploh ne obremenjujem, ampak pač zlikam kak večer celo goro perila enkrat na šus, pa je. Pa čeravno to traja kdaj do polnoči. Mala itak spi, moj pa gleda tv in tračava vmes. Ne likam sproti, ker se mi ne da, ampak ne vem kak bavbav mi pa likanje tudi ni. Pa tudi kuham, pospravljam, sem cel dan skoraj sama z malecko....pa šetam z vozičkom, pa hodim na obisk...isto kot ti...samo likam šeuser posted image

Pa brez zamere.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ah to LIKANJE!!!
17.5.2008 9:30:06   
dreamz
Jaz likam zvečer, ko gre mali spat.
Likam pa vse razen brisač, gat, nogavic, modrčkov.
Ni mi težko, ker imam rada polikane cunje, saj so lepše, pa tudi če dam v sušilni stroj.

_____________________________



(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ah to LIKANJE!!!
17.5.2008 11:17:09   
loncica
Jaz (midva) praktično nič ne likava. Ko je bil mali še novorojenček je mož likal tetra plenice, potem pa tudi tega ne več. Imava pregrešno draguser posted image  sušilec in so cunje fantastične ko pridejo ven. Morda bom kaj polikala ko bom poleti kdaj tudi zunaj sušila, saj pridejo iz stojala cunje kar trde.

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ah to LIKANJE!!!
17.5.2008 17:57:50   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Do neke mere res...Ampak nisem imela v mislih tolk likanja, kot pa to, da jo še mož nakuri včasih, ker skos po bajti leta s cunjo...user posted image kako češ cele dneve pospravljat, pucat in likat in se hkrati kvalitetno (!!!) ukvarjat z otrokom in partnerjem...


No tega se pri nas ni bat, da bi cele dneve s cunjo letala po bajti user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ah to LIKANJE!!!
18.5.2008 13:28:25   
*tajda*
Jst ne likam od user posted image  stvari,tudi najine ne,razen kakšnih bolj finih hlač in srajc,vse ostalo pa samo lepo zložim,sploh zdaj ko je lepo vreme in sušim zunaj.Tako da imam zelo malo za likat,pa še to mi mož v večini ker je bolj pedanten in mu ni všeč moje površno likanjeuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ah to LIKANJE!!!
18.5.2008 16:59:30   
hillmagic
Likanje je edina stvar ki jo v zivljenju ne delam, od gospodinjskih opravil. Nikoli se nisem navadila likat. Tudi sedaj za dojencka mi njena babica zlika cunjice. vcasih pa tudi mozek. Pri likanju sem takooooooooooooo počasna da me ne morejo gledat in tako raje drugi primejo za likalnik...user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ah to LIKANJE!!!
18.5.2008 17:18:21   
vaney
jaz tudi zelo malo likam; imamo sušilca in stvari pridejo kar v redu ven. Jih pa redko takoj zložmi, ampak grejo kar na kup, pa jih pospravim, ko imam čas oz. se mi da. Če pa mož rabi na hitro bolj pedantno zlikanega, imamo pa itak skoz likalno prešo prižgano, jo samo naštima, čez 3 minute majico oz. kar rabi, flikne noter, pritisne in stvar je zlikanauser posted image Zakaj bi komplicirala in si delala delo, kjer ni treba, rajši grem kamuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ah to LIKANJE!!!
18.5.2008 18:07:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Jaz imam tudi sušilca, pa vseeno potem še malo preletim z likalnikom. Zgleda pa to tako, da se spravim k likanju, ko je že taki kup cot, da preko ne vidim in ko nam začne primanjkovati cunj.




tak kup imam sedaj jaz.....hjoj kaj sem si pustilauser posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ah to LIKANJE!!!
18.5.2008 18:15:41   
mika
likalno prešo


kako pa to zgleda?

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ah to LIKANJE!!!
18.5.2008 20:04:41   
vaney
likalna preša je naprava z likalno površino, kamor položiš npr. majico, jo poravnaš po šiih, pritisnem ročko navzdol, da se vroča plošča in likalna površina stisnejo in naredijo 40 kg pritiska na majico. Zlikana je v sekundi. Midva sva jo dobila za poročno darilo (po izbiri) in je prav fajn.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ah to LIKANJE!!!
19.5.2008 8:26:56   
arsha
Glede kvalitetnega ukvarjanja z otrokom, partnerjem in odnosi na sploh:

ni važno, al skup likaš, pucaš, hodiš po obiskih, izletih, športnih aktivnosti (no, jaz pač slednje) pomembno je, da v tem skupaj uživaš in predvsem, da si ne moriš, da aktivnost ni prisila, ampak prijetno skupno druženje!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ah to LIKANJE!!!
19.5.2008 10:18:18   
mika
likalna preša je naprava z likalno površino, kamor položiš npr. majico, jo poravnaš po šiih, pritisnem ročko navzdol, da se vroča plošča in likalna površina stisnejo in naredijo 40 kg pritiska na majico. Zlikana je v sekundi. Midva sva jo dobila za poročno darilo (po izbiri) in je prav fajn.


vaney, a mi napišeš ime proizvajalca, prosim.

moja mama ima nekaj podobnega od Batagela, staro kakšnih 10 let. nekaj časa sem likala s tem(ko sem bila še doma), samo robov od plenic in kuhinjskih krp nisem mogla lepo nastavit. za ostalo je pa fajn.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ah to LIKANJE!!!
19.5.2008 11:16:15   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

zanica, moj user posted image  dela čisto vse kar dela ženska oziroma še več; kuha, da prat cunje, jih pobere, počisti, posesa, pobriše tla, spuca kopalnico, zamenja rjuhe, če je treba, speče tudi kakšno pecivo in še kaj bi se našlo; ja, ja morda še kakšno žesnko prekaša v gospodinjstvu; user posted image user posted image user posted image  to pa ga je vse življenje naučilo, ko greš s 15 leti stran od doma in živiš v dijaških domovih pa kasneje v službenem domu, moraš vse sam postorit, ni ti druge; meni iskreno včasih paše, da on kej naredi čeprav sem tudi jaz od prej vajena vsega, veselje je še večje, ko skupaj kuhava, pospravljava in tako....

drugače pa imamo tisto likalno napravo, ki lepo zlika že iz prve tako da ti ni potrebno cunj obračat; sicer pa ko dam sušit faj stresem cunje in so pol manj zmečkane;




Uh, pa tudi moj je hodil v tujino v šolo, pa tudi v dijaškem domu je bil.... sam vsak vikend je hodil domov kjer ga je njegova ljuba mami razvajala za vse dneve ki je bil v šoli user posted image
Res, blago tebi za takega moža..... jaz mam mojega najbolj rada na tem svetu, vendar bi mi včasih pasalo da kaj skuha (zna samo pašto z tuno narest+kajgano)...... ahhhhhh!!!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ah to LIKANJE!!!
19.5.2008 13:41:00   
vaney
mika, proizvajalec je Elnapress, predstavljajo po celi Sloveniji, prodaja pa je na tržnici Moste v Ljubljani. Za drugje po Sloveniji pa ne vem. Cena pa je bila lani septembra s popustom 950€.

Batagel jih ima tudi, pa likalnih postaj ima ogromno, ampak je Enlapress bolj kvalitetna in daljšo garancijo ima (30 let).


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ah to LIKANJE!!!
19.5.2008 17:00:48   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: wing

Če pa cel dan skačeš okrog po obiskih pa se kao veliko ali dovolj, ops kvalitetno ukvarjaš z otrokom in partnerjem, ali kako? Po moje bolj težko, razen, da blebetaš cel časuser posted image  No, pa saj je to tudi nekaj. Vsak po svoje pač.

Jaz imam sušilca, pa kljub temu tudi likam, tudi tetra plenice. Se sploh ne obremenjujem, ampak pač zlikam kak večer celo goro perila enkrat na šus, pa je. Pa čeravno to traja kdaj do polnoči. Mala itak spi, moj pa gleda tv in tračava vmes. Ne likam sproti, ker se mi ne da, ampak ne vem kak bavbav mi pa likanje tudi ni. Pa tudi kuham, pospravljam, sem cel dan skoraj sama z malecko....pa šetam z vozičkom, pa hodim na obisk...isto kot ti...samo likam šeuser posted image

Pa brez zamere.



Nobene zamere...user posted image

Kje pa si prebrala da hodim ves dan okrog po obiskih? Žal mi je, da si si od vsega, kar sem napisala, da počnem, zapomnila samo to...

V glavnem, se strinjam, da lahko kljub pospravljanju (ne mislim samo likanja) preživljaš lepe trenutke s partnerjem pa to...Ko sem govorila o tem, sem imela v mislih žensko, ki ves dan leta s cunjo po bajti pa lika pa pospravlja pa ne vem kaj še vse počne...dete pa se tam igra v stajci al pa risanke gleda, mož pa cajtng bere al pa hodi okrog...(no, tako si jst zamišljam prizor, ko mi nekdo reče, da ves dan leta s cunjo v roki)

V glavnem...nema veze...če nekomu paše velik pospravljat, pač naj pospravlja...user posted image



(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?