|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec
14.5.2008 21:19:06   
ROmama
Živim v manjši občini, kjer imajo prvič naval v vrtcu. Mi smo na čakalni listi, ker gre lahko moj user posted image  v vrtec šele s 1. novembrom. Baje, da so še trije taki user posted image , ki naj bi bili sprejeti kasneje kot septembra.  Danes sem šla vprašat, kako je s tem in mi je rekla, da načeloma je sprejet, v kolikor ne bo kdo dal vloge npr. v avgustu za sprejem v septembru. Ne razumem, zakaj potem razpis v aprilu, če je očitno nekdo ves čas brez skrbi in se zadnji trenutek odloči za vrtec in je kar sprejet.

Ima kakšna podobne izkušnje in kaj lahko storim, napišem kako prošnjo, pritožbo,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec
14.5.2008 21:24:30   
ZmajTolovaj
Ne kapiram, kako bi lahko dal kdo vlogo pa kar avgusta, a ne obstaja nek rok za oddajo vlog, vsaj tu pri nas je tako. In če zamudiš, pač zamudiš, ne moreš potem kar "prek vrste". Drugače pa ti želim, da se vam dobro izteče, mi še čakamo odločbo, ampak smo skrajno pesimistični in že kar malo pogledujemo po zasebnem varstvu. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec
14.5.2008 21:29:38   
Paštetka
Verjetno za september ni poln vrtec. In potem lahko kdor koli prinese vlogo kdajkoli. Samo, da se vrtec napolni, da lahko polno kasirajo.

Pri nas je podobno. Sicer je moja pupa sprejeta s septembrom, vendar, ker bom imela verjetno podaljšano porordniško do srede oktobra, in bi jo dala potem v vrtec, avtomatsko izpade iz vrtca ker bodo drugi prišli noter in bo na listi drugo leto septembra. Bom pa pač si nekaj zmislila za tisti mesec dni, kot pa čakala leto dni ali si porodniško skrajšala za mesec dni.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec
14.5.2008 21:35:48   
Sonrisa
Tudi jaz sem iz manjše občine in pri nas je tako, da imajo prednost tisti otroci, ki so prej rojeni, ne glede na to, kdaj so bili vpisani. Jaz moram za svojega, ki je rojen decembra, tudi čakati, čeprav sem ga med prvimi vpisala. Tako pač je. user posted image

< Sporočilo je popravil tiniga -- 14.5.2008 21:37:42 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec
14.5.2008 21:57:17   
ROmama
Ja s vsemi štirimi user posted image  bi bila polna skupina, ker pa ne morejo septembra v vrtec, imajo prednost vsi, ki dopolnijo spetembra 11 mesecev. Ma saj če mene vprašaš, bi ga raje kakšno leto imela pri  babici, ampak mi je pol ure v nasprotno smer od moje službe. Zjutraj bi že kmalu po peti uri morala štartat od doma, da bi potem lahko pravočasno prišla v službo. Hvala za odgovore. Upajmo na najboljše.user posted image

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec
15.5.2008 11:01:36   
sonja_ez
Pri nas je tako, da občina plačuje polno do dejanskega vpisa. Npr. moj je šel aprila notri in je vrtec dobival 100% plačilo zanj od septembra.

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Božič
lola85 RR

Praznujete božič pri vas doma?

Da (94%)

Ne (6%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!