Parkiranje Ljubljana-Poljanska cesta (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


zabicaa -> Parkiranje Ljubljana-Poljanska cesta (14.5.2008 12:43:57)

Punce, ki ste iz Ljubljane ali poznate Ljubljano prosim za nasvet.

V Ponedeljek zjutraj ob devetih se iz Maribora pripeljem v Ljubljano. Namenjena sem na Stanovanjski sklad na Poljansko cesto 31. Zanima me če je tam kje možno parkirat za pol urce? Če ne kje lahko najbližje parkiram?

Hvala za informacije....




Pajaca -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 12:47:37)

Težka bo s parkiranjem za pol urce. Jaz ti za zihr raj priporočam garažno hišo, jo imaš ob Poljanski cesti, tam kjer je pravna fakulteta. Da ne boš kakšne kazni pokasirala, ki je dosti višja kot parkirna hiša.




*kinnie* -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 12:53:41)

Ko sem študirala, se je dalo za Roško...pa so dali rampo...je najbolje, kot je napisala moja predhodnica,...garažna hiša pri pravni fakulteti-je vsaj ziher.




zabicaa -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 12:54:58)

A ta garažna hiša je kje blizu stanovanjskega sklada? Stanovansjki sklad pa nima kakšnih svoji parkirnih mest?

Se čist nič ne spoznam zato prosim če mi lahko malo situacijo opišete :)




Anonimen -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 12:57:59)

Za roško, pri tanovih stanovanjih je vedno kkšn frej plac. Sam pol morš mal peš hodit. Včasih se pa celo pri dicu(dijaški dom) kaj najde, ali pa v uni ulici pod gradom.




Spark -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 13:03:49)

Za roško, pri tanovih stanovanjih je vedno kkšn frej plac. Sam pol morš mal peš hodit.


Tam je vedno full placa. Pa sej do stanovanjskega sklada nimaš tako daleč. Sej je lepo vreme pa se malo sprehodiš.




zabicaa -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 13:06:15)

Jaz nimam pojma kje je kaj. Niti ne vem kako na tesno bom z časom ko bom prišla. Ni mi problem plačat tam kakšna 2 EUR za tisto uro ali pol ure. Vendar me resnično zanima kje je najbližje možno parkirat tam?




srki -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 13:24:51)

Poljanski nasip, to je čisto vzporedno z banko. Samo res je ob tem času težko kaj fraj dobit. Potem je varianta pri dicu, kot je Karin rekla, samo tam ni šans, ker je že po 6. uri zjutraj skoraj vse zabito, ker je brezplačno. Res je najboljše, da parkiraš v garažni hiši za tisti dve uri, to je zraven pravne fakultete.




jerikou -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 14:24:00)

upam da se bo link odpru...

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=poljanska+31&tab=maps

tam kjer je modra puščica to je poljanska 31, pri lutkovnem gledališču (na zemljevidu levo pri Kopitarjevi ulici) imaš parkerplac, garažna hiša Kapitelj (Kapiteljska cesta glej na zemljevidu) pa je od lutkovnega gledališča proti zmajskemu mostu (pri semaforju na levi boš imela tržnico za orientacijo) vendar takoj pred zmajskim mostom zaviješ na semaforju desno na ulico Poljanski nasip. joj jaz pa razlaganje, upam, da si vsaj malo razumela....
drugače pa še vprašaj...

Lp J.




zverinca -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 14:27:58)

tam okoli naredi krog in sigurno boš našla parking, plačaš pa na parkomatu. In vedno se najde plac, če imaš srečo je celo modra cona (3 PM) frej - 30min brezplačno. Vem iz prve roke, ker tam vozim mladiča v vrtec... 




želva -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 16:16:39)

evo, jaz sem šla s tamalao danes tja v vrtec in sem parkirala za roško, tam ko so novi vrtci, sem dobila fraj, je pa baje zjutraj vse polno:se mi zdi da je tam Mesarska-ta novi bloki




kajajaka -> RE: PARKIRANJE LJUBLJANA POLJANSKA CESTA (14.5.2008 16:22:19)

Jaz hodim skoraj tedensko na kontrole v staro porodnišnico in vedno parkiram v ulicah pri Polikliniki ali pri Vrazovem trgu (pediatrična) - se zjutraj še najde prostor, pa poceni je - vržeš 1 € v avtomat za 2 uri.
Do porodnišnice imam potem 5 minut, do Poljanske je pa tudi nekaj takega.

Pa pridi pol ure prej, da boš zihr našla mesto in ne boš živčna še zaradi gneče... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anonimen -> RE: Parkiranje Ljubljana-Poljanska cesta (15.5.2008 1:02:17)

IZVIRNO SPOROČILO: zabicaa
Namenjena sem na Stanovanjski sklad na Poljansko cesto 31.

Pa si prepričana, da nisi namenjena na Javni stanovanjski sklad Mestne občine Ljubljana na Zarnikovi ulici 3?




zabicaa -> RE: Parkiranje Ljubljana-Poljanska cesta (15.5.2008 18:03:12)

Ne.
Grem na stanovanjski sklad RS.




Anonimen -> RE: Parkiranje Ljubljana-Poljanska cesta (16.5.2008 8:32:00)

No, prav. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Pa ne muči se s parkiranjem - pokliči taksi. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]