|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 10:00:34   
karmy
jzt neuser posted image pa kr vsakič pride na stolček z veliko prednostjo..i wonder whyuser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 10:01:20   
Felicity
user posted image user posted image user posted image Uboga punčka.

Ob tem se sprašujem kako bo treba zaščititi naše otroke, ko bodo obiskovali šolo?

Kar groza me je ...



< Sporočilo je popravil Felicity -- 14.5.2008 10:02:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 10:33:59   
Majuska
Ko sem za tale primer slišala pri poročilih, me je skoraj kap. 12 let je stara deklica, ne vem a se sploh kdo zaveda, kakšna travma je to zanjo? V tem trenutku rabi polno podporo, dobra je, da je sploh povedala.

Glede ravnateljice je pa prav žalostno, da si takole zatiska oči pred resnico. Slej ko prej jo bo teplo... najbolj žalostno pa je, da se cigančki nekaznovano sprehajajo naokoli, medtem ko dekličini starši razmišljajo, da bi se odselili. Žalostno je tudi, da se nihče od pristojnih ne zgane. Pa kam vse to pelje, no???? user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 10:41:14   
sayuri
ZA tole ravnateljico sem tudi jaz že marsikaj slišala. In poleg tega ja, je ščitena od svojega preljubega moža župana. In povrh vsega je ta župan še poslanec v državnem zboru, a ni tako karmy?

Skratka - zopet se je zgodilo nekaj grozovitega v našem koncu s cigani. In zopet bojo oni potegnili najboljše iz tega. MAter jim ciganska....

Deklica se mi pa smili v dno duše....user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 10:44:22   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Neglede na to kakšne narodnosti in kok so stari prestopniki morajo biti strogo kaznovani za tako hud prestopek,kot je napad na nedotakljivost osebe.Posilstvo mora biti kaznovano pa čeprav so mladoletni.sedaj so začeli nekaznovano,kasneje bodo nadaljevali,saj vedo,da ne bodo kaznovani.Žrtve pa bodo še naprej trpele.Taka je zakonodaja,žrtev je kaznovana ožigosana,kriminalc pa deležen tolerantnosti.TEGA SI NE SMEMO DOVOLIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se globoko strinjam s tem sestavkom. Boga punčka, res user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz
Delajo kar hočejo!

Me pa ob ljudeh s takšnim hitlerjanskim razmišljanjem spreletava srh. Prestopnik je prestopnik, ne glede na svojo narodnost. Zaradi njegovih dejanj ne moreš soditi vseh Romov in takšne izjave... user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 14.5.2008 13:46:12 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 11:00:20   
Veverička
ah, daj no. Imaš mogoče kakšno dobro izkušnjo z njimi??
Mater jim, najprej vsi v jezikovni tečaj, ne pa, da še otroci ne znajo govorit!!!! Pa na nek tečaj obnašanja, prilagoditve v okolje al kaj jaz vem kaj....

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 14.5.2008 13:46:58 >

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 11:13:54   
BAMBINA_
Dejanje teh treh je popolnoma nedopustno in grozljivo. In, če bi to storili Slovenci, bi takšno dejanje zaradi tega ne bilo nič manj obsojanja vredno. Ali pač po tvojeuser posted image V črni kroniki se dnevno pišejo različna grozodejstva in storilci so vseh narodnosti, vseh poklicev, vseh starosti...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 11:15:06   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: karmy

ni šans da bo ravnateljica letela iz šole, ker je njen mož župan Kočevja... že vsi okolišči prebivalci vejo da je nora kot kakšen psihiatričen bolnik, ki bi v drugih krajih letela takoj v LJ - polje v bolnico. tukaj ima pa privilegije ker je njen mož župan... 


Ja kdo pa voli tacga človekauser posted image


Se mi zdi, da je zdaj župan že 3 mandat in da ga voli vsaj enih 60% občanov.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 12:24:13   
Veverička
Ne, dejanje bi bilo absolutno enako obsojanja vredno.
Ampak ponavadi v črni kroniki vsak dan preberem taka bolj specifična imena (kadar je ime napisano) ali pa izvem po drugih poteh, da gre za cigane ipd.
Ne mislim se prepirat okoli tega, takšno je pač moje mišljenje, ti imaš drugačnega. Jaz te pustim pri miru, ti pa meni tudi, prosim.

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 14.5.2008 13:47:33 >

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 13:11:10   
oka
Bojim se, da bo tale svinjarija pometena pod preprogo, kot so mnoge svinjarije, ki jih zganjajo Romi. Kot da  bi se vsi pristojni bali, da bi bi v trenutku, ko bi kakemu kriminalnemu Romu stopili na rep, izpadli rasisti in zatiralci manjšin. Drugače si tega zanikanja dogodka in ravnanja pristojnih enostavno ne znam razlagati. Tega pa se Romi še prekleto dobro zavedajo in pridno izkoriščajo. Tako dejanje je vsega obsojanja vredno, pa naj gre za Roma ali katerega drugega državljana RS, edina razlika je v tem, da bi nekega Lojzeta kaznovali, nekega npr. Strojana ali Brajdiča pa v imenu strpnosti ne bi doletelo nič hujšega.

Izjave ravnateljice pa so naravnost žaljive in poniževalne za deklico in njeno družino. Taki osebi nikakor ni za zaupati, da bo poskrbela za to, da bo njena šola varen kraj in ne zbirališče kriminalcev.

< Sporočilo je popravil oka -- 14.5.2008 13:22:19 >

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 13:22:53   
puncica
ne morem verjet, ne morem verjet, kako lahko ena ravnateljica tako govori, da se dogodek ni zgodil v šoli, pa kaj hudiča ta baba razmišlja, ženska ki bi morala delat za otroke pa ščiti svojo šolo. Uh groza od groze.

Pa to, da se storilci še vedno prosto sprehajajo, hodijo v šolo, pa kaj čakajo da se bo ponovno kaj zgodil al kaj.

ne vem kaj bi jaz storila v takem primeru, skoraj sigurna pa sem da če bi storilci še vedno hodili v šolo bi moja punca ostala doma.

uh nimam besed, tako zelo zelo sem žalostna, uboga punčka, uboga uboga punčka, mah kr na jok mi gre....


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 13:27:33   
Ajvy
NAjhujše od vsega je ko se bodo vlekli ven zdej s temi humanimi pravicami romov, človeka....nihče se ne bo vprašal kaka pravica je bila punčki vzeta...to ni pomembno,...važno da mi spoštujemo pravice zločincev...sej žrtev- kdo je že to...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 13:37:45   
Magi*
saj tale baba ni prva, ki je skinla brigo s svoje rame. tudi na drugih šolah se je kaj podobnega zgodilo in, glej ga zlomka, vsakič je bil odgovor oziroma izgovor, da se dejanje ni zgodilo na šoli. aja, enkrat pa je en ravnatelj povedal, da stvar ni v pristojnosti policije, ker se je tisto zgodilo na šoli in gre za mladoletne prestopnike (mislim, da je bil ravnatelj neke LJ šole, prestopek pa je bil maltretiranje in ustrahovanje sošolca).

v povzetku: če se ni zgodilo na mojem teritoriju, to ni moja skrb. kar pa je čisto sprenevedanje.


grozno, grozno, grozno.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 14:03:04   
Anonimen
BAMBINA_, obsojali bi kogarkoli. Samo kdorkoli, ki ni Rom, bi bil obtozen. Ti revcki pa lepo jemljejo pravico v svoje roke, so najvecji socialni revezi itd. Vsi avti so ukradeni ali pa vsaj sumljivo pridobljeni, noben mulc nima izpita, kradejo po trgovinah in njivah ... Ma seveda, za njih Slo ustava ne velja!  Pa kdo te Rome kaj kaznuje? NIHCE! Zarad njih nastradajo vsi drugi.

Vsi smo enaki pred zakonom ... Baje. user posted image Papir vse prenese, al kako ze? 

Josko Joras gladovno stavka, pa je nasa meja .. pa koga briga. Koliko slo druzin je na robu prezivetja, brez strehe nad glavo itd? Teli cigancki si pa se zmisljujejo, in jim vila ni vsec, ZAHTEVAJO grad. user posted image Brezveze.

Kje so pa clovekove osnovne pravice pri tej bogi deklici? Ki z glavo tolce ob zid in si ne upa na wc, tile "trije musketirji" pa lahko normalno, brez posledic hodijo v solo.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 19:50:03   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
BAMBINA_, obsojali bi kogarkoli. Samo kdorkoli, ki ni Rom, bi bil obtozen. Ti revcki pa lepo jemljejo pravico v svoje roke, so najvecji socialni revezi itd. Vsi avti so ukradeni ali pa vsaj sumljivo pridobljeni, noben mulc nima izpita, kradejo po trgovinah in njivah ... Ma seveda, za njih Slo ustava ne velja!  Pa kdo te Rome kaj kaznuje? NIHCE! Zarad njih nastradajo vsi drugi.

Da je jasno, sem totalno proti, da je kdorkoli nepravično priviligiran. Vendar, če tile trije v resnici ne bodo primerno kaznovani za svoje gnusno dejanje, potem je za to kriv sistem, ne pa Romi. Ne maram nekega posploševanja, da so vsi enaki, resnično zmrazi me pa ob izjavah, kot je tista o zažigu vseh Romov... To je nacistično razmišljanje.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 21:22:43   
klarisima
Raje ne napišem kaj bi jaz z njimi naredila user posted image user posted image user posted image
Oni ne bi prestopili nobenega praga več!!!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 21:28:35   
karmy
no tista ciganka je udarla vaščana z krampom, in mu skoraj lobanjo razpolovila... zdaj je v globoki komi v novem mestu, policaji so pa rekli da bo ostala nekaznovana ker je bil vaščan na njeni zemlji user posted image  

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 21:47:07   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

no tista ciganka je udarla vaščana z krampom, in mu skoraj lobanjo razpolovila... zdaj je v globoki komi v novem mestu, policaji so pa rekli da bo ostala nekaznovana ker je bil vaščan na njeni zemlji user posted image  
Ja, HALO?! Al je ciganka! Jasno da ji ne bodo nč. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 21:54:06   
Urša
policaji so pa rekli da bo ostala nekaznovana ker je bil vaščan na njeni zemlji


user posted image user posted image user posted image  WTF???

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 22:55:55   
Anonimen
Ma ne moreš bit tako butast, da kaj takega izjaviš. Bruuuuuuh..


Ja, bruuuuh, dobesedno. Taksno sprenevedanje in pometanje pod preprogo.

....in tudi ce se ni NIC zgodilo na tej soli....mora reagirat. Ker ravnateljica ni na soli samo zato, da podpise letni urnik. Katastrofa od zenske oz. njenega obnasanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Posiljena 12-letnica
15.5.2008 7:28:24   
mika
ne morem verjetuser posted image

ravnateljica ne bo priznala dogodka, ker je to sramota za šolo. in njej je to bolj pomembno kot dekličino trpljenje.
tudi v MB na eni OŠ, kjer poznam dve zaposleni učiteljici, jim je ravnateljica grozila z odpovedjo, če bodo nasilne dogodke prijavili policiji ali novinarjem. sicer ni šlo za posilstvo, ampak je ena romska deklica učiteljico tako udarila s ključem po glavi, da so morali klicat rešilca.

pa da ne bo kdo mislil, da sem proti romom....v vas kjer živijo moji starši se je zadnja leta preselilo kar nekaj romskih družin, s katerimi se da normalno živeti, brez kakšnihkoli izgredov. ampak ti so svoje hiše zaslužili in jih kupili s svojim denarjem. problematični so tisti romi, ki se naslanjajo samo na svoje pravice in terjajo državo, da mora poskrbeti za njih in ne oni sami.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Posiljena 12-letnica
15.5.2008 8:41:49   
mojamura
posiljevalci in pedofili so v mojih očeh najbolj kruti zločinci? Zakaj? Ker sploh ne vejo, oz. nimajo pojma kaj so naredili oz. kakšno bolečino ki traja nepopisno dolgo pustijo sbvojim žrtvam. kako je stati pod tušem ure in ure, da bi si spral občutek gnusa iz sebe pa ne greuser posted image user posted image user posted image user posted image

ne vem zakaj so v naše sistemu žrtve skoraj vedno obravnavane hujše kot zločinci
user posted image user posted image user posted image

glede ciganke, ki je na svoji zemlji udarila moškega s krampom, pa je zdaj ta v komi in zaradi 'svoje zemlje' ne bo kaznovana....to mi je pa najbolj absurdna izjava ki se jo lahko sliši

tudi, če, bog ne daj, bo človek umrl, ne bo kaznovana ker se je to zgodilo na njeni zemlji - ali ni to potem umor ali uboj.....torej če jaz ubijem oz telesno poškodujem na mojem dvorišču ne bom kaznovana ali kako??

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Posiljena 12-letnica
15.5.2008 8:54:40   
muška
ja MM ti boš, ona pa ne bo, ker je zaščitena etnična rasa. Ful dobro user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Posiljena 12-letnica
15.5.2008 9:52:07   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Neglede na to kakšne narodnosti in kok so stari prestopniki morajo biti strogo kaznovani za tako hud prestopek,kot je napad na nedotakljivost osebe.Posilstvo mora biti kaznovano pa čeprav so mladoletni.sedaj so začeli nekaznovano,kasneje bodo nadaljevali,saj vedo,da ne bodo kaznovani.Žrtve pa bodo še naprej trpele.Taka je zakonodaja,žrtev je kaznovana ožigosana,kriminalc pa deležen tolerantnosti.TEGA SI NE SMEMO DOVOLIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se globoko strinjam s tem sestavkom. Boga punčka, res user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz
Delajo kar hočejo!

Me pa ob ljudeh s takšnim hitlerjanskim razmišljanjem spreletava srh. Prestopnik je prestopnik, ne glede na svojo narodnost. Zaradi njegovih dejanj ne moreš soditi vseh Romov in takšne izjave... user posted image user posted image





Potem pa prosim lepo, povej ENO samo dobro njihovo početje, lastnost...karkoli dobrega.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Posiljena 12-letnica
15.5.2008 9:55:45   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
BAMBINA_, obsojali bi kogarkoli. Samo kdorkoli, ki ni Rom, bi bil obtozen. Ti revcki pa lepo jemljejo pravico v svoje roke, so najvecji socialni revezi itd. Vsi avti so ukradeni ali pa vsaj sumljivo pridobljeni, noben mulc nima izpita, kradejo po trgovinah in njivah ... Ma seveda, za njih Slo ustava ne velja!  Pa kdo te Rome kaj kaznuje? NIHCE! Zarad njih nastradajo vsi drugi.

Da je jasno, sem totalno proti, da je kdorkoli nepravično priviligiran. Vendar, če tile trije v resnici ne bodo primerno kaznovani za svoje gnusno dejanje, potem je za to kriv sistem, ne pa Romi. Ne maram nekega posploševanja, da so vsi enaki, resnično zmrazi me pa ob izjavah, kot je tista o zažigu vseh Romov... To je nacistično razmišljanje.



Normalno, da so krivi ONI, ker se jih VSI bojijo. Pa naj karmy pove, kaj so storili cigani enemu policaju iz Ribnice,ker jih je kaznoval? Zame so ROMI,CIGANI-eno in isto sranje. Če je to diskriminacija, prav,naj bo.

Ampak,rada bi videla, če bi jih ti imela za sosede, kako bi potem govorila? Še vedno njim v prid?

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?