|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 11:33:54   
viv_
Pa lahk jih naprintaš kukr češ user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 11:51:04   
katerina
printam, printam in pridno talam sodelavkam

hvala za informacijo!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 12:36:33   
LoCa
no js sm pa pogruntala, ker moram par modrcov pa kake gate kupit (časa je itak do 18.5.): vsako reč kupim posebej, pol za vsako dam bon - se bolj splača kot pa vse skupi kupit user posted image . itak mam hm 2 koraka od službeuser posted image . že tko sem ful pogosto v hmju, ker se nimam kam dat med malco :P.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 12:43:30   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

no js sm pa pogruntala, ker moram par modrcov pa kake gate kupit (časa je itak do 18.5.): vsako reč kupim posebej, pol za vsako dam bon - se bolj splača kot pa vse skupi kupit user posted image .


Hvala za idejo, jaz bi tut rabila spodnje perilo. user posted image Joj, še kakšen bon bo treba sprintat user posted image ; nujno.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 12:57:10   
gajka
Za podporo lenobe, da se vam ni treba niti z anketo matrat, je tule link direktno do bona: user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 13:03:04   
Mišni
A črno-bel velja?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 13:06:41   
gajka
Po mojem bi moral, saj nikjer ne piše, da mora biti barvno sprintan. user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 14:55:00   
sanwebdra
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 15:07:06   
Zamima
ok, bom šla v pon nekaj za tamalo nabavit kake bodije al pa kaj, ima tak premalo cot - če bi se hecali user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 15:33:09   
gojska
no, jest sem si tud sprintala, sam ne vem če bom šla, ker sem jih čist zašinfala v anketiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 16:10:14   
Maxica
Hvala, sprintano.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 19:44:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

ok, bom šla v pon nekaj za tamalo nabavit kake bodije al pa kaj, ima tak premalo cot - če bi se hecali user posted image user posted image user posted image


Ma to moraš iti vsak bodi posebej kupit.user posted image

A je katera že bila?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sprintite si bon HM
9.5.2008 19:45:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

no js sm pa pogruntala, ker moram par modrcov pa kake gate kupit (časa je itak do 18.5.): vsako reč kupim posebej, pol za vsako dam bon - se bolj splača kot pa vse skupi kupit user posted image . itak mam hm 2 koraka od službeuser posted image . že tko sem ful pogosto v hmju, ker se nimam kam dat med malco :P.


Samo piše, da lahko vnovči ena oseba samo en bon. Kako bodo pa vedeli, če si ga že?

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sprintite si bon HM
10.5.2008 10:48:01   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

no js sm pa pogruntala, ker moram par modrcov pa kake gate kupit (časa je itak do 18.5.): vsako reč kupim posebej, pol za vsako dam bon - se bolj splača kot pa vse skupi kupit user posted image . itak mam hm 2 koraka od službeuser posted image . že tko sem ful pogosto v hmju, ker se nimam kam dat med malco :P.


Samo piše, da lahko vnovči ena oseba samo en bon. Kako bodo pa vedeli, če si ga že?


ma kje to piše, mi je že sestra rekla neki, samo prou ne najdem kje to piše user posted image . sodelavka je rekla, da jo je bil nek bon v žurnalu, niso jemali nobenih osebnih podatkov.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sprintite si bon HM
10.5.2008 10:50:00   
LoCa
Aja, sem zdej pogledala, jaz sem prebrala da piše en bo pri enem nakupu user posted image . ja ne vem no, a sploh smejo jemat osebne podatke? .....

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sprintite si bon HM
10.5.2008 11:40:46   
S@nta
Kr na bonu piše, da ena oseba en bon.
Je že katera vnovčila kakega, da vidimo, če lahko večkrat grem user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sprintite si bon HM
10.5.2008 12:18:31   
gajka
Menda osebnih podatkov ne jemljejo, tako, da lahko greš večkrat. Velja pa samo en bon za en nakup.

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sprintite si bon HM
10.5.2008 17:21:35   
paris
Hvala Lianna!!!  Evo sprobano danes, v Lj. v City parku. Lahko je črnobel sprintan bon, nima veze. Nobenih podatkov ne jemljejo. Sin je šel na eno blagajno, jaz na drugo. Sin je imel eno stvar, jaz dve. Sem dala za vsako stvar svoj bon na pult in rekla trgovcu, a lahko? Se mi je samo režal, seveda. In naredil dva računa. Tko, da ni nobene panike, lahko vsako stvar posebej računa z bonom- popustom, briga unga na blagajni. Samo gužva je pa za popi****.
Še enkrat hvala Lianna, za prišparanih 15€.user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sprintite si bon HM
11.5.2008 0:04:55   
LoCa
ja, enako, nobenih osebnih ne vzamejo. šopping user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sprintite si bon HM
11.5.2008 7:09:00   
2.2.
samo nevem v čem jim je fora.....tako bojo lahko vsako stvar prodali za 5eur manjuser posted image . saj mene to ne moti....no ja. moram še mojga nahecat da gremo kaj v lj do 18 da še jaz izkoristim. rabila bi kakšno oblekico za mojo tamalo ker gremo v juniju na poroko ,pa še čeveljčke......

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sprintite si bon HM
11.5.2008 22:07:04   
HuAnita
Jaz sem po moje zdajlje več zapraivla za barvno kartušo, kot bom dobila popustov. Sem pa za pol familije morala naprintatni, sama zase sem namreč 'le' 3 bone.... Skromna, ne?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sprintite si bon HM
11.5.2008 22:19:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: paris

Hvala Lianna!!!  Evo sprobano danes, v Lj. v City parku. Lahko je črnobel sprintan bon, nima veze. Nobenih podatkov ne jemljejo. Sin je šel na eno blagajno, jaz na drugo. Sin je imel eno stvar, jaz dve. Sem dala za vsako stvar svoj bon na pult in rekla trgovcu, a lahko? Se mi je samo režal, seveda. In naredil dva računa. Tko, da ni nobene panike, lahko vsako stvar posebej računa z bonom- popustom, briga unga na blagajni.


U tega pa jaz ne upam. Grem raje vsak dan po eno stvar ... in tudi grem.user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sprintite si bon HM
13.5.2008 22:52:56   
HuAnita
Jaz sem šla danes 3 x k istemu pridajalcu, vsakič z bonom. Je rekel prvič, da lahko pridem večkrat, samo naj se na konec vrste potem postavim. Tretjič sva se samo še smejala, sem rekla, a vam škodo delam, ne? Pa je rekle, meni je nihče ne dela, smo spraznli ogromno zalog ven na ta račun....
Tako da - gremo v napaduser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!