kaj menite?? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


s1 -> kaj menite?? (14.2.2005 12:21:14)

Pozdravljene mamice,
imam en kup vprašanj:
Koliko naj grem z dvomesečno punčko ven? Kakšne naj bodo temperature, ali je važno samo da je plus in ne pretiranega vetra?
Kako uredite z dojenjem in previjanjem, če greste na kak malo daljši izlet? Se to lahko v avtu uštima?
Hvala. Nataša




total -> kaj menite?? (14.2.2005 12:27:37)

Jaz grem ven vsak dan če se le da,zrak nič ne škodi,sam vetra se izogibam.Nisem bila nikjer še tako daleč z :duda: ,da bi morala za to skrbet.




Pajaca -> kaj menite?? (14.2.2005 12:35:45)

Manj ko boš komplicirala bolje bo. Previješ v avtu, dojiš tudi, lahko greš v kakšen večji nakupovalni center, kjer imajo previjalnico (Mercatorji, Emporium, ....) Lahko tudi v vozičku, odvisno od tega kakšen je voz.... al pa v gostilni na wc-ju.... če imajo seveda prostor.

Ven pa sam da ne lije, pa da res ornk ne piha..... več ko boš zunaj, bolj bo otrok zdrav in odporen.




Bib -> kaj menite?? (14.2.2005 12:37:36)

Če ne piha veter in če je toplo, (jaz gledam da je vsaj kakšna stopinja) greva obvezno vsak dan ven.

Smo pa že šli na morje, tako da sem podojila kar v avtu. Previli smo se pa doma, prej in potem.
Če te še kaj zanima kar piši.

Lp..:sloncek:




kaja11 -> kaj menite?? (14.2.2005 12:47:58)

Če se hoče voziti... vidva kar uživajta.. pazi samo, da ne piha preveč;)

LP




Magi* -> kaj menite?? (14.2.2005 13:23:36)

jaz grem ven tudi ob minusu, samo da je lepo vreme (ne lije dež ali zelo ne piha). zdaj pozimi je mal kriza s previjanjem v avtu (no ja, saj kakih drugih izkušenj razen zimskih tko nimam), ko bo topleje se bo dal pa vse to sigurno kar v avtu poštimat. jaz uštimam tko, da se najprej previjeva, podojiva, podremo kupčka in hop ven. sam pri naši vem, da bo vsaj 3 ure mir, tko da se lahko vse splanira.





urši* -> kaj menite?? (14.2.2005 13:44:52)

MAGI, najina sončka sta pa rojena na isti dan!!!:bravo:
kako sta kaj, a vaju kaj šravfa??mojga ful, pa še zaprt je po tem novalacu, ki je proti krčem!!!:((
kolk pa ri spi čez dan??
lp, urši*




Stran: [1]