Ali tudi ve...... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Ali tudi ve...... (14.2.2005 10:04:00)

...ponoči hodite neštetokrat popravljat dudo svojim malčkom? Moj se je sedaj nekako navadil in en obrok spušča ponoči, tako da ne je do kakšnih petih zjutraj, vendar pa sedaj na vsako uro kliče za dudo :zmeden:. In potem je meni kot da ne bi spala, ko se vsako uro dvignem in se "sprehodim" do otroške sobice (hvala bogu je zraven spalnice :)).
Kdaj znajo sami poiskati dudo ponoči in si jo dati v usta? Upam, da bo takrat boljše. Sicer sem pa zelo vesela, da nam je ratalo ukinit hranjenje okoli enih zjutraj :bravo:.
Malo sem se morala potožit.

LP; Bejba




lutka -> Ali tudi ve...... (14.2.2005 10:20:14)

ja, imam že nočne more o dudah:((:((:)-:)-:)-:)-




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.2.2005 10:21:33)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




žiža -> Ali tudi ve...... (14.2.2005 10:42:40)

Sara ponavadi vedno zaspi z dudo, ki jo nato zelo hitro ven flikne, ampak spi naprej. Potem se pa okoli 2eh ponavadi začne stokanje, ji dam dudo, ampak ne pomaga dolgo. Sem se sedaj naveličala celo noč dudo popravljati, zato jo podojim in potem spi naprej do jutra. Očitno je lačna in zato dudo tako hitro ven vrže. Čeprav sem se še 14dni nazaj hvalila da ponoči ne jemo več, se ugotovila, da smo vsi bolje naspani,če se midve vmes enkrat podojiva, kot 100x tisto dudo popravljat.




bini -> Ali tudi ve...... (14.2.2005 12:36:28)

mi bomo stari 8 mesecev, pa še vedno dudo popravljamo :(... ampak je blo tud že hujše, tako da zdaj samo tam 2-4krat na noč :duda::duda::duda::duda:--- enkrat bo že boljš, a ne??
lp




asso -> Ali tudi ve...... (14.2.2005 13:42:04)

Mi pa sploh dudo ne marava in se samo enkrat ponoči podojiva.

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Blanka77 -> Ali tudi ve...... (14.2.2005 20:16:28)

Mi tud že spet nekaj dni dudi dajemo v usta. Pa smo že skor celo noč spal.




Stran: [1]