|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   viroze in cepljenje
13.2.2005 23:40:55   
andrejaz
V torek smo naročeni pri pediatru. Imeli naj bi 3 cepljenje - pri 5,5 mesecih. Pri našem pediatru imajo sicer ločena prostora za bolne in zdrave otroke, a me kljub temu skrbi zaradi epidemije virusov, da se ne bi kaj nalezel. Skrbi me predvsem zaradi tega, ker lahko že samo cepljenje prinese določene reakcije, če pa bi dobili še kakšen virus, bi pa lahko bilo tudi hudo. Premišljujem o tem, da bi poklicala k pediatru, da bi nam prestavili cepljenje. :zmeden2::zmeden2:
Kaj pa bi vi naredile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   viroze in cepljenje
13.2.2005 23:44:15   
Jančika_
Hm. Mi smo prejšnji teden imeli cepljenje, pa smo kar šli. Sicer se izogibamo javnim prostorom, tu pa se mi ni zdelo, da bi lahko kaj bilo, saj so čakalnice ločene in nikoli ni gneče. Malega se ni nič prijelo in tudi reakcije na cepljenje ni bilo.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   viroze in cepljenje
14.2.2005 9:12:53   
lan
Mi smo tudi imeli prejsnji teden cepljenje in to proti mumpsu,rdeckam,..Ni imel nobene reakcije.Drugace pa ga ne vozim v velike shopping centre.Nikoli se ne ve,zakaj bi izzivali!

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   viroze in cepljenje
14.2.2005 9:35:04   
Maxica
Tudi midva sva bila prejšnji teden 3.cepljena. Reakcije ni bilo, pa tudi bolnim sva se izogibala. Če imate posvetovalnico ločeno od ostalih prostorov, mislim, da se nimaš česa bati.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   viroze in cepljenje
14.2.2005 12:02:15   
Trebnje
Tudi mi imamo v sredo posvetovalnico in drugo cepljenje.Pa bom jutri poklicala,kako je s tem,a naj preložimo ali kaj.Groza,tile virusi.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




IME ZA PUNČKO
amalia

KATERO VAM JE LJUBŠE?

TAJDA (43%)

TADEJA (12%)

JERNEJA (14%)

JANA (31%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!