trip trap stolček (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


rose -> trip trap stolček (30.4.2008 9:33:46)

Mi smo dobili trip trap stol, že rabljen, pa je brez tistega na sredi, da otroček ne zdrsne dol s stola. Varovalo za okoli pasu ima. A mi lahko prosim katera pove, kaj točno tam manjka. Pa če kdo ve, a se da to tudi posebi dobit oz. a ima kdo za posodit?

Hvala.




*lenc@* -> RE: trip trap stolček (30.4.2008 10:59:55)

jaz ti nje vem povedat, le to da vtipkaj trip trap slike pa boš vidla kaj manjka.za med noge neki, se mi zdi.vprašaj kje v otroški trgovini k majo tud te stole, ti mrbit kaj pomagajo več.




san -> RE: trip trap stolček (30.4.2008 12:01:24)

tak usnjen malo širši trakec je bil pri našem. to lahko po moje tud sama nardiš, s kakšnim trakom močnejšim.




frutka_ -> RE: trip trap stolček (30.4.2008 12:29:47)

Mi smo to rešili s pasom. Skozi luknjico in preko varovala napelješ pa je.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




petrika -> RE: trip trap stolček (30.4.2008 13:06:20)

Ja, manjka ti en trakec. Lahko narediš sama ali pa vprašaj v npr. Baby centru. Mogoče ti lahko nabavijo ta del. Nam so enkrat šli na roko za neki del za avtosedež.




nananaja -> RE: trip trap stolček (30.4.2008 22:55:47)

original je to usnjen trak, kot so ti povedale že druge, ki ima na vrhu zanko, skozi katero daš leseno varovalo, na spodnji strani pa ima palčko, da se ne potegne skozi luknjo v deski. potem  ta trak od spodaj navzgor vdaneš v lukno - zarezo v deski in potem daš skozi zgornjo zanko leseno varovalo. tudi pri nas se je ta trak izgubil, pa ga bomo sami naredili novega




nananaja -> RE: trip trap stolček (30.4.2008 23:14:57)

pa še to: originala tripp trapp je od stokke in je drag kot tudi vse, kar se da dokupit, mislim pa da so jih pred leti delali po njihovi licenci v enem slo lesnem podjetju(nisem pa čist ziher), sedaj se dobi nekaj slovenskih podobnih stolov, blazinic in varoval zanje, ki so cenejši.
sam stokke pa je stol oz sistem varoval malo posodobil.




NAVT -> RE: trip trap stolček (30.4.2008 23:16:46)

Mi imamo slovensko verzijo trip trap stolčka. Pri tem je trak iz blaga, ne usnjen. Zdaj, ko smo začeli ta stolček v drugo rabit, se nam je tisti varovalni trak nekam založil. Najprej sem v baby centru spraševala, če mi ga lahko nabavijo. Ker ni šlo, sem sama poklicala proizvajalca (nek s.p. iz Ribnice). So mi ta trakec dali kar v kuverto in poslali po pošti - pa še zastonj. Naš trakec ima zgoraj ravno tako zanko, skozi katero daš leseno varovalo, spodaj pa ima kroglico.




Stran: [1]