|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:18:33   
vesel
Shorty lahko noč in sladko spi

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:19:31   
Anonimen
nočko shorty lepe sanjeuser posted image kako si pa ti vesel? maš jutri službo? greste kam kresovat?

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:20:54   
vesel
jaz sem sicer bolano(mam angino) ampak kr dobre volje.Nimam službe ker sm brezposelna.

Pa ti?

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:21:09   
arabela*
hvala za kafe.Jaz sem raje na sokcu,pa kokicah.Zdaj pa grem telovadit,pol pa spatuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 29.4.2008 22:26:12 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:23:30   
vesel
Ni za kj pa še kdajuser posted image user posted image Saraya. prid še kj.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:23:36   
Anonimen
jst sm na faksu, bi mogla mal študirat zdle med počitncami sam nimam časa, ne full volje... Drugač sm pa mal zaspana, mal zalostna, ker sva šla s fantom narazen, sam mam na srečo super prijateljice,ki mi zapolnjujejo dneve. u angina, upam, da se kmalu pozdraviš. ti saraya pa fajn telovadi.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:25:09   
vesel
Ehh Tanchy sj bo-ne obupaj. Je še dost dobrih fantov na svetu--en srečko te bo že ujel.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:28:00   
Anonimen
veš sej ne obupam nikoli, nism tak človk, sam žalostna sem, k mi je blo prvič po dolgem času res dobr z nekom... drugač pa mam še čas, fantov pa res ne manjka, tko, da vrjamem da dobim najboljšeuser posted image user posted image u tvoja punčka ma pa kmalu rojstni dan, pa full ma lepo ime.

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:31:11   
vesel
Aja si pogledala ticker? ja tud men je vsec to ime.pa se kmal ima RD. js pa brez idej,...

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:35:01   
Anonimen
ja sm pogledala, kaj ma pa rada miška? nekej kar ji je všeč, čeprov vrjamem, da je težko.user posted image

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:41:52   
vesel
moja miška pa ni nč zbirčna. Ima rada vse in tud je vse.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 22:47:45   
Anonimen
to je pa full super, pol pa res ne boš mela težavuser posted image sej otroci so res nekej najboljšega, jst res upam, da bom mlada mamicauser posted image

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:07:04   
pomar*ANČA*
mal se bom pridružla vajinemu čveku, vidim da sta sami ostali. poskušam se učit, pa ne gre, raje na ringaraji visim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:14:34   
Anonimen
hehe pomaranča, sej men tut ne gre najbl, bi se mogla tudi učit... Pa zaenkrat še nč nism nardila, razn eno knjigo (krasni novi svet) berem k jo rabm za faks...o ti si pa srečka, res fajn:) kok si pa stara, če ni skrivnost?

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:20:15   
pomar*ANČA*
ja, res sem srečka. sem bila vedno mnenja, da hočem biti mlada mamica- tako kot ti, ampk sem se potem odločoila za službo, fax, zdaj sem pa še noseča in moram vse to čim bolje spelati. pred kratkim sem bila stara 24 let, tako da niri nisem več tolk mlada user posted image ti si pa 19? pa če bi ilo možno, bi se že odločila za bebiko? sem prebrala da sta šla z fantom narazen- nič hudega, boš boljšo ribo ujela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:29:02   
Anonimen
želim si ga že od nekega 17 leta, samo bom raje še malo počakala, zdaj sem ravno 1 letnik faksa, in imam full fajno družbo, veliko hodimo naokrog, tako, da ga zdaj ne bi še imela, pa še fanta nimam.. čeprav sem pa računala, da bi ga imela takoj po faksu, če bi bila s tem fantom, še naprej, ker je bil precej starejši od mene, in bi imela, do takrat lahko že vse stvari urejene.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:31:34   
Anonimen
glede fanta, pa bil je super človek, in mi je blo res fajn z njim, sem ga mela rada in vse, vendar mu ne zamerim, da se je tako odločil, ker je bil pač toliko starejši, da si želi nekoga, ki bi z njim živel, jst sm pa še mlada, ga žuram, tko, da ga zastopim, čeprav je bil prvi, s katerim sem si predstavljala življenje... bo žeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:38:14   
pomar*ANČA*
midva z fantom sva skupaj dve leti, še ne živiva skupaj, on je mlajši... ampak se nama je vse uredilo, oz se še bo. za fante se pa res ne obremenjuj, ko pride pravi boš že vedela. trenutno še uživej študentsko življenje, itak ga bo prekmalu konc. potem pride pa na vrsto družinsko življeje.. ni pa fajn prehitevat dogodkov. je pa luštno bit mamica, sploh ker niti pomislila nisem da bom to leto dobila ta naziv... joj, ti ne bom skominj delala. jaz sem že v postelji, z učenjem danes ne bo nič, pa tudi utrujena sem že. greš jutri na kresovanje? jaz grem malce pogledat kakšen kres bodo v mengšu zakurili. za fešto bo pa že zmanjkalo energije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:42:53   
pomar*ANČA*
revca, ti je pa res prišel do živega... koliko je bil pa starejši? lahko pa bi tudi pričakoval od tebe, da se ne moreš kar spremeniti in preskočiti leta da boš na njegovi starostni ravni. tudi žure je treba dat skozi, eni prej drugi kasneje. vem za primer ko punca ni smela nikamor- doma so jo full nazaj držali, potem je pa fanta spznala, zanosila, se k njemu preselila in ugotovila kok fajn je žurat... naj***** je familija. hočem povedati, da bi on moral zastopiti tebe, da si le malce mlajša.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:45:29   
Anonimen
ja, saj vem, ko so bejbiji je res težje iti kam, tko, da mam zdaj čas, da uživam, ta leta na faksu, in vmes po možnosti kakšnega fajn fanta najdemuser posted image drugače pa, mi ne delaš skomin, sem vesela za vsako nosečko, ki se veseli svojega otročka, ker vem, da tudi zame enkrat to pride, mam še čas... Na kresovanje ne grem, grem pa na koncer od big foot mame mal pogledat, ker je ravno v šk.loki in mam blizu...
lepo spančkej, fajn je blo poklepetat s tabo, pa stisni zobe, full pridno študirajuser posted image čez ene 27 tednov dobiš pa svoj mali zakladek.
nočkouser posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:49:30   
Anonimen
bla sva 10 let razlike, + še to, da je on imel veliko dela, je arhitekt+ delal je v portorožu. Drugače me je pa razumel, da sem mlada in rada žuram, in mi je vse privoščil je bil res fer, mogoče me je tudi zaradi tega raje spustil, da se še malo nažuram+ še videla sva se samo za vikende... Tako, da ga razumem, mi je blo full lepo z njim, ga mam full rada še zmeraj, ampak on že ve kaj čuti in kaj želi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:51:13   
pomar*ANČA*
a bfm so v škofji loki? sem pa zdaj čisto ven padla, nevem kaj se sploh kje še dogaja. škoda, da nimam energije... so mi user posted image user posted image kot bend in tut tko niso preveč slabi ljudje user posted image dobr panči, drž se! pa lepo se mej na bfm, mogoče pa celo koga spoznaš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:51:37   
Anonimen
starše mam pa tnx good uredu, me ne omejujejo preveč, so tudi oni žalostni malo ker so ga imeli radi, ampak, ga tudi oni razumejo, itq pa jst ne dovolim sploh, da kdo kaj reče čez njega, ker je bil do mene res dober, fer in vse...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Večerni čvek
29.4.2008 23:53:26   
Anonimen
jap bfm, men so tut kar fajni:) bom uživala, za fante, mi je pa trenutno res vseeno, pa še po vsej verjetnosti bom kar večino ljudi poznala, samo je pa res nikoli ne reci nikoliuser posted image upam, da še kdaj poklepetava, lepo se mej, nočkouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Večerni čvek
30.4.2008 18:57:23   
Shorty_
No čveke kje ste kaj danesuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kuhanje
tinchek1980

Kako pogosto doma kuhate?

nikoli (2%)

redko (4%)

le konec tedna (11%)

vsake 2 dni (13%)

vsak dan (71%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!