|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovce mi ne grejo iz glave
29.4.2008 14:16:16   
barbara b
Jaz sem bila pred leti,  priča takemu pogledu na poklane ovce. Moj prijatel jih je imel okoli 40. Dva psa sta mu poklala 1/2 ovc. Skoraj vse so bile takrat breje. In kar je najhuje, niso bile poklane čisto do smrti, ampak so nemočno ''jokale''. Prijatel je takrat jokal in jaz z njim.
Lahko rečem, da je to zelo grozljiv prizor user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ovce mi ne grejo iz glave
29.4.2008 14:39:30   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Oh no, a res misliš, da veterinarja še ni bilo? Tolk zagoveden pa tudi ni.


Ja po TV ni nič omenjal kakšnega veterinarja. Samo to je rekel, da bodo zdaj tiste rane verjetno popikale muhe in bo pričlo do infekcije, nakar bodo ovce verjetno poginile. Ovce so tam vse pogrižene, tiste rane jim ni nihče oskrbel. Pa da se bodo verjtno ovce napihnile in nato poginile.user posted image
Kako naj potem vem, da je bil  tam veterinar? Mnei to ni logično, ne vem, no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ovce mi ne grejo iz glave
29.4.2008 15:02:44   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Oh no, a res misliš, da veterinarja še ni bilo? Tolk zagoveden pa tudi ni.


Ja po TV ni nič omenjal kakšnega veterinarja. Samo to je rekel, da bodo zdaj tiste rane verjetno popikale muhe in bo pričlo do infekcije, nakar bodo ovce verjetno poginile. Ovce so tam vse pogrižene, tiste rane jim ni nihče oskrbel. Pa da se bodo verjtno ovce napihnile in nato poginile.user posted image
Kako naj potem vem, da je bil  tam veterinar? Mnei to ni logično, ne vem, no.


ja pismo a ni nobenega zakona ali pravilnika, kaj se v takem primeru nardi. Pa ja ne boš trpinču živali ? Al jih zdraviš al jim pa skrajšaš muke.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ovce mi ne grejo iz glave
29.4.2008 15:07:35   
Pikec
Pa a vse poslušate z enim uhom. Že včer so pr poročilih rekli, da je bil tam veterinar.

Aja pa to ni osamljen primer... poznam več takih, lastniki, pa ... naš pa ni tak... naš pa že ne. Pa tkoj k je s povodca bil spuščen pa zviz v klanje....

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ovce mi ne grejo iz glave
29.4.2008 19:54:34   
Mišni
Pa a vse poslušate z enim uhom. Že včer so pr poročilih rekli, da je bil tam veterinar.


HJa, res sem malo zamudila prispevek. Ampak vseeno ne razumem. Kazalo je obgrizene ovce, ki so tam ostale in lastnik je rekel, da jih bodo zdaj popikale muhe in da se bodo tako inficirale. Pa da so se ene začele napihovati ... pa da so čisto izmučene in da so ene predčasno povrgle. V glavnem, ne vem, ali se jim ne da nič pomagat ali kako.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




sveče
Lelly28 RR

ali namesto klasičnih sveč zaradi varovanja okolja na grobove odneset_e lesene sveče, doma porisane kamne in podobno?

da (18%)

ne (53%)

ne, bom pa to spremenil/a v prihodnje (29%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!