|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ples v nosečnosti
28.4.2008 12:09:21   
Petra1111
Živjo,

mene pa zanima, če med nosečnostjo lahko plešeš? In koliko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 12:14:02   
Taula
Kakšen ples imaš v mislih? Ples v diskoteki ali tekmovalni ples, ali plesne tečaje...user posted image

Če nimaš rizične user posted image  oz. kakih težav naj ne bi bilo težav..seveda poslušaš svoje telo, ki se bo verjetno prej utrudijo. Pa tudi user posted image  v drugi polovici user posted image  mogoče ne bo pasala glasna glasba in bo protestiral.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 12:16:26   
Naty*
Se strinjam s Taulo, po moje, če nisi mislila kazga akrobatskega rock'n rolla je še vse sprejemljivo user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 12:16:29   
kristinaj
če imaš nosečnost bp lahko plešeš po mili volji, bo že telo dalo vedet, kdaj je utrujeno. ne ravno poskakovat ali kakšnega akrobatskega rok n rola izvajat...normalen ples, valček, v krogu to je vse priporočljivo....

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 12:21:43   
srki
Pa v kakšni gužvi, ko eni plešejo kot nori in se vrtijo brez, da bi vedeli, kam se vrtijo, tudi ne bi jaz plesala. Te kaj hitro kdo na tla podre, ko se vate zaleti.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 12:28:56   
frutka_
Če si OK pleši toliko kolikor ti paše.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 13:01:00   
MamiBom
Dokler ne gre za akrobatski rock'n'roll ali plese, kjer so gibi odsekani, lahko plešeš vse in to vse do konca nosečnosti.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 14:11:37   
toli
Na moji poroki sem bla 7 mesecev noseča in sem celo noč plesala kot nora,no glih po zraku me ni metal,ampak nisem bla celo noč niti malo pri miru.Pa mislim,da je naša punca blazno uživala,ker je sedaj čist divja,ko sliši muziko.

_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ples v nosečnosti
28.4.2008 22:11:18   
Majuska
Na poroki sicer nisem bila noseča, sem pa hodila v tem času tudi na plesne vaje. Upam da se bo vsaj del moje ljubezni do plesa preneslo na otročička user posted image

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ples v nosečnosti
29.4.2008 12:06:36   
mishel
Prijateljica se je poročila v 8. mesecu nosečnosti in ji je ginekologinja rekla da lahko en ples pleše, enega sedi...

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ples v nosečnosti
29.4.2008 14:58:09   
Barbara84
Ojla. 
Če tebi paše plesat, kar pleši, vendar ne predivje. Tudi sama veliko plešem... sploh trebušne in mislim, da mala prav uživa, ko jo ziba...   Ples pa naj bo z povezanimi gibi... da ne sekaš ali sunkovito migaš. Tudi v paru je fajn če plešeš... sploh če greš kam tak ven, zato ker ti dragi zavaruje trebuščeka in te ne more noben "ruknit"user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!