|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec dojenja?
13.2.2005 0:43:40   
Urška*
Moram se potožit, ker mi je zelo hudo pri srčeku.:(( Mislim, da se bomo mi nehali dojit.:(:(( Naš Žan noče in noče več zize, pa sem ugotovila, da sploh nimam več toliko mleka kot sem ga imela prej. Ko si stisnem bradavico samo enkrat malo špicne ven, potem pa nič več, no še čisto malo teče.
Verjetno se je zato moj :duda: tako jokal ko sma se dojila in je vlekel max.5 min, potem pa :((:((.
Zdaj pa se dojima še samo 1 krat zjutraj in 1 krat ponoči.

Zakaj se mi to dagaja. Imam občutek, kot da se je pretrgala neka vez med nama. Ful sem žalostna in se tudi zelo sekiram. Ne bo več nič tistega nedolžnega pogleda ob dojenju in ko da rokico na zizo.:(( Verjetno se bo nekaterim to zdelo smešno, samo meni dojenje zelo dosti pomeni.

Malo še bom vztrajala, pa pila čaje za dojenje, pa tistega iz sezama, pa tak naprej, mogoče se mi bo pa le nasmehnila sreča.

Malo sem si mogla dušo olajšat.

Polupčkajte svoje angelčke.

LP:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Konec dojenja?
13.2.2005 1:39:19   
Pika10
Urška ne obupaj. Moja prijateljica je tudi dodajala, ker je imela premalo, danes pa mi je sporočila da nič več ne dodaja. Čimvečkrat ga pristavljaj, maš pa luškanega fantka.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Konec dojenja?
13.2.2005 8:05:22   
Anonimen
Ja, kot je rekla Pika, čimvečkrat ga pristavljaj, ogromno pij, lahko tudi navadne vode, dobro jej in počivaj, kadar počiva dojenček. Mleko zagotovo bo, sicer pa če 5 minut intenzivno vleče, potem, verjemi, precej popije. Nekateri otroci se v petih minutah najejo, drugi pa vlečejo 15 minut.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Konec dojenja?
13.2.2005 8:14:19   
puri
Urška, ne obupat, pa bo!!! Čim večkrat ga pristavi, pa se bo tut mleko začelo bol delat!:rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Konec dojenja?
13.2.2005 8:47:29   
Bela
Urška, ti želim da bi se mleko spet začelo delat, bodi vztrajna:rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Konec dojenja?
13.2.2005 9:42:26   
Pilar
Definitivno si pa pomagaj s sezamom...pa veeeliko tekočino( jaz pijem janežev čaj, cc. 5 litrov na dan)....PA SREČNO!!!!!!!:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Konec dojenja?
13.2.2005 11:04:50   
Maxica
Kot so že druge rekle, pij, pij, pij, počivaj in malega čim večkrat pristavljaj. V parih dneh se bosta ponudba in povpraševanje uskladila. Srečno:sloncek:!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Konec dojenja?
13.2.2005 11:10:51   
Jančika_
Res ne obupaj prehitro. Po moje je skoraj vsaka od nas kdaj bila na točki, ko je pomislila, da bo z dojenjem konec, ampak se je s pogostim pristavljanjem zadeva rešila. Pomaga tudi sezam in vse, kar so že punce napisale.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Konec dojenja?
13.2.2005 11:35:47   
urška76
Jest bi k vsemu skupaj samo dodala, da pozabi na kakšne diete ta čas ko dojiš.
Sama sem imela probleme do tretjega meseca, sva se dojila tud sam na uro pa pol. Potem, ko sem pa že skor obupala in sem se že odločila za adaptirano mleko, sem imela pa čez noč mojega mleka za izvažat. Tako, da nekaj je tudi v psihi (vsaj pri meni je bilo).

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Konec dojenja?
13.2.2005 14:01:51   
Willson
Urška ne se sekirat,ker bo potem še samo slabše. Poznam primere, ko mamice niso dojile tudi po par dni pa so potem s trudom ponovno vspostavile dojenje.Svetujem ti,da:duda: čimveč pristavljaš k prsim tudi na po ure, če je potrebno.Ker pri dojenju velja ponudba- povpraševanje, pa med podojem večkrat zamenjaj dojke.Tudi , če dojke niso napete to ne pomeni, da nimaš mleka. Mleko se ne dela na zalogo , ampak sproti, kar pomeni,da se dela tudi takrat, ko otrok pije in to mleko je energijsko in daje dojenčku občutek sitosti. Tudi nobena črpalka ali pa ti z ročnim praznjenjem ne moreš iztisniti toliko mleka , kot ga dobi:duda:, s sesanjem, ki je najboljša črpalka. Zato kar pogumno. Pri dojenju nastopijo taknšni trenutki, ko otroci naenkrat veliko popijejo in tisti trenutek res ni dovolj mlekca, vendar se to potem uredi z večkratnim pristavlanjem :duda:.Lahko pa siješ tudi malo brez alkoholnega PIVA meni pomaga

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Konec dojenja?
13.2.2005 15:59:43   
lefairyon
urška ne obupaj, pa pristavljaj ga čim več, da bo stimuliral proizvodnjo mleka...saj bo vse ok...samo vztrajaj...
pa lupčka tudi tvojemu:angel:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Konec dojenja?
13.2.2005 17:51:13   
Urška*
Punce hvala vam! Ful ste mi dale voljo.:bravo::bravo:
Naj povem, da danes še sicer ni nič kaj dosti boljše, ampak bom vseeno vztrajala do zadnjega.
En šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:za vas!

Zlate ste!:bravo::bravo:

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Konec dojenja?
13.2.2005 18:40:42   
MojcaMP
Zivjo,
meni se je dogajalo podobno...potem pa sem nasla veliko uporabnih informacij na forumu dojenje http://med.over.net/phorum/list.php?f=94 ali pa poklici katero izmed svetovalk za dojenje.

Te pa popolnoma razumem kako se pocutis.
Drzim pesti. Lp Mojca

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Konec dojenja?
13.2.2005 21:15:45   
Urška*
Mojca, hvala ti.:bravo::bravo::bravo: Zelo zanimive stvari.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Spolni odnosi
binyy

Koliko časa traja vaš spolni odnos s partnerjem?

od 30 do 60 min (93%)

od 60 do 90 min (4%)

od 90 do 120 min (2%)

več kot 120 min (1%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!