|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 7:54:23   
*zoe*
Evo jolly123, jaz sem mogla it včeraj takoj vnovčit Bon user posted image  user posted image  user posted image  Tako da sva z mojim user posted image  imela vsak po en bon, pol sva si pa razdelila cunjice na pol, pa je šlo user posted image  Pa še nekaj so imeli 50% znižano, tako da sva ful prišparala - gorenjci user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 7:56:20   
jolly123
A res a znižanje majo? Na kaj pa? Ja super, no potem moram pa še jaz danes it v shopping user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 7:59:52   
l.daisy
super... potem pa jaz peljem danes sestro, mamo, svaka... bom kar vsem sprintala te bone, jim dala denar in jim pokazala, kaj naj kupijo... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 8:34:51   
*zoe*
Jolly123 - ja ene bodije, pa kompletke, pa ene par stvari, tudi za mal večje otročke, sej ni velik, ampak se da kej pametnega nabrat. Glede na to, da jest še nimam nč za ta malga, vse prov pride user posted image

Sej nisva pretiravala pri nakupu - sva pa zračunala, da naja bi vse skup prišlo 30 EUR, dala sva pa samo 10 EUR. 20 EUR sva jih pa prišparala user posted image  Dobr, a ne? Kupila sva pa 2 bodija, 1 kompletek (hlačke+ jopa) in 1 pajacka. Za 10 EUR je verjetn ugodn, kva pravte?

l.daisy - go for it user posted image   user posted image   user posted image !!

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 11:07:14   
Anonimen
Bolj za šalo kot za res... To je iz predstave 5 moških.com...

Kako se stopnjuje "škrt"? Ljubljana, Kranj, Jesenice user posted image  user posted image  user posted image

Pa da ne bo zamere, saj sem jaz tudi gorenjka user posted image

(odgovor članu *zoe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 12:42:34   
l.daisy
dobra foraaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

anja, imam te na sumu, da si šla z ene 10imi boni v H&M.. user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 12:46:02   
Anonimen
Jest ja, taprava user posted image   Se trgovin z otroškimi oblačili še kar izogibam...saj sem že pisala kako in kaj user posted image  Bi pa taščo poslala ja user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 13:12:01   
jolly123
Hehe dobra fora user posted image No pa sem šla mal pogledat kaj imajo kaj v trgovini, sem upala da imajo kak pameten moderc za nosečnice, pa nič pametnega. Pa sem kupila eno trenerkico za user posted image Sem dala 2 €.

Imajo pa v C&A bodije po 2 € če katero zanima, jaz jih nisem nič kupovala ker so kratkih rokavov, mi bomo pa rabili samo dolga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 13:15:17   
l.daisy
za nosečnice nimajo nič... imajo zraven v C&A celo eno stojalo... če imaš srečo, gor visijo dvoje hlače in pet majic... user posted image user posted image user posted image

jolly, kdaj imaš ti PDP? (ticker ne dela)



_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 13:18:00   
janjček
včeraj sem bila v H&M v Kranju in moram reči, da imajo v ljubljani v Cityparku precej večjo ponudbo.

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 13:24:44   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy



jolly, kdaj imaš ti PDP? (ticker ne dela)



Mi bomo šele oktobra zibali. 10.10. A res ne dela ticker? Eh skoz mam ene probleme z njim user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 13:47:07   
l.daisy
ne, samo url prikazuje... user posted image

sicer pa tudi oktober ni tako daleč... tako sem jaz razmišljala decembra, ko sem gledala punce s tickerji 34+ tednov noseče.... zdaj pa že jaz presegam to številko... user posted image user posted image

sicer se mi vsak dan posebej vleče, ker sem že od začetka na bolniški, ampak ko pogledam nazaj, je pa hitro minilo... user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 13:53:55   
maja24
Ojla tudi jest sm nosečka iz gorenjske prihajam pa iz Lesc.A se vam lohka pridružim?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 14:24:47   
*zoe*
Oj Maja24 user posted image  user posted image kdaj pa imaš PDP?

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 15:31:07   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Ojla tudi jest sm nosečka iz gorenjske prihajam pa iz Lesc.A se vam lohka pridružim?


Ja seveda, dobrodšla user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

ne, samo url prikazuje... 

sicer pa tudi oktober ni tako daleč... tako sem jaz razmišljala decembra, ko sem gledala punce s tickerji 34+ tednov noseče.... zdaj pa že jaz presegam to številko...

sicer se mi vsak dan posebej vleče, ker sem že od začetka na bolniški, ampak ko pogledam nazaj, je pa hitro minilo...




Ja sej verjamem, da gre hitro. Ravno danes sem ugotovila, da sem že v 5-mesecu.  ja ampak je pa res, sama sem tudi na bolniški, pa nekaj časa sem imela strogo ležanje in tisto se je vleklo. Zdaj grem vsaj za 20 minut ven na sprehod, pa sonček je pa lahko pred hišo kaj berem pa firbcam po folju pa je takoj lažje user posted image



(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 15:31:47   
jolly123
Folju = folku 

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 21:10:21   
iva77
hoj tud jest sem Kranjčanka, PDP 11.08, tretja user posted image , rodila bom v Kranju PRVIČ, prej sem 2x rodila v Ljubljani

lp



_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 21:15:28   
janjček
iva77 kako pa to, da greš v Kranj? kdo pa je tvoj ginekolog?

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: gorenjske nosečke
9.5.2008 22:08:36   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: *zoe*

Oj Maja24 user posted image  user posted image kdaj pa imaš PDP?




Mam ga 10.7,jutri bo genau 2 meseca,ooo kolk gre vse hitr me je že kr strah porodauser posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: gorenjske nosečke
10.5.2008 11:13:39   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: janjček

iva77 kako pa to, da greš v Kranj? kdo pa je tvoj ginekolog?


sem iz Kranja, gin. je Handžar, user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: gorenjske nosečke
10.5.2008 13:11:41   
janjček
mene je privič imel Handžar na carskem rezu in sem bila zelo zadovoljna z njim, ker mi je lepo zrihtal rano. kako pa si zadovoljna ti z njim?

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: gorenjske nosečke
10.5.2008 18:44:08   
iva77
zaenkrat sem, nimam pripombuser posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: gorenjske nosečke
10.5.2008 23:06:52   
Nyah*
Ojla, gorenjske user posted image , se ena tukajuser posted image user posted image user posted image . Sicer sem Jeseničanka, tam bom tudi rodila, a Gorenjka sem pa le aneuser posted image user posted image .

Moja druga nosecnost, sem tudi na bolniskiuser posted image  zaradi prezgodnjega odpiranja, a sem zacela full uzivat, se pripravljat, ..., mi kar prav pride da sem doma, pa se mali pupiki se lahko v miru posvecamuser posted image user posted image .




(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: gorenjske nosečke
11.5.2008 11:18:00   
iva77
Sej jest sem tud drugače Jeseničanka, ampak že 10let živim v Kranju
user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: gorenjske nosečke
12.5.2008 10:14:20   
*zoe*
Maja24 jaz sem pa 2 meseca za tabo kar se PDP-ja tiče, tako da zaenkrat še ne razmišljam o porodu

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?