|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 8:14:52   
urbancek
Meni gredo pa na živce tisti, ki prežvekujejo prav počasi. Ko sem jaz že na koncu nekateri še juho prežvekujejo, kot bi imela kosti. Sicer se pa držim tistega - glej v svoj krožnik in se ne brigaj za ostale, tako da kommentarje, ki mi hodijo na misel lepo zadržim za sebe, ker nekaterim grem pa očitno jaz na živce. Že od nekdaj hitro jem, ker se mi vedno kam mudi in sploh nimam časa v miru pojesti, še posebej odkar imam otroke.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 8:37:24   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

kakor pri delu tako pri  jelu.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 8:43:33   
Marogica
Če problemov ni, si jih znate eni ustvariti. Očitno. Nekdo pač je hitro, drugi počasi...pa kaj. Meni je važno, da bom na koncu obroka pač sita in zadovojna. In to je namen, ali ne. Kako priti do cilja, je pa konec koncev čisto vseeno.

Te mogoče daje "ljubosumje", da eni lahko dosti pojedo in temu posledično tudi hitro jejo, ti pa ne moreš, ker bi se zredila? Samo vprašanje....da ne bo hude krvi...se mi ne da....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 10:44:42   
Colt
Motovilčica, da nisi noseča? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 10:46:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Motovilčica, da nisi noseča? user posted image user posted image user posted image


od svetega duha?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 11:23:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

Ja đizus, kaj tebe nervira. user posted image
Nehaj se obremenjevat z drugimi. Vsak po svoje.


Jah... mene nervira to, tebe pa kaj drugega.
Nekoga nervira, da se nekatere sprehajajo v razvlečeni trenerki, drugo nervira, če folk ni naličen, enga nervira prah na tleh...
Nekoga nervirajo butasta vprašanja na forumu...

Mene pač to...

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 11:35:59   
karmy


Jah... mene nervira to, tebe pa kaj drugega.
Nekoga nervira, da se nekatere sprehajajo v razvlečeni trenerki, drugo nervira, če folk ni naličen, enga nervira prah na tleh...
Nekoga nervirajo butasta vprašanja na forumu...

Mene pač to...


nekoga ki to nervira ima premalo svojih lastnih problemov

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 11:56:45   
srki
Ma ne no, saj mene tudi kaj nervira, npr. grozno žvečenje pa še dihanje zraven, kot da komu kisika zmanjkuje.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 11:59:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karmy



Jah... mene nervira to, tebe pa kaj drugega.
Nekoga nervira, da se nekatere sprehajajo v razvlečeni trenerki, drugo nervira, če folk ni naličen, enga nervira prah na tleh...
Nekoga nervirajo butasta vprašanja na forumu...

Mene pač to...


nekoga ki to nervira ima premalo svojih lastnih problemov


karmy, za motovilko se pa kaj takega res ne more reči user posted image  Ona ima problemov morje in čez, če jih ni, si jih pa naredi. user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 12:10:38   
Anonimen
Jaz tud tko hitro jem,da me včasih kdo vpraša,če sploh vem kakšen okus je imela hrana.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 12:23:33   
Anonimen
user posted image O motovilka, vidim da je vse po starem pri tebi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 12:26:25   
kofetek2010
O fak!? A zdaj je treba že pazit s kakšnim tempom ješ, ker se lahko zgodi, da greš komu na živce? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 12:43:32   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

O fak!? A zdaj je treba že pazit s kakšnim tempom ješ, ker se lahko zgodi, da greš komu na živce? user posted image


Ko si človek nekaj v glavo vžge, se je tega težko znebit. Potem samo še gledaš, kje boš take našel.

Meni je  šla samo ena gospa z njenim žvečenjem res na jetra, ker mi je dihala za ovratnik in mi je šlo verjetno posledično še njeno žvečenje na jetra.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 12:50:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

O fak!? A zdaj je treba že pazit s kakšnim tempom ješ, ker se lahko zgodi, da greš komu na živce? user posted image


Ko si človek nekaj v glavo vžge, se je tega težko znebit. Potem samo še gledaš, kje boš take našel.

Meni je  šla samo ena gospa z njenim žvečenjem res na jetra, ker mi je dihala za ovratnik in mi je šlo verjetno posledično še njeno žvečenje na jetra.


In kaj si nardila, da ti je nehala it na jetra?
Sam ne mi rečt, da se je izogibašuser posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 12:57:06   
srki
Nič, ker to je bil moment, ko je na blagajni za mano stala. Ampak zaradi tega ne gledam zdaj drugih, kako žvečijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 12:57:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

O fak!? A zdaj je treba že pazit s kakšnim tempom ješ, ker se lahko zgodi, da greš komu na živce? user posted image


Ko si človek nekaj v glavo vžge, se je tega težko znebit. Potem samo še gledaš, kje boš take našel.

Meni je  šla samo ena gospa z njenim žvečenjem res na jetra, ker mi je dihala za ovratnik in mi je šlo verjetno posledično še njeno žvečenje na jetra.


In kaj si nardila, da ti je nehala it na jetra?
Sam ne mi rečt, da se je izogibašuser posted image user posted image


Ah, motovilka, kako bi ti šla šele jaz, ko hitro jem, pa še čeljust mi škriplje. Res, pri vsakem grizu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 13:10:08   
srki
user posted image user posted image user posted image , moji kolegici tudi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 13:14:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Nič, ker to je bil moment, ko je na blagajni za mano stala. Ampak zaradi tega ne gledam zdaj drugih, kako žvečijo.


Jao... sem mislila, da mi boš kak pameten nasvet dala...

Men gre na živce prehranjevanje samo ene osebe... Sej mi ne najeda cel svet, no.

Volga kako ti pa lahk čeljust škriplje?user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 13:15:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Nič, ker to je bil moment, ko je na blagajni za mano stala. Ampak zaradi tega ne gledam zdaj drugih, kako žvečijo.


Jao... sem mislila, da mi boš kak pameten nasvet dala...

Men gre na živce prehranjevanje samo ene osebe... Sej mi ne najeda cel svet, no.

Volga kako ti pa lahk čeljust škriplje?user posted image



ne vem, čisto enostavno, ko odprem usta, mi poči v čeljusti. In to se res sliši. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 13:16:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Nič, ker to je bil moment, ko je na blagajni za mano stala. Ampak zaradi tega ne gledam zdaj drugih, kako žvečijo.


Jao... sem mislila, da mi boš kak pameten nasvet dala...

Men gre na živce prehranjevanje samo ene osebe... Sej mi ne najeda cel svet, no.

Volga kako ti pa lahk čeljust škriplje?user posted image



ne vem, čisto enostavno, ko odprem usta, mi poči v čeljusti. In to se res sliši. user posted image


Si te kr predstavljam.... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmok iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmok iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmokuser posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 13:17:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Nič, ker to je bil moment, ko je na blagajni za mano stala. Ampak zaradi tega ne gledam zdaj drugih, kako žvečijo.


Jao... sem mislila, da mi boš kak pameten nasvet dala...

Men gre na živce prehranjevanje samo ene osebe... Sej mi ne najeda cel svet, no.

Volga kako ti pa lahk čeljust škriplje?user posted image



ne vem, čisto enostavno, ko odprem usta, mi poči v čeljusti. In to se res sliši. user posted image


Si te kr predstavljam.... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmok iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmok iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmokuser posted image user posted image


ne, ne, ne cmoka, bolj tako se sliši, kot če si recimo na prstih členek počiš. Probaj upognit prst v sklepu, boš slišala, kako je to lep zvok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 13:21:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ne, ne, ne cmoka, bolj tako se sliši, kot če si recimo na prstih členek počiš. Probaj upognit prst v sklepu, boš slišala, kako je to lep zvok.


Eh...sej  cmok nardiš ko zapreš usta (kao), Iiiiiiiiiiiiiiiiiii je pa za cviljenje... kapiš...?

Čak a pol ti rošta v čeljusti al kaj? Preveč govoriš, si fasala obrabo sklepa (čeljustnega)user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 14:02:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Nič, ker to je bil moment, ko je na blagajni za mano stala. Ampak zaradi tega ne gledam zdaj drugih, kako žvečijo.


Jao... sem mislila, da mi boš kak pameten nasvet dala...

Men gre na živce prehranjevanje samo ene osebe... Sej mi ne najeda cel svet, no.

Volga kako ti pa lahk čeljust škriplje?user posted image



Če pa nisem pametnauser posted image . Ja pa reci tej osebi,  da te nervira z načinom prehranjevanja. Boš videla, kaj ti bo odogovil-a.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 14:04:01   
srki
Ja ja, res je tako, kot Volga pravi. Moja sosseda, bila je tudi cimra, takrat sem imela to čast slišat, kako ji lepo poka. Pa smo se veliko nasmejale  na ta račun. Matovilcica, spomni se ne pokanje Volgine čeljusti, medtem ko bo una druga oseba jedla, bo veliko slajše in lepše obedovatuser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ko ti gre na živce...
25.4.2008 14:49:40   
sončnica24
Mi npr. doma jemo vsi full počasi, smo kosilo včasih jedli tudi več kot pol ure. Potem pa sem jaz začela hodit k fantu tam pa so kosilo pojedli v 10 min, in sem se full hitro navadla pa sem pri njih jedla samo za vikende, tako da se zdaj malo kontroliram pa jem dokaj počasi pa moj user posted image se je že tudi navado počasi jest tako da sva zdaj ponavadi zadnja pri kosilu, oni pa še vedno vse full hitro v sebe zmečejo, samo mene to ne moti tako da nimam recepta za tebe.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




duhovi in nadnaravno
danuska

Ali verjamete v duhove in nadnaravne nerazložljive pojave?

ja (31%)

ne (32%)

delno (37%)


Število vseh glasov: 81

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!