|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so znaki nosečnosti najhujši?
24.4.2008 8:14:42   
Anonimen
drage nosečnice!

zanima me kdaj so vas začele boleti prsi in kdaj so bili znaki nosečnosti najhujši (v katerem tednu se vse zares začne)?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 24.4.2008 12:31:46 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 8:22:37   
srki
Prsi me niso bolele, najhujših znakov pa tudi nisem imela. Drugače pa so tam do 3-4 meseca, če so. Kasneje pa mogoče zatekanje nog, meni bodo očitno zatekale, sem že opazila popoldne, kako imam spodaj lepo zaobljene gležnjeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 8:28:44   
bučkabb
mene so prsi začele boleti kr kmalo po tem ko mi je pokazalo + in so me ornk bolele tam nekje do 12 tedna, slabost me je pa začela matrat po 9 tednu in me je fajn zdelvalo vse do 16 tedna. jaz sem kr fajn vedla da sem noseča, ker so se mi pokazal skoraj vsi znaki nosečnosti, sedaj od 16 tedna naprej pa se počutim dobro.

na to se nikakor ne oziraj preveč, ker je ene do druge različno in sploh ni nujno, da te bo kaj matralo.
nekaterim sploh nič ni, druge pa zdeluje ko hudič.

lepo nosečnost želim

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 8:46:50   
carly
Prsa so me začela boleti že par dni preden naj bi dobila menstro.Slabosti, utrujenost, zgaga in ostale tegobe pa so se pojavile nekje v petem tednu in še trajajo, vendar je sedaj že bolje (konec 11.tedna).

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 8:53:54   
frutka_
Do 16. tedna je bilo grozno. Res. Slabo mi je bilo, križ me je bolel, vrtelo se mi je, na bruhanje me je tiščalo,...user posted image
V prvi nosečnosti sem bila kot rožica, niti enkrat mi ni bilo slabo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 9:01:37   
_sanja_*
Mene prsi tako bolijo, da ne morem več na trebuhu spatuser posted image Bolele so me že pred izostankom user posted image in se mi zdi, da je vedno huje. 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 10:27:22   
Srčekgirll
Mene so prsi bolele mogoče malo bolj kot bi dobila M ( pribl. 14 dni prej ), drgač me je pa zgaga pekla kouser posted image kot še nikol prej pred M. Drgač pa ostalih znakov da sm user posted image nism mela in se sploh ne počutim še zdaj, razen tega da user posted image brca in mam velik trebuh.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 10:37:01   
talytha
Tudi mene so prsi bolele preden naj bi dobila naslednjo user posted image , na kar so me nehale boleti, tako da sploh nisem pomislila na nosečnost. Nato se je začel odpor do določene hrane in cigaret (smrdeloooo) in se je spet vrnila bolečina v prsih, samo veliko hujšauser posted image To sta bla edina nosečniška znaka (sem srečnica a neuser posted image ), sedaj ko sem pa že na polovici nosečnosti pa nebi vedla da sem noseča, če ne bi bila pikica tako živahna in imela bušija, ker je energije kar malo za izvoz.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 13:16:40   
MamiBom
mene so prsi bolele, še preden sem zanosila ... skoz po malo. Nekje po 2. mesecu mi je postalo slabo in se je to nadaljevalo vsak dan, tako da sem stalno imela v bližini kekse.

(odgovor članu talytha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 15:19:37   
Andromeda
Mene so začele prsi bolet kak teden pred izsotalo M. Ampak je bila čisto drugačna bolečina kot pred M. Nisem prenesla niti rahlega dotika. To je bil prvi znak, da sem posumila:Kaj pa če sem user posted image ? Ko pa je test pokazal plusek, sem pa v tistem tednu dobila cel kup drugih znakov - utrujenost, zaspanost, slabost, čuden okus, neprijetne vonjave in še herpes se mi je naredil. Verjetno tudi psiha naredi svoje.

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj so znaki nosečnosti najhujši?
24.4.2008 15:22:11   
Anonimen
Pa kaj nobene revije ali knjige v roke ne vzamete? V vseh- VSEH!!!! pise, da so znaki lahko prisotni ali pa ne, lahko jih ni nic, lahko so vsi mozni pa se 1000 drugih zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj so znaki nosečnosti najhujši?
24.4.2008 15:30:20   
sayuri
Meni nič ne prizanaša že celo nosečnost. Slabost se je pojavila takoj v 5.tednu. V 8 tednu se je hudi slabosti pridružilo bruhanje. Prsi me niti niso toliko bolele, so bile pa prisotne hude vrtoglavice, glavoboli, zaspanost, utrujenost, nizek pritisk, hujšanje, krvavitve...vse do 16 tedna. Ko sta se  bruhanje in slabost končala, je začel otrdevati trebuh, začele so se pojavljati bolečine v križu. Temu so sledile pekoče bolečine v želodcu, zgaga,čedalje bolj sem bila okorna, nerodna...
Sedaj sem v 26.tednu in me križ vsak dan huje boli, zelo imam slabo kri, sem omotična, skoz bi spala, slabo mi je, sramne kosti me bolijo, da komajda hodim, krč me včasih tko zagrabi, da ne morem vstati...

Torej - mene ni treba nič upoštevat, ker jaz imam res popolnoma vse nosečniške "radosti". user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: drage nosečnice!!!!
24.4.2008 15:38:36   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Mene prsi tako bolijo, da ne morem več na trebuhu spatuser posted image Bolele so me že pred izostankom user posted image in se mi zdi, da je vedno huje. 


enako  user posted image ne morem spat na trebuhu, se dotaknit si jih ne upam, tako bolijo. Upam samo, da bo kmalu minilo user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: drage nosečnice!!!!
28.5.2008 12:08:49   
jocika
Jst sm pa v 32. tednu, pa nič, popolnoma nobenih težav. Nobene slabosti niti enkrat, nobene zgage, zaprtosti...Delala vse skoz normalno, oz. še bolj kot prej, tak da v službi me ne dohajajo, ker sem dobla nenormalno velik energije, pa dobre volje...
Tak da punce, ne se na nobenga ozirat, ker je vsaka ženska zgodba zase...

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Koliko časa dnevno vaši 2-5 letniki gledajo TV?
darja72



15 minut (25%)

1 uro (39%)

več kot 2 uri (13%)

več kot 3 ure (4%)

nič (18%)


Število vseh glasov: 430

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!