Medulin (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


Anonimen -> Medulin (23.4.2008 22:43:08)

Pozdravljene
Zanima me, če je bil že kakšen v Medulinu v kampu in kako je kaj za majhne otroke?




SINEJA -> RE: Medulin (23.4.2008 23:02:46)

V medulinu smo bili pred petimi leti in sicer v hotelu,ogledali pa smo si tudi kemp,ki se mi je zdel lepo urejen.Plaža je tudi primerna za  otroke.Plaža v bližini  hotela  je bila res za majhne otroke,ker je voda čist plitka(približno 500m je samo do kolen).Vmestu ,ki je nedaleč  vstran je tudi precej velik luna park.Skratka tam nam je bilo zelo všeč .




anetka -> RE: Medulin (24.4.2008 8:45:25)

Na koncu Medulina je Kažela.. Sicer plaža ni idealna za otroke, ampak imajo bazenčke za otroke.




tančica -> RE: Medulin (1.5.2008 16:21:19)

Smo bili lansko leto v Kaželi s 4mesečnim otročkom. Apartmaji niso niti približno tako urejeni kot na slikah. Plaža skalnata, nikjer sence, vse na odprtem in piha ful. Imajo dve restavracije in par gostilnic in to je to. Kamp imaš za sprehodit v 15 minutah. Bazeni (kao ful dobri za otročke) imajo ledeno vodo. Če hočeš peš do Medulina moraš hodit po cesti ker nimajo ploćnika. V glavnem ne priporočam.




Anonimen -> RE: Medulin (1.5.2008 16:25:22)

Mi gremo letos v Medulin, midva in kolega z enoletno punčko. Gremo v apartmaje. Medulin poznam saj smo celo moje otroštvo hodili tja. Kamp je fajn, v senci. Plaža je na eni strani skalnata z globoko vodo, na drugi mivka z nizko vodo, idealna za otroke. Zraven je tudi vodni tobogan. V medulinu je tudi lunapark, kar nekaj dobrih gostiln, trgovinic, stojnice....




Stran: [1]