smrad (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


kristinaj -> smrad (23.4.2008 13:55:49)

vem, da se bo tukaj našel odgovor zato se obračam na vas, da mi podate eno pametno rešitev......

v službi imamo problem, sodelavca, ki se ne umiva. na kakšen način mu povemo, damo vedet, da smrdi kot kuga in naj se začne že enkrat umivat...

punce, fantje, ... povem vam, da je grozno, smradu se ne da opisat

hvala za ideje






kjava -> RE: smrad (23.4.2008 13:57:18)

A niso mel v BB enak problem. Kako so ga pa tam rešili? Če so ga sploh.




kristinaj -> RE: smrad (23.4.2008 14:01:05)

BB ne gledam in traja samo tri mesece.....to pa se vleeeeeečeee in ni videt konca...... za kozlat




srki -> RE: smrad (23.4.2008 14:10:51)

Mi smo povedatli tajnici vodje oddelka, sicer je le-ta sama to tudi vedela. Ko ji je  šefica nekaj rekla, je bilo nekaj časa OK, sedaj pa spet ista pestem. Tako da jaz ne vem, ali ima ženska res take probleme s tem, ali se preprosto ne umiva in ne  preoblači. Je bilo pa res nevzdržno, ker je cel hodnik smrdel, samo da je šla po njemu, četudi je ni bilo na hodniku.




Ženkica -> RE: smrad (23.4.2008 14:26:38)

Kaj pa anonimno pismo; pač napišeš notri, sicer vljudno, v čem je problem, pa da nočeš ne sebe in ne "dotične" osebe izpostavljat; pa hvala za razumevanje. Neki v tem stilu. 




TIA22 -> RE: smrad (23.4.2008 14:36:34)

Tudi mi smo imele tak problem-ko sem še tam bila zaposlena. Pa smo ji kar brez vzroka ( ni imela roj.dan) kupile deodorant, pa sprej, pa prfum, ampak ni bilo učinka. Ko pa ji je šefica rekla pa jer bilo takoj bolje. Je pa nas kregala zakaj ji nismo povedale da smrdi![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




srki -> RE: smrad (23.4.2008 14:41:56)

Pri tej naši sodelavki to ne bi (ni) palilo, ker ona pravi, da je vse strup, barva se ne, ker je to strup. No, saj jaz se tudi ne, samo na zato, ker bi bil strup. Skratka, opažamo, da hodi v istih cotah, sploh polovarjih, po cel teden. Hudo je  sploh pozimi, zaradi materialov (volna). Dokler se sama ne bo skolirala, je ne bo noben drug.




kristinaj -> RE: smrad (23.4.2008 14:52:23)

odločili smo se, da mu kupimo tekoče milo ZA vsakodnevno uporabo in bomo videli če bo kaj bolje.... ker mu je škoda vode, me zanima če bomo uspeli.....

hvala za nasvete




emaa -> RE: smrad (23.4.2008 14:54:30)

Jaz sem sodelavcu rekla, ker smo prej poskušali na druge načine (nabavo air wick vairant, pa jih je izklapljal, češ da so to strupi), je zaleglo, sem mu pač rekla, da mu moram povedat nekaj, če bo užaljen, bo, ampak tako ne gre več naprej. 




blak -> RE: smrad (23.4.2008 15:51:13)

Ej, zanimivo, da je tem ljudem vse strup!
Mi smo imeli učiteljico v šoli, ki je smrdela po švicu kot hudič. Vedno je prišla v razred vsa poskočna in leteča, da je za sabo pustila kar oblak smrada. Ko je delila kontrolke, te je omamilo. To je šele bil strup...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley34.gif[/image]




Stran: [1]