kako ga obleči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


biga -> kako ga obleči (22.4.2008 20:53:41)

Ali vaši dojenčki (moj je star 11 mesecev) še vedno nosijo žabice pod hlačami oz. trenerko? Če ja, tudi doma ali le zunaj? Pa fantke tudi oblečete v tanjše žabice, ki so mišljene za punčke? Kaj jim pa nadenete te dni, ko je vreme tako spremenljivo?




zalenka -> RE: kako ga obleči (22.4.2008 21:03:22)

IZVIRNO SPOROČILO: biga

Ali vaši dojenčki (moj je star 11 mesecev) še vedno nosijo žabice pod hlačami oz. trenerko? Če ja, tudi doma ali le zunaj? Pa fantke tudi oblečete v tanjše žabice, ki so mišljene za punčke? Kaj jim pa nadenete te dni, ko je vreme tako spremenljivo?


mi imamo za zunaj žaice in hlače čez. zgoraj pa bodi, majčko in tanko jaknco.

notri je pa ponavadi kar v žabicah ali pa samo v trenirka hlačah.
stara je 8,5m.
za tanke žabice ne vem - misliš une k so skoraj kot najlonke? te so pomoje bolj samo za punčke za poleti.

v takem vremenu isto kot sem napisala, mava pa itak vedno dekco s sabo. pa dežno prevleko tudi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Naja30 -> RE: kako ga obleči (22.4.2008 22:13:12)

Moja ima za ven če piha te tanke najlonke, drugače pa ne več. Za doma pa je včasih bila samo v žabicah (debelejših)m zdaj je pa večinoma v trenerki.




sandra85 -> RE: kako ga obleči (22.4.2008 22:13:53)

žabice mu dam če je mrzlo, drugače ne.doma je vedno v pajacku (najbolj komot) in nima žabic spodaj




sonchek -> RE: kako ga obleči (22.4.2008 22:18:56)

Mi tudi nimamo žabic razen, če se mi zdi da je kr hladno..pod deset stopinj..če ne jo pa raj z dekco čez noge pokrije...in to je to..
sej ne bom pametna, k večinoma časa tudi jaz ne vem kako naj jo oblečem..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




sandra85 -> RE: kako ga obleči (22.4.2008 22:23:52)

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

sej ne bom pametna, k večinoma časa tudi jaz ne vem kako naj jo oblečem..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

uf, tudi mi imamo te probleme. še posebej prejšnji teden, ko smo imeli (na obali) tako poletno vreme, pa ga nisem upala premalo obleči




kofetek2010 -> RE: kako ga obleči (22.4.2008 23:58:01)

Mislim, da so dokolenke ist dovolj.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.4.2008 0:16:55)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kristinaj -> RE: kako ga obleči (23.4.2008 8:06:25)

naa ima abice, ez kavbojkice ali ametne hlae in evlje...... zgoraj ima bodi, bombano majko in e eno debelejo majko kot bundica in kapco ali pa trak, e je topleje in pihlja....... lahko ima pa ez bombano majko, majko od trenerke in ez vetrovko ali pa celo brez vetrovke...odvisno od temperature.....

vam morem pa to povedat.....sem bila v nedeljo pri morju in je bilo na soncu toplo. dali smo se na travco na dekco, kjer je mala pomalicala. kljub 20 stopinjam je mrzlo pihljalo in naa je bila obleena kot zgoraj opisano. jaz sem bila obleena v samo majico in ni bilo ni toplo. ena mamica, pa je imela otroka starega cca kot naa, kakno leto, ker je komaj shodilo in je bil otroek v sami pleniki, bodiju in ez kratka majca.....noke pa boseeee!! halooo... in se je igral tam po mivki, kamenkih.....mene je mrazilo ko sem ga gledala......




kristinaj -> RE: kako ga obleči (23.4.2008 8:07:51)

aja...e doma......smo v abicah ali trenerki, zgoraj pa bombana majka..... in copatke..... samo sem opazila, da ji v abicah postaja e pretoplo...




Stran: [1]