|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 10:45:23   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: dory

Ne, ce gre ze z  mano, pol gre z mano, drgac pa ostane doma.

Se strinjam

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 10:50:11   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz ga privezem na vrvico, da ne more nikamor. pa lepo pocaka. Odnesel ga pa tudi se noben ni.

Dobro ga imas zdresiranega.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 10:50:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz se ko grem tankat gresta otroka z mano notri ko placujem benzin.

Sem pa bila pria podobnemu dogodku. Zgodilo se je v pred neko UE. Sla sem si urejat neke papirje, zunaj pa je bila pasja vrocina. Hotela sem iti na stranski vhod, nakar zagledam pri enem avtu cca. 3 letnega otroka, kako leze iz avtosedeza v avtu, vrata avta so bila odprta (ne vem sicer kdo jih je odprl, ali otrok ali mama)padel je na plocnik, ko se je kobacal iz sedeza in se posteno udaril, celo kri mu je tekla. pribezim do njega, ga malo tolazim in gledam v avto in okrog, kje so pa njegovi starsi. nikogar ni bilo videti. na zadnjem sedezu pa je v jajcki spal nekajmesecni dojencek. Starejsi otrok neutolazljivo joka. Pri avtu sem cakala cca. eno uro, med tem se je zbudil se dojenek. ker pa je bilo zelo vroce, sem vedela, da tam na soncu dolgo vec ne morem stati z otrokoma. Zapisem si registersko tablico avta, popokam oba otroka in jo mahnem na najblizjo policijo in kjer sem povedala, kaj se je zgodilo. dala sem jim tudi st. registrske in navedla za kaksen avto gre. morala sem pocakati na policiji, kjer sem podala izjavo, nato je cez as prisla se ena zenska (mogoce je bila kakna socialna delavka, ne vem) in se ta me je vse mogoce sprasevala. No in cez kaki dve uri sta prisla mama in oce od teh otrok na PP in, ko so jima povedali, da sem jaz vzela otroka, sta rekla, da me bosta tozila, ces da sem ugrabila otroka. na sreco je bil en starejsi policist tam, ki je umiril strasti in jima povedal, da bi lahko kdo res odpeljal otroka ali pa bi jih povozil avto ipd., da tako neodgovornih starsev se ni videl, pa da naj premislita kaj govorita, da sta lahko srecna, da sem jaz tako naredila. niti hvala mi nista reklauser posted image
Nista me tozila pa tudi ne vem kako se je nato vse skupaj koncalo, ampak tisto je bilo pa res tuuuu maaaaaaach.

----------------------

I don't believe it user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 10:53:45   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz ga privezem na vrvico, da ne more nikamor. pa lepo pocaka. Odnesel ga pa tudi se noben ni.


Evo, to je tudi reitev. Samo da je malo sence.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 10:56:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz ga privezem na vrvico, da ne more nikamor. pa lepo pocaka. Odnesel ga pa tudi se noben ni.


Evo, to je tudi reitev. Samo da je malo sence.


Cetudi ne, saj se hitro vrnem. Ima pa vedno kaksen Pingo s sabo, pa gre.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 10:57:52   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz ga privezem na vrvico, da ne more nikamor. pa lepo pocaka. Odnesel ga pa tudi se noben ni.


Evo, to je tudi reitev. Samo da je malo sence.


Cetudi ne, saj se hitro vrnem. Ima pa vedno kaksen Pingo s sabo, pa gre.


Ali pa e ima vsaj kapo s iltom. To je tudi O.K.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 10:58:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz ga privezem na vrvico, da ne more nikamor. pa lepo pocaka. Odnesel ga pa tudi se noben ni.


Evo, to je tudi reitev. Samo da je malo sence.


Cetudi ne, saj se hitro vrnem. Ima pa vedno kaksen Pingo s sabo, pa gre.


Ali pa e ima vsaj kapo s iltom. To je tudi O.K.


Vcasih, vedno ne.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 11:00:18   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz ga privezem na vrvico, da ne more nikamor. pa lepo pocaka. Odnesel ga pa tudi se noben ni.


Evo, to je tudi reitev. Samo da je malo sence.


Cetudi ne, saj se hitro vrnem. Ima pa vedno kaksen Pingo s sabo, pa gre.


Ali pa e ima vsaj kapo s iltom. To je tudi O.K.


Vcasih, vedno ne.


Ja no, dobro, ima pa vsaj blond lase.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 11:18:17   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca
.... edin mogoe e bi mela ZARA as, da mi ga taas na en sprehod pelje.

Kaj zdaj? Ass ali chas?? user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 11:31:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz ga privezem na vrvico, da ne more nikamor. pa lepo pocaka. Odnesel ga pa tudi se noben ni.


Evo, to je tudi reitev. Samo da je malo sence.


Cetudi ne, saj se hitro vrnem. Ima pa vedno kaksen Pingo s sabo, pa gre.


Ali pa e ima vsaj kapo s iltom. To je tudi O.K.


Vcasih, vedno ne.


Ja no, dobro, ima pa vsaj blond lase.


ja, vsaj neki.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 13:23:21   
tatam
Se mi je tudi že parkrat zgodilo,da sem vidla kje otroke same čakat..Kar srce me zaboli!!!Kako so lahko starši tako neodgovorni??Jim je res tako malo mar???

Sama jih nikoli ne pustim samih,vedno gredo s seboj..Trenutno so mi glavni in se vse prilagaja njim.Mogoče delam napako in jih razvajam al kaj,ampak tak pač je!!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 13:26:08   
Anonimen
Jaz nebi otroka pustila samega!

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 13:58:56   
sayuri
Meni ni normalno, da pustiš pred trgovino eno in triletnika. JAz svojega vedno vzamem v trgovino, pa še v trgovini ga imam non stop na očeh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 15:52:27   
jade1
Jaz jih nikoli ne pusti same niti za minutko, tudi če grem samo po 1 stvar v trgovino ne.

Enkrat pred eno trgovino sredi poletja v najhujši vročini, grem po parkingu in slišim histerični jok iz enega avta. Grem gledat kje joka in en fantek v avtu parkiran na socu, čist rdeč, prestrašen, prešvican histerično joka, okno je bilo odprto za 3 cm glih tolk, da je mel malo zraka, sem ga začela obgovarjat, da je malo nehal jokat, je bil pa čist hin. Sta šle mimo 2 punci in sem jima rekla naj laufata v štacuno vprašat kje ima otrok staše. Pol je prišel še en tip, je rekel da bo šipo razsul, če ne bo hitro kdo prišel. No pol k sreči se primaje ena baba z drugim otrokom (ta v avtu je imel kako leto in pol) čist presrana, ker sta jo že uni 2 punci v štacuni nazjali, jaz pa sem tko vpila na njo, mi je čist film počil. Sem rekla, če je sploh normalna, da tkole pusti otroka samega, ziher je bilo 40 stopinj v avtu, pa je rekla, da zgleda da res ni normalna. In pol se je hotla odpelat pa sem ji rekla naj najprej otroka vzame ven, da se malo shladi in mu da za pit, ker je bil čist hin.
Men je bilo potem žal, da nisem policije poklicala, pa naj se pred njimi zagovarja. Je bil pa ene 15 minut otrok v avtu kar sem jaz videla, kolko prej je že bil pa ne vem.
Mislim, na moreš verjet kako so eni neodgovorni.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 16:50:08   
Anonimen
Itak je še premajhna, tako da je ne pustim same, pa trudi ko bo večja je ne bom, zakaj le? Saj gre komot z mano v trogvino. Sicer pa se še predobro spomnim, ko mi je mami včasih rekla, da naj na blagajni vrsto držim, ko je še šla kaj iskat (šlo je za malo lokalno trgovino, kjer so me vsi poznali), pa me je blo najbolj strah, da je ne bo nazaj. user posted image  
V avto bi jo najbrž zaklenila tok, da skočim na Petrolu plačat, druagče nikakor ne. Pa privežem jo tudi, magari za dva metra.

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 19:57:11   
lefairyon
nikoli ni sam ostal...vedno gre z mano v trgovino, ali pa ostane doma...mi ni nikoli padlo na misel da bi nAaredila kaj takega..niti v avtu ni ostal sam...edino ko sem šla na bankomat, ki je bil tako blizu, da sem odprla vrata od avta in sva se pogovarjala...je avto lahko parkirat čist zraven-na pol metra...tak da ni blo problema...na bencinski gre vedno z mano not plačat...ne, res nikoli ni ostal sam kjerkoli...

je pa ena sodelavka enkrat zaspala zjutraj in je v paniki sam moža zbudila da jo je peljal, mali je pa sam doma ostaluser posted image neodgovorno!!!saj se je zbudil v tem času ko je bil sam in je histerično jokal...ampak največja fora je v tem, da se je ona sama izdala in to opisala kot nekaj čist normalnega...da ni mela časa malega zbudit in ga zrihtat za v vrtecuser posted image user posted image user posted image aha...mali je bil takrat star mogoče malo čez dva leta

druga sodelavka pa je pustila še ne mesec starega dojenčka v avtu in "samo skočila"  v tajništvo po nek papir...ni je blo več kot 10 minut, mali pa sam v avtuuser posted image


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 21:43:12   
klarisima
Jaz pa ji bi sigurno nekaj reklauser posted image
Že ko kje zunaj vidim, da otrok joče ona pa ga vleče ali pa se dere na njega hočem explodirat in rečem kaj...ne morem si pomagat, če se ne znajo kontrolirat si same prosijouser posted image
Čuksa smotana, kaj res nima nič v glaviuser posted image
Otroke pustit same? Taki ljudje jih ne bi smeli imet!
Jaz mojih ne spustim iz oči niti v sanjahuser posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Otroci sami pred trgovino?
23.4.2008 22:50:16   
rainbow
sploh ne morem verjet, da se to dogajauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




nuhalna svetlina


če bi imele samo ta dva G na izbiro, kam bi se odločile da bi šle na pregled za nuhalno svetlino?

dr. Strah Darja (51%)

dr. Pušenjak Stanko (49%)


Število vseh glasov: 263

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!