kopalnica ploščice (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


snake -> kopalnica ploščice (22.4.2008 11:14:25)

kašne barve ploščic imate v kopalnici????
danes grem izbrat ploščice, ful so mi všeč rumene in se sama sebi čudim ker še pred kakim letom če bi videla rumeno kopalnico bi bruhala, zdaj pa mi je všeč[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

skratka kake mate vi??? gledam na googlu že narejene kopalnice pa ne najdem nič uauuuuuuu........

mogoče tudi oranžne bi mela, mah ne vem, edino vem da zelene ne




noe -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 11:33:21)

Jaz sem najprej videla eno oranžno in bež kombinacijo in mi je bila res všeč, sedaj imajo pa v mercatorju raztavljeno nežno rjavo in bež, in potleh take bež brez sijaja, ki so super za čistiit , se nič ne pozna gor.Imajo pa vmes take rjave iz enim malim pravokotnikom in takim malim vzorčkom. In zdaj so mi te zakon. Upam, da ko mi pridemo do naše kopalnice , da jih bodo še prodajali.




Anonimen -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 11:33:54)

Ena kopalnica modre, druga roza.

V hiši bova mela pa po vsej verjetnosti eno kopalnico sivo-črno-rdečo, drugo pa najbrž kakšno živo oranžno ali modro (zadnjič sem v Merkurju našla ene lepe).

A na Gorenje-vi strani si gledala? Je tud dosti kopalnic.




sazi -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 12:22:01)

tule je na ogled res veliko variant


http://www.villeroy-boch.com/en/si/home/products/tiles/bathroom.html

naša "otroška" kopalnica bo v osnovi bež, kombinirana z oranžno in rdečo, najina pa bež in rjava




Anonimen -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 12:23:18)

Jaz se teh ploščic tako hitro naveličam, da grem že sama sebi na živce[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley22.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley18.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley22.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley24.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley5.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley6.gif[/image]... Odvisno, kakšen tip si, če rada menjaš zadeve, potem nabavi nekaj nevtralnega in potem pokombiniraš samo z dodatki... Jaz imam npr. mozaične ploščice, ki so za čiščenje super (beri jih ne rabiš) ampak sem se npr. zafrknila z eno dodano barvo in sedaj kaj veliko še z dodatki ne moram čarati. Pojdi po kakšno idejo v CHIC center vis'a'vis Spara v CP, samo cene so pa OHOHO, ampak kako dobro idejo pa lahko dobiš. Se taiste ali podobne zadeve najdejo kje bistveno ceneje. Moje mozaične ploščice so pri njih skoraj 250 eurov, jaz pa sem jih plačala drugje manj kot 80 eurov.




TadejaF -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 12:56:36)

V eni komaplici imamo kombinacijo karamel in bež barve, v drugi pa temno rdeča in bež kombinacija.




mojsoncek -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 13:31:34)

Ta velika je belo-oranzna, ta mala pa belo-zelena




Nika v službi -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 13:58:44)

No, mi prenavljamo našo kopalnico v mansardi in sva prejšnji teden v Bauhausu naročila Dado ploščice v oranžno-temno rjavo-bež kombinaciji. Meni so noro všeč.
Poglej si tule - Beaty matt serijo: matt beige, cady, grafico caffee, grafico aranja, christallo HR (po tleh).

Kopalnica v srednji etaži je v nežno zeleni, ampak jo bomo tudi prenovili, spodaj pa imamo še stare (nikakve!) ploščice.




Hope2 -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 14:01:05)

Tole pa mene tudi zanima, ker bomo mogli kmalu izbrati. Za otroško kopalnico oz tudi za goste, imam v mislih živo zeleni mozaik in velike bele ploščice. Po tleh bi najraje dala svetel les, pa so nam ga zdaj odsvetovali, tak da še ne vem kaj bo. Najina kopalnica bo po vsej verjetnosti WENGE/BELA, obvezno zelo velike ploščice. Imela že prej in je bila svetska. Potem pa sta še 2 mala WC-ja z umivalnikom. V tisti dve luknji bi pa dala res živahne barve, da popestri in zaživi luknjo. Pravtako razmišljam o živo rumeni, oranžni, mogoče rdeča/bela kombinacija........ 




frutka_ -> RE: kopalnica ploščice (22.4.2008 14:07:20)

Temno zelena tla in svetlo zelen mozaik po steni kjer je umivalnik in bana pa bide.




snake -> RE: kopalnica ploščice (23.4.2008 10:08:50)

evo z mojim smo učeraj kupili belo rumene ploščice in stene nad banjo bodo z rumeno belim mozaikom položene, pa tudi obloga banje bo z mozaikom, sem kar zadovoljna........tri ure smo izbirali




luka jan -> RE: kopalnica ploÅ¡ice (23.4.2008 11:04:57)

Jaz imam pa po tleh temno modre ploice, po stenah pa bele s svtlomodrim odsevom. Vmes imam nekaj ploic z vzorcem in to je to. Imam jih e nekaj let in sem se jih e malo naveliala, ampak kopalnica mi je pa e vedno ve. Pa e to, temna barva na tleh je kar velik problem, se pozna isto vsaka kapljica.
e bi danes izbirala, bi imela oranno kopalnico, nekaj takega:

http://www.gorenje-no.si/kopalniski_program/ajda




Mandek -> RE: kopalnica ploš�ice (16.5.2008 13:58:59)

Midva imava v stanovanju, katerega podnajemnika sva, kombincijo živo oranžne, konkretno modre in rjave barve. sprva se mi je zdela fantastična, zdaj pa ugotavljam, da so barve vse prej, kot za kopalnico. Meni je kopalnica všeč manj načičkana...taka nežna in z več detajli, ki jih menjuješ, kot je že dejala predhodnica




natasarobi -> RE: kopalnica ploš�ice (16.5.2008 14:02:54)

Po tleh so modre (ne temne in ne svetle, barva se v bistvu malo preliva), po stenah pa bele z vtisnjenimi belimi vzorčki, vsake toliko je ploščica z modro - zelenimi kvadratki, fuge so modre.




Stran: [1]