|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina??
22.4.2008 7:46:31   
anita4
Živjo
mene pa zanima, oz. vem da pri 4,5 m starem user posted image   37,1 ni še vročina. Ampak od kod zdaj to, včeraj je šel spat  zdrav, ponoči sem pa že opazila da je vroč, nakar sem mu zjutraj zmerila in poglej ga zlomka.Drugače je večinoma dobre volje samo mogoče je malo včasih tečen.
A bi bilo mogoče da bomo dobili prvi zobek,čeprav jaz nič ne občutim in tudi nič se ne vidi.user posted image
Prosim če bi mi katera napisala kako je bilo z prvimi zobki.
Hvala
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina??
22.4.2008 8:18:07   
kristinaj
naša pri zobkih ni nikoli imela vročine, tudi ponoči se zaradi tega nismo zbujali, mogoče je le parkrat zajokala, ker je ali kaj sanjala ali so jo zobki špikali ali pa se samo obrnit ni mogla, ker se ji je rjuhca kam zataknila. čez dan je bila mogoče malenkost bolj sitna in stalno je morala nekaj grizt.

prvi zobek smo dobili pri 6,5m. sedaj smo stari leto in imamo 4 zobke, 2 spodaj, 2 zgoraj.

vročina 37,1 ni še vročina. pri tako malih se jo upošteva šele po 37,5, zbijaš jo pa po 38,5. jaz sem ji zbivala prvi dan ko je imela vnetje uhc s svečko paracetamola, za ponoči mi je pa p dala voltaren svečke ampak samo polovičko. so močnejše, držijo več časa in hitreje primejo.  

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina??
22.4.2008 9:49:50   
pavlyna
mi smo dobili prva dva zobka v razmaku 3 dni in sicer par dni pred dopolnjenim 5. mesecem.sedaj mamo 5,5mesecev
se je pa nekaj dni prej kot sta pokukala ven ponoči ful zbujala,pa sem ji dala dudo in je dil eno uro mir in sepet,in spet,...pa ful se je premetevala levo in desno. vročine pa ni nič mela,pa tud samo razpoloženje ni blo neki spremenjeno,edino mal manj je jedla ene dva dni.prej

je pa to zelo razlićno.moj brat npr. je rekla mama,da je predno je dobil prva dva zobka in tud še pri katermu kasnej mel 38-39 vročine,pa siten,pa nič jest,pa spet,...

upam,da vašo to čimprej mine in da pri izraščanju zobkov ne bo mela kakih velikih težav.


srečnouser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina??
22.4.2008 9:54:35   
mika
naša pri zobkih ni nikoli imela vročine, tudi ponoči se zaradi tega nismo zbujali, mogoče je le parkrat zajokala, ker je ali kaj sanjala ali so jo zobki špikali ali pa se samo obrnit ni mogla, ker se ji je rjuhca kam zataknila. čez dan je bila mogoče malenkost bolj sitna in stalno je morala nekaj grizt.


pri nas je bilo enako, zobke pa je dobila pri 11m.

mogoče je staknil kakšno virozo. naša je imela v 6tednih 4 x enodnevno vročino, ki je narasla do 39, naslednji dan pa kot da ni bilo nič. četrtič  sva šli k zdravniku in ni bilo nič takšnega, da bi se moralo zdravituser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.4.2008 11:20:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anita4)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročina??
22.4.2008 11:24:45   
anita4
Zdaj sem prebirala po forumu kako zgleda ko prihajajo prvi zobki.Enih par je opisalo da se ful slinijo, vse kar pride tlačijo v usta,da se jim po bradici pojavijo mazoljčki in da se lahko tud začnejo za uhice prijemat.Zdaj če je to vse res potem ima naš user posted image vse te znake + malo vročine.
No upam , če so to res zobeki da jih bomo brez težav prebrodeli.
lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?