|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet patronažna?
11.2.2005 17:59:55   
total
Pozdravljene,zanima me če ste ve imela ponovno obisk patronažne,ko je otrok že malo večji.Namreč slišala sem da pride nekje po 4 mesecu.Ali drži?

Lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:01:56   
taj2004
Pvic cujem:)-...K nam ni prisla .


LP Petra

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:02:35   
Mojca20
K meni je prišla pri 4. mesecu (glede uvajanja hrane), potem je prišla nekje pri 6. mesecu (gosta hrana) in še pri 9,5 mesecu! Razlog zadnjega obiska - rekla je, da pride pogledat kako kaj otroček raste...itd.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:09:01   
Anonimen
K nam je prišla sam enkrat, potem pa je na vratih srečala mojo sestro (med.s. v LJ por.), s katero se poznata in je rekla: Uf, vidim, gospa, da imate dobro oskrbo. In potem je ni bilo več.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:09:14   
taj2004
Ma nehaj pri nas na obali sploh ni tega in ze tistih 3krat ko je bila patronazna pri nas, bi bilo bolje da je nebi bilo:bravo: Neprijazna za znoret:((



Se mi pa zdi lepo da je prisla pogledat otroka:bravo:

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:18:06   
lin
Jaz sem tudi z obale in moram rečt da sem imela zelo prijazno babico katera mi je še dala svoj mobi da jo lahko pokličem kadarkoli če kaj rabim.
To da pride še pri 4 mes in.....prvič slišim.
Pri nas tega ni.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:21:35   
LIALIA
Meni je rekla naj jo pokličem, ko bova začeli jesti in bo pršla kej o prehrani povedat.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:22:53   
ZARA
bila pri 4,6 in 9 mesecih...naprej pa ne vem...A pol se hodjo??

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:30:01   
Pupica
k nam je prišla ko smo bili stari 5 m. no pa sem jo vprašala, kako to, a se ne pride v 4m. in se je hitela opravičevat, da je pomankanje kadra...:ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:30:20   
Mojca20
Ne Zara, mislim da ne. Jo pa še vedno lahko pokličemo. Itak jo pa vsak teden srečam, ker ima tuki okrog teren.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:31:07   
Anonimen
Ja, je rekla, da bo prišla zaradi uvajanja g. hrane pri 4 mes., pa je bila taka kopulja, da jo niti pod razno nisem več hotela v bajto. Takrat mi je take trosila, da sem si rekla, da bom jaz to kar sama pogruntala. No in evo.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:41:15   
frutka_
K meni je prišla. Malega je malo prečekirala pa o gosti hrani sva se malo pogovorili (kaj in kako mu naj skuham). V glavnem sami dobrodošli nasveti!:bravo:

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:51:33   
KIRA
ne. sem jo nagnala, ko je že prvič prišla. sva bile z malo že 4 dni doma - je bla stara 10 dni. sem jo kar lepo pred vrata postavila, kaj mi bo figo firbec pasla.
sem ji rekla da je ne rabim,da sem že v bolnici rekla, da naj mi je ne pošilajo, dazmorem vse sama, da se obe dobro počutiva, da mala lepo spi, kakor treba in je tudi. da naj pobere šila in kopita in da naj ne hodi več nazaj. direkt vrata sem ji pokazala. tako! baba neumna.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:58:19   
total
Si pa huda bila.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Spet patronažna?
11.2.2005 18:58:52   
Maxica
K meni je tudi prišla pri petih mesecih, čeprav so mi rekli, da naj bi prišla med tremi in štirimi meseci otrokove starosti. Je pa rekla, da ima še ful drugega dela, tako da ni imela časa:zmeden:. No ja, saj je bilo do časa-govorila je malo o uvajanju goste hrane, pa o hojci, da ni priporočljiva, pa o kahlici ipd.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Spet patronažna?
11.2.2005 19:28:42   
HuAnita
Pri meni je bila ta teden - moja :muca: je stara skoraj 4,5m. (pogovor o hrani, kako začeti uvajati, itd.)Po programu pridejo še enkrat v 7-8m, pa potem pri 11m. Sem pa morala poklicati in jo 'naročiti', sama od sebe ne pride, mi je rekla,d a je tak sistem. (vsaj pri nas)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Spet patronažna?
11.2.2005 19:30:38   
nejcko
Pri nas naj bi jo tudi jaz poklicala, če bi želela kaj o uvajanju hrane zvedet. Pri sinu sem jo, zdaj pri hčerki pa ne. Same od sebe pa tukaj v Lj verjetno ne hodijo zato, ker je res verjetno preveč dela.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Spet patronažna?
11.2.2005 20:12:57   
Anonimen
Meni je rekla, da ima se mi zdi 8 obiskov do enega leta!? Tri smo opravili, čakamo še 5.

Ampak ma srečo, da mala vedno spi tak, da jo je videla samo enkrat.

BOjana

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Spet patronažna?
11.2.2005 20:13:50   
Willson
Kira in Vikica, ti pa res ne potrebuješ patronažne sestre, ker si tako pametna, da nasvete stresaš kar iz rokava.:bravo: Pri meni pa je bila zelo prijazna in mi je dala veliko dobrih nasvetov za mojega :duda:.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Spet patronažna?
11.2.2005 21:09:15   
rubin
pri nas je bila pa ravno ta teden pa sem mislila da ena knjige prodaja! No, naš mali bo 20.star 4 mesece in je povedala malo o uvajanju goste hrane. Je rekla, da pa ne bo več hodila, ker je pravi korenjak in da gre večkrat k tistim, ki mogoče malo slabše uspevajo. Tko mi je rekla, je bil pa res vsak nasvet dobrodošel in mi je kar škoda da je več ne bo, ker ti pove same koristne stvari.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Spet patronažna?
11.2.2005 21:33:46   
puri
K nam je prišla okrog petega meseca, da je mal povedala s katero hrano začet!

lp:)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Spet patronažna?
11.2.2005 23:11:00   
andrejaz
Pri nas je prišla okoli 5 meseca, pa bi bilo bolje da je sploh ne bi bilo. Je take trosila, da sem se jo poskušala čimhitreje znebit. Aja, pa še nenajavljena je prišla.

A so pri vas tudi prišle nenajavljene?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Spet patronažna?
12.2.2005 9:45:20   
ZARA
ja,andrejaz...pri men vedno!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Spet patronažna?
12.2.2005 10:48:19   
puri
Pri nas se je najavila!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Spet patronažna?
12.2.2005 17:22:43   
KIRA
:)-:)-total - to pa res. sem že vnaprej povedala, da je ne rabim in da mi jo naj ne pošiljajo. pol pa sem jo še komaj pred vrata uspela spravit. le se mi je v dnevno silila firbec past.
sicer pa mi nič ne more povedat, kar že sama ne vem....9nebesa

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!