začasno prebivališče (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


novopecena -> začasno prebivališče (20.4.2008 20:22:36)

mene pa zanima ketere papirje rabim za urejenje zač.preb. za mojega melaga? moram počakat na kako davčno alpa kaj podobnga? trenutno smo stari komaj 10 dni in nimam nobenega dokumenta samo roj.list




Naja30 -> RE: začasno prebivališče (20.4.2008 20:30:53)

Mislim, da bo rojstni list čisto dovolj.




thaiss -> RE: začasno prebivališče (20.4.2008 22:08:31)

za urejanje začasnega prebivališča potrebuješ pisno dovoljenje lastnika stanovanja, da dovoljuje začasno prijavo **** v njegovem gospodinjstvu




kristinaj -> RE: začasno prebivališče (21.4.2008 9:06:09)

ponavadi imajo otroci isti naslov kot ima mama. če s partnerjem nista poročena, boš potrebovala njegovo soglasje, da boš malega prijavila na začasni naslov oz. da gre on s tabo to urejat....


naša je avtomatično bila pisana na moj stalni naslov, ko pa sem hotela jo začasno prijavit tam, kjer stanujemo, na podlagi najemne pogodbe so mi dejali, da mora biti zraven partner oz. mora dati soglasje, da jo lahko prijavim.




pajac -> RE: začasno prebivališče (21.4.2008 9:17:35)

Jaz sem urejala za mojega sina. Rabila sem pogodbo za stanovanje (kjer je  bilo napisano tako, da štejejo tudi novo nastali člani družine) in rojstni list. Naknadno sem prinesla še aneks k pogodbi, kjer je otrok bil omenjen poimensko.. Nič drugega nisem potrebovala!




Stran: [1]