|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Jane
20.4.2008 12:50:09   
koštrunček
Živjo punce.Mene pa zanima če ima katera od vas voziček Jane Slalom pro in kam ste namontirale senčnik.Ker meni ni jasno kam se pritrdiuser posted image .Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Jane
20.4.2008 17:03:26   
oktoberka
NIKAMOR!!!!user posted image Grrrrrr.... Originala se ne da pritrdit, razn če vzameš dol celo strehco!user posted image Ja, tko je to. Js sm skor znorela k sm to pogruntala. Pol sem še v pikapoko klicala in vprašala če je to res, ala sem sam tok nesposobna, pa so rekli da se res ne da drugače. Razen na vozičke letnika 2005.

Js sm potem kupila od Pikola dežniček, ki se ga provizorično da namestit.

Srečno!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu koštrunček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Jane
20.4.2008 17:51:47   
t*e*j*k*a
Jaz ga čist komot dam gor, zgleda da je vozek letnik 2005 (ne vem kr ga nismo mi kupli).

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Jane
20.4.2008 21:11:54   
Klaudia
Pepeny gre 100% gor.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Jane
20.4.2008 21:37:18   
bisquitas
Nabaviš si tist senčnik, ki se priveže na voziček, alla baldahinček, ki ga imajo v baby centru, jaz pa sem imela marelco neke leve znamke, ki sem jo kupila v Arielu, in sem jo tam probala. Pa še poceni je bila!

LP



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Jane
21.4.2008 16:24:14   
InjaG
Živijo!

Jaz imam voziček Jane slalom pro in dežnik Jane. Ko sem klicala v Pikapolonico so mi rekli, da obstaja samo senčnik, ko pa sem se oglasila, da bi kupila nek **** (univerzalen)dežnik, ki bi ga lahko pritdrila sva s trgovko ugotovile, da obstaja tudi originalen dežnik od Jane-ja. Pritrdrila sem ga po navodilih, ki so priložena dežniku. Obstajata dve velikosti teh dežnikov in različne barve. Jaz imam velikega in je ok.

LP,B

(odgovor članu bisquitas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Jane
21.4.2008 21:27:36   
klarisima
Tudi mi imamo Slalom Pro in so nas opozorili, da orginal dežnikec ni glih ok. Zato smo v BabyCentru kupili nek **** dežnikec za 14,90€ in paše super.
Pritrdiš ga lahko al na levo al na desno, ker je osnovna enota (tisti del, ki ga zašraufaš na voziček) snemljiva. Itak user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu InjaG)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Jane
22.4.2008 11:09:34   
ThinkPink
Tudi mi imamo Slalom Pro in so nas opozorili, da orginal dežnikec ni glih ok. Zato smo v BabyCentru kupili nek **** dežnikec za 14,90€ in paše super.
Pritrdiš ga lahko al na levo al na desno, ker je osnovna enota (tisti del, ki ga zašraufaš na voziček) snemljiva. Itak


Čisto isto!

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?