|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razgraja ponoči
18.4.2008 11:27:07   
Nacka
Ojla, naš malček je star 7,5m. Z njim praktično do sedaj nismo imeli nobenih težav, še najmanj pa s spanjem. Spal je od 7,8h zvečer pa do najmanj 6h zjutraj. Sedaj pa ga že nekaj noči prav "mede". Zbuja se ob treh - vse kaže da je lačen - dam mu za jest 200ml mleka, pa vodo za pit. Ampak potem pa ni več zaspan - dviguje noge, noče bit pokrit, spušča raznorazne glasove (ne joka), se igra z dudo - skratka vse mogoče. Čez dan zaspi tako kot prej - 2x po kakšne pol ure, nič več. Danes je bil zbujen od pol treh pa do petih, potem pa je zaspal še do 7h, pa nič več. Zobki mislim da niso problem, sicer bi spremembo opazili tudi čez dan, kajne???? A je mogoče lačen??? Je že veliko GH. Okrog 6h dobi kašico z mlekom, pred spanjem (ob 7-8h) pa še mleko. A mislite, da bi moral dobit še kaj bolj "konkretnega" - do sedaj mu je to zadoščalo....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 11:30:40   
Naja30
Poskusi mu dati malo več večerje in predvsem bolj močno hrano, da bo dalj časa sit.
Verjetno se ponoči zelo razbudi, tako da flaško mu daj čim bolj mirno, v temi in potem takoj dudo in spat dalje. Vode mu jaz ne bi dajala, ker to je samo razvada.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 12:47:53   
ZmajTolovaj
Če ne joka, ga mogoče poskusi pustiti, da se sam spet umiri in zaspi nazaj? Pri nas to deluje ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 13:38:18   
Nacka
Kakšna je bolj močna hrana??? Sem mislila, da so kašice z mlekom za zvečer najbolj nasitne???

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 14:19:57   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

Ojla, naš malček je star 7,5m. Z njim praktično do sedaj nismo imeli nobenih težav, še najmanj pa s spanjem.



Malo morate pa tudi vi sprobat kako je če se ponoči ne spi ane. user posted image

Drugače pa so lahko zobki. Podnevi, ko je buden, bolečino lažje prenaša. lahko je to lažja bolečina. Ponoči pa mu ne pusti, da zaspi nazaj.

Druga možnost pa je da je prišel v fazo, ko ga začne vse zelo zanimati in on sploh ne bi več spal, ampak se igral in pogovarjal. dajte mu vedeti, da je noč in da to ni čas za igranje...
Po mojem ni lačen.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.4.2008 15:17:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 15:19:34   
Anonimen
Moja je tudi toliko stara in je imela prejšnji teden iste finte kake 5 noči zaporedoma.
Je želela imeti dojko kar v ustih in razgrajat zraven.
Meni so se porajala ista vprašanja. Pa sem prišla do zaključka, da ji moram dat tik pred spanjem za jest. Ne sadja in ne mlečnih reči. Torej rižolino ali kaj podobnega.

Poskusi.

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 15:22:28   
lemavrica
Naš je imel tudi dve noči nazaj ideje da bi se igral pa sem ga enostavno ignoriarala. Pred tem je bil previt ker se je pokakal in pol je mislil da se pa igral. Ko ima kake take nore ideje ga midva lepo pustiva čisto pri miru in potem ugotovi da ne bo nič in med jamranjem zaspi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 19:14:51   
Anonimen
Prejšnjo noč je bilo pri nas popolnoma enako. Moj je en mesec mlajši od tvojega. Kot ponavadi, ga dajem spati med 19 in 20h, lepo zaspi. Naj še povem, da čez dan spi dve rundi. No in ob 3h se je zbudil - popolnoma naspan, pripravljen za igro. user posted image  Pa kriči, vriska, se vrti v krogu, pase kravice itd. user posted image  Nič mu ne rečem, ga pustim, da naredi svoje in potem ga kar pobere. Okrog 5h zaspi nazaj, do 7h. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 19:15:49   
Anonimen
Aja, našemu tudi če dam rižolino, je ista zgodba. Res pa, da mu raste zobek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razgraja ponoči
18.4.2008 20:35:05   
Talika19
Pri nas je imel tudi eno obdobje, ko je ponoči tudi 3h bedel. Pa največkrat ni jokal, ampak samo brundal, se obračal, stokal, brcal. Jaz ga v bistvu nisem nič ogovarjala, le dudo in joško sem mu na vsake tolk tiščala, da bi zaspal. Spat pa itak nisem mogla zraven.
Po mojem se jim čez dan tolk dogaja, da to še ponoči premlevajo in ko se nečesa novega naučijo, potem to ponoči vadijo.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?